Як дивитись Sundance зараз за межами США

Sundance Now пропонує вам найкращі документальні фільми, нагородами фільмів та гідних телевізійних серіалів, і важко знайти класику. О, їх важко знайти, добре! Особливо це стосується тих, хто не в США Санданс там недоступний.

 Наскільки я розумію, постачальники Sundance накладати обмеження які заважають користувачам інших країн отримувати доступ до його вмісту. Однак це не повинно бути проблемою для тих, хто використовувати VPN та Smart DNS проксі. Обидва методи можуть обхід гео обмежень і надання користувачам доступу до світового вмісту, включаючи Sundance Now. Перевірте, як це робиться в наступній статті нижче. 

Як дивитись Sundance зараз за межами США

Як дивитись Sundance зараз за межами США

Отримайте Sundance зараз за межами США – VPN

При спробі отримати доступ до Sundance Now за кордоном ви знайдете повідомлення, яке звучить: “Sundance Now ще недоступний у вашому регіоні. Ми працюємо над тим, щоб незабаром розширити нашу бібліотеку захоплюючих та передових фільмів, документів та телевізійних серій на екран поруч із вами ». Не впадайте у відчай, бо є спосіб спостерігати за Sundance, навіть якщо ви не в Америці. Якщо ви використовуєте VPN, кожен канал, веб-сайт чи послуга можуть бути доступні вам.

VPN, який розшифровується віртуальна приватна мережа має багато функцій, і одна з них є шифрування даних користувачів. Причина цього називається. VPN створює віртуальну приватну мережу, через яку дані користувачів пересуваються та шифруються. Пристрій, який ви використовуєте, отримує зв’язок із сервером, який базується у вибраній вами країні. Якщо ви вирішите підключитися до сервера в США – там, де ви хочете отримати доступ, – усі ваші дані передаватимуться через цей американський сервер. В результаті ви отримуєте Американська IP-адреса та привілей на доступ до контенту, що базується в США.

Кроки

Ось що вам потрібно зробити, щоб переглянути Sundance за межами США:

 1. Отримайте постачальника послуг VPN на ваш вибір.
 2. Налаштування облікового запису VPN.
 3. Завантажте, потім встановіть VPN на потоковому пристрої.
 4. Активуйте програму і пошук американського сервера.
 5. Підключіться до сервера в США і чекайте, коли з’єднання встановиться.
 6. Тепер у вас буде Американська IP-адреса що робить тебе здається, у США.
 7. Доступ до Sundance зараз з будь-якої країни світу.

Поки ExpressVPN може бути дорожчим, ніж інші VPN швидка та оптимізована серверна мережа поряд з іншими функціями компенсує його ціну. Ви будете досвід безшовна потокова передача та висока швидкість з’єднання з цим провайдером, що робить його правильним VPN для використання з Sundance.

Щоб забезпечити вас отримати доступ до Sundance Now з будь-якої частини світу, я настійно рекомендую зареєструватися за допомогою ExpressVPN. Якщо ви не хочете, є інші VPN, які ви можете використовувати з цією службою потокового передавання. Перевірте їх у таблиці нижче.

Потокова стрічка зараз за кордоном – Smart DNS

Розумний DNS дозволяє отримати доступ до розблокування SundanceОригінали, нові фільми, документальні фільми та телесеріали, змінивши DNS вашого потокового пристрою. Це технологія, яка може вас отримати минулі гео обмеження з усього світу. Що ви повинні пам’ятати, це те, що Smart DNS не настільки безпечний, як VPN. У той час як Smart DNS робить обхід гео обмежень з усього світу, ваш дані залишаються недоторканими, незахищеними. IP-адреса, якою ви володієте, залишатиметься такою ж і видимою для громадськості.

 1. Підписатися на Unlocator і підпишіться на 7-денну безкоштовну пробну версію.
 2. Пройдіть через відео / навчальні посібники з налаштування до налаштуйте Smart DNS на своєму пристрої.
 3. Відкрийте веб-сайт / додаток Sundance Now.
 4. Потокуйте весь вміст Sundance Now з будь-якого місця за межами США.

Якщо ви хочете дізнатися, чи Розмикач є хорошим постачальником, ви можете спробуйте це безкоштовно протягом семи днів. Ви побачите, що зручно вважати Unlocator дуже сумісний з більшістю пристроїв. Якщо ви користуєтеся надійним проксі-сервером Smart DNS, пропоную скористатися Unlocator. Жоден інший Smart DNS не може розблокувати понад 200 каналів. Ви також можете постріляти.

Сунданс за кордоном – Висновок

Відкрийте для себе наступний улюблений фільм в одній з наших підібраних колекцій, кураторами яких створені фільми та культурні іконки в будь-якій частині світу. За допомогою VPN та Smart DNS ви можете відкривати незалежні, надихаючі та впливові фільми та серіали в Sundance Now незалежно від вашого фізичного місцезнаходження. Я хотів би прочитати ваші вибори в розділі коментарів нижче. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me