Дивіться американські канали на Roku Ultra за межами США

Як дивіться американські канали на Roku Ultra за межами США? Отже, ви купили собі Roku Ultra. Якщо ви живете за межами США, вам, мабуть, цікаво, як отримати максимальну користь від свого нового потокового пристрою 4K. Що стосується потокових каналів, ви можете отримати сотні каналів на Roku, якщо ви живете в США. У цьому довіднику я покажу вам як створити необхідний американський акаунт Roku щоб отримати ці програми. Ви також можете навчитися користуватися VPN або Розумні проксі-сервери DNS до розблокувати американські канали на Roku Ultra в Канада, Німеччина, Великобританія, Австралія, Мексика, або деінде за кордоном.


Дивіться американські канали на Roku Ultra за межами США

Дивіться американські канали на Roku Ultra за межами США

Як дістати американські канали на Roku Ultra за межами США

Процес отримання американських каналів на Roku Ultra ділиться на два етапи. Перші кроки вимагають від вас створити американський акаунт Roku. Інакше ви не зможете додайте американські програми до свого Roku. Другий крок, в основному, включає налаштування Smart DNS або VPN для того, щоб дивіться американські канали на Roku Ultra за межами США. Отже, ось як можна зареєструватися на американському рахунку Roku за кордоном.

 1. По-перше, налаштування VPN або Розумний DNS на вашому ПК / Mac. Це важливий крок. Без цього Roku позначить ваш обліковий запис не як США.
 2. Тепер перейдіть на сторінку https://my.roku.com/index і виберіть “Створити акаунт”.
 3. Потім заповніть необхідну інформацію та натисніть “Продовжити”.
 4. Потім виберіть шпильку та натисніть «Продовжити».
 5. На наступній сторінці вам належать варіанти оплати: Paypal або Кредитна картка.
 6. Якщо ви вже маєте обліковий запис Paypal, використовуйте варіант оплати Paypal. Ваша країна Paypal не впливає на ваш рахунок Roku.
  • Використовуйте дійсну адресу США, щоб створити свій американський акаунт Roku. Ви можете використовувати Каліфорнію як штат, а 90210 – свій поштовий індекс.
 7. Якщо ви обрали кредитну картку як свій спосіб оплати, вам потрібно використовувати власну вуличну адресу, пов’язану з вашою кредитною карткою.
  • Потім вам потрібно перетворити поштовий індекс у дійсний поштовий індекс.
  • Зверніть увагу на місто, пов’язане з новим поштовим індексом, оскільки це потрібно для налаштування облікового запису Roku.
  • Щоб створити дійсний поштовий індекс, візьміть цифри зі свого поштового індексу. Поштовий індекс M1Z4L3 стає 143. Додайте нулі до кінця, якщо у вашому поштовому індексі менше 5 цифр. Так 143 стає ZIP 14300.
 8. Тепер, коли ви доопрацювали свій акаунт Roku, відновіть свій потоковий пристрій Roku до заводських налаштувань. Потім використовуйте новостворений американський акаунт Roku на пристрої Roku.

Як додати американські канали до Roku Ultra за межами США

Тепер, коли ви зареєстрували свій американський акаунт Roku і використовували його для входу у свій Roku Ultra, саме час додати американські канали, такі як HBO Now, Hulu, Sling TV та Amazon Prime.

 1. Натисніть кнопку “Головна” на пульті дистанційного керування, щоб відкрити головний екран.
 2. Прокрутіть униз і виберіть “Потокові канали “ для доступу до магазину каналів.
 3. Шукайте канал, який ви хочете додати.
 4. Знайшовши канал, натисніть “ОК” на пульті дистанційного керування.
 5. Нарешті, виберіть “Додати канал “ щоб встановити канал на свій пристрій Roku.

Використання VPN для перегляду каналів США на Roku Ultra Overseas

Заключний крок для перегляду американських каналів, які ви щойно додали до свого Roku Ultra, передбачає підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті. Це можна зробити двома способами. Перший – за допомогою віртуальної приватної мережі, також відомої як VPN. Гео-обмежений подібні канали Hulu, HBO GO або телевізор для слінгу перевірте свою IP-адресу, щоб визначити, чи можете ви переглядати їх вміст чи ні. VPN дозволяє отримати обліковий запис Американська IP-адреса навіть якщо ви не живете в США. Це, в свою чергу, обманює ці геоблоковані канали, щоб повірити, що ви зараз проживаєте в США.

