Як дивитися Чемпіонат світу з футболу 2018 року без підписки на кабель

Як дивитися Чемпіонат світу з футболу 2018 року без підписки на кабель? Хоча національна збірна США з футболу не пройшла кваліфікацію до Росії-2018, є багато вболівальників американського футболу, які шукають спосіб спостерігати за подією в прямому ефірі. Чемпіонат світу з футболу 2018 року зараз за два тижні від історії в Росії. При всьому незбагненному хвилюванні ви, мабуть, повинні почати коригувати графік перегляду футболу з тим, що відповідає вашому власному графіку. Ви повинні, тому що можете. Що робити, якщо я скажу вам, що для перегляду найепічнішої футбольної події року вам не знадобиться підписка на кабель? Існує безліч потокових каналів, якими ви можете користуватися, щоб дивитись Чемпіонат світу з футболу в прямому ефірі, і всі ви, що вирізаєте за шнур, можете насолоджуватися ним у додатку Fox Sport на будь-якому потоковому пристрої, який вам спадає на думку, включаючи Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, PS4, Xbox, ПК, Mac, Android та iOS.


Як дивитися Чемпіонат світу з футболу 2018 року без підписки на кабель

Як дивитися Чемпіонат світу з футболу 2018 року без підписки на кабель

Телевізійні канали Чемпіонату світу з футболу 2018 року

FIFA пообіцяла широке висвітлення цьогорічного чемпіонату світу, і є багато американських каналів, які транслюватимуть подію, де люди можуть дивитись непотрібний кабель. Не потрібно панікувати над довгостроковою підпискою на кабель, оскільки ці канали пропонують семиденну безкоштовну пробну версію, на випадок, якщо вам це не сподобалось. Деякі з цих каналів:

  1. Мазокo телевізор
  2. DirecTV зараз
  3. Слінг-телевізор
  4. Hulu Live TV
  5. PS Vue

Дивіться Чемпіонат світу з футболу без кабелю

Давайте зараз вивчимо ваші варіанти?

Телевізор Fubo

Це провідний постачальник контенту (OTT), який насичує своїх абонентів надійним та широким спортивним покриттям високої чіткості, не закликаючи їх мати передплату по кабелю. Список каналів на fuboTV просто продовжує зростати, оскільки нещодавно додав NBC Sports, Fox Sports, а також ESPN до своєї лінійки. Платформа надає своїм глядачам доступ до основних спортивних ліг та турнірів, все, що можна зробити протягом 7-денної безкоштовної пробної версії. FuboTV має додатки на всіх основних потокових пристроях, включаючи Roku, FireStick, Apple TV, iPhone, iPad, Android та Chromecast.

DirecTV зараз

Найпереконливішою функцією, яку може запропонувати DirecTV Now, є те, що послуги кабельного хлопця більше не потрібні. Глядачі можуть без жодних вагань перерізати шнур та передавати улюблені шоу за допомогою програми DirecTV на пристроях Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, iOS та Android. AT&Ts DirecTV Now дозволяє вам спостерігати за Чемпіонатом світу з футболу без кабелю в США.

PlayStation Vue

Тільки тому, що слово PlayStation є в заголовку, не означає, що воно доступне лише для PS3 та PS4. PSVue від Sony – це послуга прямої трансляції, яка працює без кабелю на FireStick, Apple TV, Roku, Android та iOS серед інших пристроїв. Завдяки цій потоковій службі ви в основному отримуєте телевізор за власними умовами та можете насолоджуватися телебаченням, спортом, фільмами та новинами – наживо на вимогу.

Hulu Live TV

Переглядайте тисячі фільмів і шоу в будь-який час і в будь-якому місці. Ви можете транслювати до 50 і більше телевізійних каналів наживо та на вимогу, включаючи спорт, новини та розваги, підписавшись на план Hulu. Це означає, що ви також можете дивитись чемпіонат світу з футболу без кабелю, але вам все одно знадобиться обліковий запис VOD, щоб отримати доступ до великої потокової бібліотеки Hulu.

Слінг-телевізор

Найкраща функція, яку пропонує ця потокова послуга – це свобода, оскільки глядачам більше не потрібно чіплятися за старий телевізор. Додаток Sling TV доступне на Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, iOS, Android, Chromecast, а також смарт-телевізорах Samsung та LG. Немає марних каналів чи довгострокових зобов’язань чи прихованих платежів, лише можливість трансляції телевізійного телебачення на всіх ваших багатьох пристроях.

Як розблокувати потокові канали чемпіонату світу за допомогою VPN

Тепер, коли ви всі з радістю і радістю можете спостерігати за Чемпіонатом світу з футболу без передплати кабелю, ми повинні нагадати вам, що всі ці канали так заблоковані. Це невтішно, але це добре, ви знаєте, чому? Тому що гео обмеження можна обійти за допомогою віртуальної приватної мережі. Заборони, обмеження та цензура насправді не є великою справою при використанні постачальника послуг VPN. В основному VPN відправляє весь ваш трафік у приватний тунель, який шифрує та захищає ваші дані, перш ніж потрапляти в загальнодоступну мережу, що є Інтернетом. Це створює безпечний зв’язок між вами та вашим сервером, маскуючи власну IP-адресу, щоб ніхто не знав, хто ви і що ви робите. Ви просто встановите VPN на одному з наступних iPhone, Android, iPad, ПК та Mac. Потім ви встановлюєте додаток VPN та підключаєтесь до сервера США. Ви хочете знати, що ще робить VPN?

  1. Американська IP-адреса розблокує телевізор Fubo, PS Vue, Sling TV та всі інші канали, призначені лише для США. Ця IP-адреса надана вам завдяки вашій VPN.
  2. Розблокує потокові канали FIFA World Cup, недоступні в США, такі як RAI TV, ZDF, BBC iPlayer та багато інших.
  3. VPN не захищений від викрадення DNS або прозорих проксі-серверів DNS.
  4. VPN, як ми вже згадували вище, шифрує весь ваш трафік і блокує несанкціоновані запити та втручання третьої сторони.

Для розблокування цих каналів потрібен постачальник послуг VPN, і ми створили лише один для вас. Різноманітний географічний розподіл серверів ExpressVPN та потужні протоколи шифрування роблять його таким, яким він є сьогодні.

Як дивитися Чемпіонат світу з футболу 2018 без кабелю

Відсутність підписки на кабель – це вже не проблема, а розміщення з іншого боку земної кулі також більше не є проблемою. Ніщо не є проблематичним, якщо задіяні VPN. Як інакше ви розраховуєте стати свідком того, хто приймає додому чемпіонат світу, якщо у вас немає VPN? Ви дійсно збираєтесь переглядати найбільші футбольні змагання 2018 року лише тому, що у вас немає кабелю і ви не живете в США? Що ж, ми зробили те, що ми мали до вас, і це є, щоб вам вирішити всю цю ситуацію. Тепер бал у вашому дворі, що ви збираєтеся з цим робити?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me