Як дивитись Чемпіонат світу з снукера 2019 в прямому ефірі

Найбільший у світі турнір з снукера розпочинається 20 квітня і закінчується 6 травня 2019 року. Перебування за межами Великобританії змушує мене не має права доступу до iPlayer BBC – канал, що транслює подію наживо – саме тому я почав шукати альтернативи.

Як в результаті геоблокування, ніхто за межами Великобританії не може отримати доступ до iPlayer BBC. Однак я все-таки натрапив два інструменти це могло б допомогти мені отримати iPlayer BBC у США, Австралії, Канаді, Китаї чи де-небудь ще. Дотримуйтесь цього керівництва нижче, якщо ви хочете передавати Чемпіонат світу з снукеру 2019 в прямому ефірі на будь-якому ПК, Mac, Android, Xbox, PS4, Apple TV, Fire TV Stick, iOS, Chromecast або Roku.

Як дивитись Чемпіонат світу з снукера 2019 в прямому ефірі

Як дивитись Чемпіонат світу з снукера 2019 в прямому ефірі

Поточний чемпіонат світу з снукера 2019 в прямому ефірі з VPN

Якщо ви перебуваєте в будь-якій країні за межами Великобританії, ви можете використовувати VPN або Smart DNS проксі для отримати BBC iPlayer там, де ти є. Навіть якщо ви були в США, Австралії, ОАЕ, Китаї, ви можете підробити Великобританію, якщо скористаєтесь постачальником послуг VPN..

За обманюють постачальників контенту BBC переконавшись, що ви перебуваєте у Великобританії (коли вас справді немає), ви можете легко отримати доступ до iPlayer BBC будь-де. Дотримуйтесь інструкцій нижче дивіться трансляцію Чемпіонату світу з снукера 2019 в прямому ефірі.

 1. Виберіть авторитетний VPN з багатьма серверами.
 2. Далі, налаштувати додаток VPN на потоковому пристрої.
 3. Почніть застосування програми і шукати сервери у Великобританії.
 4. Підключіться до сервера Великобританії до отримати британську IP-адресу.
 5. Ви можете зараз отримати доступ до BBC, Now TV, Sky, ITV або Channel 4 за кордоном.
  Як приховати IP-адресу на iPhone

Кращий VPN на чемпіонаті світу з снукера

Оскільки не всі VPN працюють з BBC iPlayer, рекомендую використовувати ExpressVPN. Завдяки цій VPN ви можете дивитись Чемпіонат світу з снукеру в прямому ефірі. Маючи такий собі VPN, ви можете творити чудеса для вашого досвіду в Інтернеті. У компанії працюють сильне 256-бітове шифрування AES що забезпечує вашу конфіденційність та безпеку в Інтернеті при розблокуванні вмісту.

Що стосується обходу гео обмежень, цього постачальника Велика мережа швидких серверів сприяє її розблокуванню. Ти можеш спробуйте ExpressVPN протягом 30 днів і скасуйте підписку, якщо вам це не сподобалось. Якщо це так, ви можете перевірити наведені нижче служби VPN.

Слідкуйте за чемпіонатом світу з снукеру 2019 онлайн за допомогою смарт-проксі DNS

Тепер, якщо ви живете у Сполученому Королівстві, ви можете безкоштовно передавати Чемпіонат світу зі снукеру 2019 року на BBC iPlayer на BBC Two. На жаль, шанувальники snooker не можуть отримати доступ до iPlayer BBC за межами Великобританії через геоблоки, які Smart DNS може допомогти розблокувати. 

Цей інший інструмент розблокування, про який я збираюся обговорити, – це Smart DNS-проксі. За рівнем безпеки він не такий, як VPN, але він дає ті самі результати розблокування. Шанувальники снукера можуть використовувати смарт-DNS для розблокування BBC iPlayer за межами Великобританії. Розумні користувачі DNS помітять більш високі швидкості, і це пов’язано з відсутність шифрування. Ось усе, що вам потрібно знати про Smart DNS.

 • Розумний DNS є високо сумісні з більшістю потокових пристроїв.
 • Ви можете переглядати BBC iPlayer на iPhone, Mac, Apple TV, Roku, Chromecast, PS3 / PS4, Amazon Fire TV та Xbox.
 • Smart DNS не передає ваші дані через процеси шифрування, тобто ви не захищені в Інтернеті.
 • Завдяки смарт-DNS ваша IP-адреса залишається видимою для очей громадськості та Інтернет-провайдерів.
 • У випадку, якщо ваш провайдер звернеться до прозорі проксі або DNS викрадення, тоді Smart DNS не працюватиме належним чином.
  Як дивитись футбол в прямому ефірі в 2020 році?

Причина, чому я пропоную Unlocator, полягає в тому, що кожного разу, коли я звертався за допомогою, я отримував своєчасну відповідь. Це якісний продукт, який пропонує чудові послуги. Це швидко, ефективно, може розблокувати понад 200 каналів за кордоном. Отже, якщо ви хочете дивитись 2019 Betfred Championship Snooker в прямому ефірі, вам краще зареєструватися Розмикач. 7-денний безкоштовний пробний період повинен бути заспокійливим.

Чемпіонат світу з снукеру 2019

Усього 128 гравців повинні виграти три матчі, щоб заробити заповітне місце в театрі Crucible в Шеффілді. Заключні етапи триватимуть з 20 квітня по 6 травня. Переможець отримає готівкою суму 500 000 фунтів стерлінгів. З іншого боку, підбіг закінчиться 200 000. Ось основні імена, які очікуються в турнірі:

 • Ронні О’Салліван
 • Марк Вільямс
 • Марк Аллен
 • Джуд Трамп
 • Марк Селбі
 • Ніл Робертсон
 • Дін Джунхуй
 • Джон Хіггінс
 • Шон Мерфі
 • Баррі Хокінс
 • Марко Фу
 • Стюарт Бінгем

Чемпіонат світу з снукеру 2019 – Висновок

Немає сумнівів, що чемпіонат світу з снукеру – це невідступна спортивна подія. Тим не менш, якщо ви Великобританія, знайти способи передавати снукер онлайн в режимі онлайн може бути досить складно.

Завдяки таким послугам ExpressVPN і Розмикач, ви можете обійти регіональні обмеження та дивіться Чемпіонат Betfred 2019 в будь-якій точці світу. Зважаючи на це, дайте нам знати, що ви думаєте про ці два методи в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me