 • Ти можеш обхід гео-обмежень накладається на всі канали США, що використовують VPN.
 • VPN також надає додаткову інформацію конфіденційність і безпека онлайн. Весь ваш Інтернет-трафік зашифровано.
 • VPN неможливо встановити безпосередньо на самій Roku. Потрібно встановити VPN-з’єднання на сумісному маршрутизаторі.
 • Якщо ви вирішите налаштувати VPN на своєму маршрутизаторі, всі потокові пристрої, підключені до цього маршрутизатора, поділять його VPN-з’єднання, включаючи Roku Ultra.

Ви, напевно, придбали собі Roku Ultra для його 4K потокової функції. Ось чому важливо зареєструватися у постачальника VPN із швидкими серверами VPN, такими як ExpressVPN. Ми переглянули досить багато VPN-послуг. Ось наш список найкращих та найшвидших VPN-провайдерів, якими ви можете скористатися розблокувати американські канали на Roku Ultra.

Розблокуйте американські канали на Roku Ultra Outside USA за допомогою смарт-DNS

Якщо ви не надто переймаєтеся шифруванням інтернет-трафіку, скористайтеся Розумний DNS замість VPN. Хоча ця опція не має додаткових функцій конфіденційності VPN, вона все ще дешевша. Ви не вирішите, які саме канали буде розблоковано, оскільки вони визначаються послугою проксі-сервера Smart DNS, яку ви використовуєте. Однак, як і з VPN, вам потрібно встановіть Smart DNS на свій роутер. Немає способу налаштувати Smart DNS на Roku, оскільки його мережеві налаштування заблоковані.

 • Слід зазначити, що ви, швидше за все, не зможете налаштувати Smart DNS на своєму маршрутизаторі. Процес в основному включає зміну вашого основного та вторинного адрес серверів DNS. Кожен, хто раніше поспілкувався з мережевими налаштуваннями, повинен знати, як це зробити. Якщо ні, перегляньте ці відео та посібники з налаштування.
 • Нові основні та вторинні адреси сервера DNS, які вам потрібно використовувати, надаються службою проксі-сервера Smart DNS, з якою ви підписуєтесь..
 • Переконайтесь, що ваша служба проксі-сервера Smart DNS насправді підтримує розблокування американських каналів на Roku, перш ніж ви реєструєтесь у них.

Розмикач є проксі-сервісом Smart DNS, який фактично підтримує розблокування американських каналів на Roku Ultra. Ти можеш дивіться HBO GO, Sling TV, Amazon Prime, Hulu, ABC Виїжджайте за межі США та багато іншого за допомогою своїх DNS-серверів. Підписка на 7-денне випробування безкоштовно, і вам не потрібна кредитна картка для завершення реєстрації.

Як отримати американські канали на Roku Ultra за кордоном

Ось короткий опис усіх необхідних кроків, які потрібно виконати, щоб розблокувати американські канали на вашому Roku Ultra за кордоном.

 1. По-перше, підпишіться на а VPN провайдер або Розумні проксі-сервери DNS.
 2. Налаштування VPN або Розумний DNS на маршрутизаторі.
 3. Створіть свій американський акаунт Roku якщо ви ще не маєте його.
 4. Скиньте свій пристрій Roku Ultra та використовуйте новостворений обліковий запис Roku у США для входу в нього.
 5. Додайте свої улюблені американські канали на свій пристрій Roku.
 6. Дивіться американські канали на Roku Ultra за межами США.

Якщо вам потрібна допомога в будь-якому з цих кроків, просто опустіть коментар нижче, і я зроблю все можливе, щоб надати вам допомогу. Якщо ви все-таки використовуєте ExpressVPN або Розмикач до дивіться американські канали на Roku Ultra, дайте мені знати, як це йде.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me