Як дивитися Деррі дівчата 2 сезон в Інтернеті

Деррі Дівчата слідкують за життям Ерін, її двоюрідної сестри Орли та їх друзів Клер, Мішель та англійського двоюрідного брата Джеймса Мішеля Джеймса, коли вони переживають і досліджують свої підліткові роки в Деррі під час неприємностей. Канал 4 взяв участь у досить цікавому шоу, яке ви можете дивитись з будь-якої точки світу, використовуючи VPN або Smart DNS. 

Як дивитися Деррі дівчата 2 сезон в Інтернеті

Як дивитися Деррі дівчата 2 сезон в Інтернеті

Як дивитися Деррі-дівчата 2 сезон в Інтернеті за допомогою VPN

Після гнітючого фіналу, в якому шанувальники стирали сльози, вчора ввечері “Ліка Макгі” Ліри Макгі повернулася на “4 канал”. Серія лише прикрасила екрани британських жителів, оскільки канал 4 доступний лише в межах Великобританії. Через гео-обмеження та проблеми з ліцензуванням канал 4 недоступний за межами Великобританії. Це означає, що кожен, хто хоче дивитися Derry Girls за кордоном, не зможе це зробити без постачальника послуг VPN.

Віртуальна приватна мережа, або VPN, поширюється на загальнодоступну або спільну мережу і виконує роль тунелю. Той, де ви можете безпечно та анонімно обмінюватися даними через Інтернет, як якщо б ви були підключені безпосередньо до приватної мережі. VPN приховує вашу особу та Інтернет-діяльність, яку ви можете робити все, що ви хочете робити в Інтернеті. Це можливо після підключення до одного з серверів VPN. Це відбувається, коли підключення під час перенаправлення через вибраний сервер країни, і ви отримуєте нову тимчасову IP-адресу. Завдяки цій новій IP-адресі ви отримуєте доступ до всього вмісту, розташованого в тій країні, де базується сервер, до якого ви підключились.

Дивіться Derry Girls 2 сезон в Інтернеті за допомогою VPN – кроки

Ось як розблокувати канал 4 для передачі Derry Girls за кордон:

  1. По-перше, зареєструйтесь у постачальника послуг VPN.
  2. Завантажте та встановіть програму VPN на свій потоковий пристрій.
  3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  4. Тепер підключіться до сервера Великобританії.
  5. Перейдіть в Інтернет за допомогою Британська IP-адреса.
  6. Потік Деррі Дівчата в будь-яке місце світу.

ExpressVPN користується великою популярністю у галузі VPN завдяки чудовим сервісам та високій швидкості. Він надає вам доступ до серверів у понад 90 країнах, тож ви зможете обійти обмеження та отримати доступ до будь-якого вмісту, незалежно від того, де ви знаходитесь. Перегляньте таблицю нижче для інших постачальників послуг VPN.

Як дивитися Деррі-дівчата 2 сезон в Інтернеті за допомогою смарт-DNS

Smart DNS – це досить нова технологія, яка була розроблена в результаті збільшення активності геоблокування. Розумний DNS допомагає вам отримувати доступ до таких веб-сайтів з обмеженими географічними можливостями, як популярні Hulu, BBC iPlayer, BeInSports та багато іншого, перенаправляючи трафік, необхідний для визначення геолокації. Таким чином, ви можете отримати доступ до цих веб-сайтів з будь-якої точки світу.

Смарт-DNS лише перенаправляє ваш трафік, не змінюючи вашу IP-адресу або шифруючи ваші дані. Підключення до Smart DNS не впливає на ваше з’єднання. Однак ви можете розблокувати вміст за допомогою цього проксі. Ось як можна використовувати проксі-сервер Smart DNS для розблокування каналу 4 та передавання потоку Derry Girls:

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Перейдіть на веб-сайт 4 каналу.
  4. Насолоджуйтесь потоковою трансляцією Derry Girls онлайн.

Розмикач – найкращий проксі-сервіс Smart DNS на ринку. Це гарантує обхід гео-обмежень з будь-якої точки світу. Тож якщо ви шукаєте Smart DNS, який допоможе вам розблокувати закордонний вміст, не шукайте далі Unlocator. 

Про дівчат Деррі

Derry Girls – ситком, прем’єра якого відбулася 4 січня 2018 року на “4 каналі” та згодом оновлена ​​для другої серії. Шоу було найбільш переглянутим серіалом у Північній Ірландії з тих пір, як почалися сучасні записи в 2002 році. В середньому 519 тисяч глядачів налаштовані на перегляд шоу. Навіть розмови про оновлення для третьої серії.

Друга серія зараз виходить на телеканалі 4, і вона вийшла в ефір 5 березня 2019 року. Серіал слідкує за Ерін та її друзями, коли вони ростуть у світі контрольно-пропускних пунктів збройної поліції та британської армії. Derry Girls встановлений у Північній Ірландії 1990-х, і ми спостерігаємо, як ці дівчата відчувають максимуми та мінімуми того, що вони є підлітками в такі неспокійні часи.

Дивіться Derry Girls 2 сезон – заключні слова

Що ми можемо очікувати, що письменник Макгі та режисер Майкл Леннокс виведуть із життя дівчат, англійського моторошника та сім’ї у другому сезоні «Деррі дівчат»? Налаштуйтеся на канал 4, щоб дізнатися це. Це буде VPN або Smart DNS? Що б ви в кінцевому підсумку не вибрали, ви можете передавати серію за межі Великобританії.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me