Як дивитися американський Netflix в Греції

Потрапляння американських Netflix в Грецію – це не грецький міф, це справжні люди! VPN може зробити так, і це не займе багато часу чи зусиль. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як можна отримати Netflix US в Греції.


Як дивитися американський Netflix в Греції

Як дивитися американський Netflix в Греції

Як дивитися американський Netflix в Греції за допомогою VPN

Єдиний інструмент, який вам знадобиться для перегляду американських Netflix за кордоном, – це віртуальна приватна мережа. Завдяки безпеці та конфіденційності VPN, міжнародні абоненти Netflix використовують їх, щоб підробляти своє місцезнаходження, щоб вони виглядали, як вони розташовані в США. Після активації VPN можна підключитися до американського VPN-сервера. Після підключення до VPN-сервера ви зможете отримати доступ до Netflix USA з Греції. І якщо вам вдасться обдурити Netflix, думаючи, що ви перебуваєте в США, ви зможете переглядати 1100+ телепередач та 4500+ фільмів.

Віртуальна приватна мережа працює, створюючи приватну мережу, через яку ваш пристрій має доступ до Інтернету. VPN з’єднує ваш пристрій з одним із своїх серверів, і, як результат, ваше з’єднання перенаправляється через цей сервер у вибраній країні. Отже, ви отримуєте IP-адресу вибраної країни, яка надає вам доступ до всього вмісту цієї країни. Ось як ви можете дивитися американський Netflix за допомогою VPN у Греції:

 1. Зареєструйтесь у постачальника послуг VPN.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
 3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
 4. Тепер підключіться до американського сервера.
 5. Відвідайте веб-сайт Netflix або відкрийте програму Netflix.
 6. Перегляньте весь вміст, який Netflix США можуть запропонувати в Греції.

З чотирьох перерахованих вище служб VPN, ExpressVPN – найкращий всебічний вибір. Головне, що мені подобається в ньому, це те, що він відповідає своїй назві. Це дуже швидкий сервіс VPN. Швидкість, ймовірно, має щось спільне з тим, як ExpressVPN створив власні сервери, призначені спеціально для потокового передавання.

Чому американський Netflix заблокований за кордоном?

Причина, через яку американський Netflix заблокований за кордоном, полягає в тому, що різні країни мають різні закони щодо ліцензування вмісту. У випадку з американською Netflix, країні потрібно отримати ліцензійні угоди від ліцензійних груп, щоб використовувати та показувати її вміст.

Отже, якщо країна не купує ліцензійні права на вміст Netflix US, вона не зможе показати це своїм місцевим жителям. Як результат, люди зверталися до VPN для доступу Netflix США за межами США. Кожен американський VPN Netflix час від часу проходить проблеми обслуговування. Netflix постійно шукає способи запобігти доступу VPN до його послуг. Майте на увазі, що коли Netflix вносить зміни, вам потрібно звернутися за допомогою до служби підтримки.

Переваги VPN

Вам потрібно буде підписатися на постачальника послуг VPN, щоб пройти геоблоки Netflix. Окрім того, що ви можете передавати американський контент із Netflix, ви можете скористатися VPN з точки зору конфіденційності та безпеки. VPN може допомогти вам зберегти свої дані, не захищати інформацію від сторонніх очей та дати вам свободу в Інтернеті / Погляньмо на багато переваг, які VPN може запропонувати:

 • Доступ до географічного вмісту: За допомогою VPN ви можете отримати доступ до всесвітнього вмісту будь-якої країни за допомогою одного з VPN-серверів, розташованих у вибраній країні.
 • Зберігати гроші: Ви можете заощадити гроші під час покупок, якщо, здається, використовуєте IP-адресу країни, де розташовані ваші товари.
 • Кінцева безпека: VPN захищає ваші дані та трафік, щоб уникнути від шкідливих атак та загроз в Інтернеті.
 • Уникайте спостереження: Ваші Інтернет-провайдери більше не можуть шпигувати за вашими онлайн-діями.
 • Прискорює зв’язок: Це не дозволяє вашому Інтернет-провайдеру відключити ваше з’єднання і прискорить його швидкість.
 • Анонімність в Інтернеті: VPN приховує ваше географічне місцеположення та дозволяє переглядати Інтернет з прихованою особою.

Дивіться американський Netflix в Греції – фінальні думки

Для будь-якого жителя Греції, який полюбляє фільми та телепередачі, американський Netflix є обов’язковим. Хоча послуга потокової передачі відео доступна у 190 країнах, її бібліотека не скрізь однакова. На щастя, тепер ви знаєте хитрість отримати доступ до Netflix US в Греції за допомогою постачальника послуг VPN. Повідомте нас, як це працює для вас у розділі коментарів нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map