Як дивитись Super Bowl 2020 на FireStick без кабелю

Чудові футбольні вболівальники та шнури. Багато потокових платформ транслюють програму 54-й Суперкубок на 2 лютого 2020 року. У той час як Fox Sports є офіційним мовником у США, у різальників шнурів також є кілька способів трансляції Mega Event в прямому ефірі. Тепер цей посібник націлений Пожежна палиця користувачів та отримання Поточний ефір Super Bowl на пристрої ніколи не було простіше. Ось що вам потрібно зробити.


Як дивитись Super Bowl 2020 на FireStick без кабелю

Як дивитись Super Bowl 2020 на FireStick без кабелю

Super Bowl 2020 на FireStick – Завантажувані програми

Мати офіційного мовника – це одне, а мати спеціальні програми на Fire Stick інша. Сьогодні ми зосередилися на каналах, які пропонують трансляцію Super Bowl у прямому ефірі без необхідності підписки на кабель.

Хороша новина в тому, що Fire Stick пропонує купу таких. Але перш ніж продовжувати, ми мусимо зазначити, що ці канали гео-обмежені до певних місць.

Розумієте, чи це їх офіційний веб-сайт / клієнт чи спеціальний додаток на Fire Stick, ці послуги все ще діють геоблокування. Це обмежує доступ користувачів певні місця.

Будь-який онлайн-канал потоку може визначити ваше поточне місцезнаходження за вивчаючи вашу IP-адресу. Якщо ви не перебуваєте в зоні його покриття, ви будете заблоковані майже миттєво незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтесь.

Це проблема, яку ми вирішимо пізніше у статті. Поки що ось офіційний безкабельні канали Super Bowl доступно для завантаження на ваш Fire Stick:

 • DAZN (Канада та Німеччина)
 • Hulu + Live TV (США)
 • Sling TV (США)
 • BBC iPlayer (Великобританія)

Проблема вирішена, перераховані канали. Тепер все, що вам залишилося, – це навчити вас як встановити будь-який з них, якщо не всі, і розблокувати їх, якщо ви живете в непідтримуваних регіонах.

Спеціалізовані програми Fire Stick – процес встановлення

Майте на увазі, що поки вам не потрібна підписка на кабельне перегляд гри, ви все одно потрібна підписка до вибраного каналу. Ви бачили регіони, де канали доступні вище.

Залишилося, що вам потрібно вибрати його відповідно до того, що вам найбільше підходить, і встановити його на свій пристрій Fire Stick. Ми будемо брати DAZN як приклад, оскільки це один з провідних каналів у спорті і пропонує 30-денна безкоштовна пробна версія для нових користувачів

Підписка на DAZN є досить дешевою порівняно з тим, що ви отримаєте натомість. Вам не просто слідкувати за Суперкубком, ви матимете доступ до нього десятки інших спортивних подій навколо світу.

З огляду на це, давайте проведемо вас як встановити DAZN на свій Amazon Fire Stick. Примітка: те саме можна зробити для всіх згаданих вище каналів.

 1. Запустіть своє FireStick і виберіть функція пошуку.
 2. Введіть DAZN і натисніть на додаток.
 3. Далі натисніть на “Get”.
 4. Тепер виберіть “Завантажити”.
 5. Зараз додаток DAZN завантажити та встановити на своєму FireStick.
 6. Ви зможете потік Суперкубок 2020 безкоштовно в прямому ефірі на Amazon Fire TV.

Тепер, коли ми висвітлили інсталяційну частину, ми повинні нагадати вам про це DAZN обмежений у певних регіонах так само, як і інші згадані вище канали. У наступній частині ви дізнаєтеся, як саме змусити їх працювати поза їх початковою зоною покриття.

Потік Super Bowl на FireStick – глобальне покриття

Як я вже згадував вище, ви зможете безкоштовно дивитись Суперкубок лише у вибраних країнах. Наприклад, в Підвісний телевізор випадку, американські колишні пати, які проживають у с Канада, Великобританія, Австралія чи інше за кордоном, не зможе отримати доступ до його вмісту через гео-обмеження.

Ми заявили, що ваша IP-адреса несе відповідальність за такі блоки, оскільки вона допомагає каналу визначення вашого місцезнаходження. Коли ми говоримо про слінг-телебачення, потрібна американська IP-адреса. В іншому випадку ви отримаєте наступне повідомлення про помилку гео:

“Нам шкода. Телевізор для слінгу доступний лише у США. Спасибі за ваш інтерес.”Помилка розташування Sling TV

Для доступу до телевізора Sling ви повинні підробити своє місцезнаходження в Інтернеті до США. Найефективніший спосіб зробити це за допомогою Віртуальна приватна мережа. Розумієте, VPN – це інструмент, який перенаправляє ваші дані через виділений сервер у своїй мережі.

Після підключення VPN шифрує ваш трафік (додає захист) і приховує вашу IP-адресу (додає анонімність).

З прихованою IP-адресою VPN призначить вам тимчасову, що базується в країні, де знаходиться сервер. Наприклад, якщо ви підключитися до сервера США, ви отримаєте Американська IP-адреса. Як результат, ви зможете передавати вподобання Sling TV, Hulu та інших каналів із США, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Розблокування каналів Fire Stick за кордоном – кроки

Якщо чесно, це не стає легшим. Вам просто потрібно виконати кілька кроків, і ви за короткий час переглянете Суперкубок 2020 на Fire Stick:

 1. По-перше, підпишіться у преміального постачальника VPN. Наша рекомендація стосується ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій FireStick. Ви можете отримати клієнта безпосередньо з магазину.
 3. Запустіть додаток VPN, увійдіть і перейдіть до списку серверів.
 4. Тепер, залежно від завантаженого каналу, підключіться до VPN-сервера відповідно:
  • Американський сервер для слінг-телебачення або Hulu.
  • Сервер Великобританії для BBC iPlayer.
  • Німецький або канадський сервер для DAZN.
 5. Запустіть програму каналу.
 6. Трансляція Суперкубка 2020 живуть будь-де на Fire Stick без кабелю.

З точки зору найкращого VPN, ви можете переглядати бездротовий кабель Super Bowl 2020 на FireStick, ExpressVPN прямо вгорі. Вони мають спеціальний VPN-додаток для Amazon FireStick, а також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей. Нижче перелічені інші провідні постачальники послуг VPN, які ви також можете використовувати.

Як дивитись Super Bowl 2020 на FireStick без кабелю

Це в основному все, що потрібно знати про те, як передавати трансляцію 54-е видання з Супер Кубок на FireStick без кабелю. Які ваші прогнози для Сан-Франциско 49ers проти. Канзаські міські начальники? Ви з нетерпінням чекаєте півфінального шоу J-Lo та Шакіри? Поділіться своїми думками нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map