Як дивитись шоу-шоу у Великобританії – два простих методу

Американські експати або жителі Великобританії, чи хочете ви знати, як отримати доступ до таких шоу, як “Родина”, “Рей Донован”, “Чорний понеділок” та “Twin Peaks”? Якщо ви шукаєте спосіб дивитись улюблені шоу в Інтернеті, не виходячи з Великобританії, ви в потрібному місці. Читайте далі, щоб дізнатися, які два способи можна використовувати для доступу до Showtime у Великобританії.

Як дивитись Showtime у Великобританії

Як дивитись Showtime у Великобританії

Як дивитись Showtime у Великобританії за допомогою VPN

Перше, що можна використати для перегляду Showtime у Великобританії – це VPN.

Скорочене для віртуальної приватної мережі, VPN – це інструмент, який має 2 основні функції:

 1. Шифрування даних.
 2. Перенаправлення вашого трафіку.

Спочатку VPN виходили як інструменти кібербезпеки, спрямовані на бізнес. Однак їх корисність та додаткові особливості зробили їх чудовим інструментом для індивідуальної особистості. Незважаючи на те, що VPN захищають ваші дані та ваше інтернет-зв’язок приватним, вони також змінюють вашу загальнодоступну IP-адресу. Ця додаткова функція – це те, що дозволяє VPN розблокувати заборонені сайти, і що допоможе вам спостерігати Showtime, навіть якщо ви живете у Великобританії.

Дозволь пояснити.

Для того, щоб перенаправити ваш трафік, VPN використовуватимуть власні сервери для тунелю всього вашого трафіку через них. Оскільки вони використовують свої власні сервери, а не сервери, надані вашим провайдером, ви отримуєте загальнодоступну IP-адресу, яка відповідає серверу VPN, до якого ви підключені..

Іншими словами, все, що вам потрібно зробити, щоб переглянути Showtime у Великобританії – це використовувати VPN та підключитися до американського VPN-сервера. Ось як це зробити покроково:

 1. Відвідати веб-сайт постачальника VPN та підпишіться за їх службу.
 2. Завантажити додаток, який працює з вашим потоковим пристроєм. Ви завжди знайдете додаток для пристроїв Android, iOS, MacOS та Windows.
 3. Запуск додаток і увійти на ваш рахунок.
 4. Виберіть Американський сервер підключитися до. Дочекайтеся встановлення з’єднання.
 5. Переходьте до Showtime і насолоджуйтесь!

Найкращий VPN для Showtime

Наш експерт з VPN, Чарльз, вже написав статтю, де досліджує найкращі VPN, які можна використовувати для розблокування Showtime за межами США. Його найкращий вибір відійшов до ExpressVPN, і з поважних причин.

ExpressVPN відомий як один з кращих постачальників на ринку. Він створив репутацію в наданні своїм користувачам бездоганного сервісу, справжньої політики без журналів та однієї з найкращих команд обслуговування клієнтів у цій галузі. Я особисто користуюся цим провайдером вже декілька років, і це повинно мене зірвати. Це число 2000+ серверів забезпечує глобальне покриття, і я постійно міг розблокувати сайти та канали з усього світу, включаючи Showtime під час останньої поїздки до Великобританії.

У погоні за ExpressVPN – це не ваша чашка, спробуйте скористатися цими постачальниками:

Як дивитись Showtime у Великобританії за допомогою Smart DNS

Деякі люди можуть не бажати або потребувати функції захисту VPN. Якщо це стосується вас, тоді ви можете використовувати другий метод для розблокування Showtime у Великобританії: Smart DNS.

Розумний DNS – це послуга, на яку ви можете підписатися, яка призначена для розблокування гео-сайтів з обмеженим доступом. Це єдина схожість між обома службами. Ось перелік відмінностей, які допоможуть вам прийняти правильне рішення:

 • Розумний DNS не вплине на швидкість вашого Інтернету.
 • Розумні проксі-сервери DNS не захищають вас від викрадення DNS або прозорих проксі-серверів.
 • Розумні проксі-сервери DNS вимагають трохи налаштування. Немає програм, які ви можете завантажити, вам потрібно пройти технологічний процес, щоб налаштувати його. Хороший постачальник послуг буде легко дотримуватися інструкцій, які допоможуть вам у цьому.
 • Ви можете налаштувати Smart DNS на більш широкий вибір пристроїв, наприклад Android, iOS, Apple TV, ПК, Mac, Amazon Fire Stick, PS3, PS4, Xbox тощо.

Важливо зазначити, що вміст, до якого ви отримуєте доступ за допомогою Smart DNS, відрізняється залежно від послуги, на яку ви підписалися. Розумні проксі-сервери DNS матимуть список каналів, які вони можуть розблокувати, ви не можете особисто вибрати сервер чи розблокувати канали поза цим списком.

Найкращий смарт-DNS для Showtime

Наш експерт з VPN пропонує використовувати Unlocator як ваш DNS-розумний DNS. Він надає вам доступ до понад 200 розблокованих каналів, включаючи Showtime, і має чудову команду з обслуговування клієнтів, яка завжди готова допомогти. Вони також надають своїм користувачам масу корисних та простих посібників, які допомагають у процесі налаштування.

Ви можете протестувати все самі, скориставшись 7-денним безкоштовним випробуванням. Вони навіть не просять вас номер кредитної картки, щоб активувати її. Ви також можете скористатися їх 14-денною політикою повернення коштів після придбання послуги. Таким чином, ви можете переконатися, що ви прийняли правильне рішення щодо підписки на Smart DNS.

Як розблокувати Showtime у Великобританії – заключні думки

Там у вас є два різних способи, які ви можете використовувати для розблокування Showtime у Великобританії. Однак пам’ятайте, що ані VPN, ані Smart DNS не зможуть обійти будь-яку плату за реєстрацію чи передплату, введену будь-яким каналом. Усі ці сервіси – це навіть виходити з ігрових умов і надавати вам доступ до сайтів та каналів, раніше заблокованих у вашій країні.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me