10 найкращих програм для PS4, які вам просто потрібно встановити

Хочете покращити свій PS4 досвід, не переживаючи зайвих клопотів? Не хвилюйся Ми розкрили 10 найкращих програм для PS4 та як отримати доступ до них у будь-якій точці світу.


Абсолютні найкращі програми для PS4

Абсолютні найкращі програми для PS4

10 найкращих програм для PS4 – Короткий огляд

Ось короткий огляд найкращих програм / каналів PS4, які ви можете використовувати:

 1. Netflix
 2. Смикання
 3. PlayStation Vue
 4. Amazon Prime Video
 5. BBC iPlayer
 6. Youtube
 7. Crunchyroll
 8. Плутонове телебачення
 9. Тубі-телевізор
 10. Потріскувати

Як отримати 10 найкращих програм для PS4

Одне з речей, які я помітив, коли я вперше отримав PS4, після того, як закінчив розмовляти, – це те, що я не мав доступу до всіх програм, які я знав, що зробить моє враження фантастичним. Вся справа в тому, що програми, як і потокові сайти, повинні дотримуватися міжнародних законів про авторські права. Іншими словами, у мене не було доступу до багатьох програм для PS4, якими я хотів користуватися

Якщо програма надає вам доступ до вмісту, він не має прав на ефір у вашому регіоні, програма буде заблокована гео. Розробникам цих додатків не має особливого фінансового сенсу випускати різні версії додатків для різних країн. Отже, вони вирішили обмежити користувачів залежно від їх місцезнаходження.

Додаток робить це шляхом заборони всіх IP-адрес, які не належать до регіону, на який вони хочуть націлити. Тоді має сенс, що у людей у ​​всьому світі виникнуть проблеми з доступом до всіх програм, які ми перелічимо нижче.

На щастя, я знав, як вирішити цю проблему. Все, що я зробив, щоб отримати доступ до кожного з цих додатків – це використовувати мій VPN, і я мав доступ до програм, які я хотів для PS4. Ви можете ознайомитися з цією інструкційною статтею про те, як встановити VPN на PS4, щоб допомогти вам провести цей процес.

Я поясню, що таке VPN, і що він може зробити для вас після того, як ми обговоримо найкращі програми для PS4.

10 найкращих програм для PS4

Отже, тепер, коли ви знаєте, що робить VPN, і як це може допомогти вам отримати доступ до найкращих програм для PS4 там, давайте поговоримо про ці додатки на секунду.

Ось найкращі програми, які ви можете використовувати на своєму PS4:

Netflix

Netflix не потребує вступу. Це одна з найбільш використовуваних потокових платформ на глобальному рівні. Всім відомо, що Netflix пропонує різний контент для кожної країни. Найбільш бажаним регіональним Netflix, здається, є США чи Великобританія.

Підключившись до сервера США та Великобританії, ви зможете отримати доступ до американських чи британських Netflix з будь-якої точки світу. Будьте уважні, але Netflix важко знижується на проксі та VPN. Не всі VPN можуть розблокувати Netflix. На щастя, ExpressVPN вдалося постійно надавати цю послугу своїм користувачам.

Смикання

Якщо ви ще не знаєте про Twitch, то його точно не вистачає. Ця програма надає вам доступ до цифрових відео трансляцій і наповнена вигадливими та інформативними особистостями. Twitch в основному наповнений вмістом, присвяченим відеоіграм, але ви також можете знайти потоки для мистецтва, музики, ток-шоу та навіть деякі телешоу.

Різні регіони отримують різні сервіси на Twitch, наприклад, заробляючи жетони, переглядаючи вміст League of Legends. VPN допоможе вам отримати доступ до всіх послуг, які вам можуть бути відсутні.

PlayStation Vue

Ось послуга, яку запустив PlayStation, щоб компліментувати ваші потокові послуги OTT. Проблема PS Vue полягає в тому, що він доступний лише в США. Мало того, але місце, яке ви спочатку підписалися на послугу, – це єдине місце, у якому ви зможете використовувати свій обліковий запис.

Іншими словами, ви можете використовувати VPN, щоб отримати собі підписку на PS Vue, але переконайтеся, що ви підключаєтесь до певного американського сервера. Візьміть на замітку сервер (де саме він знаходиться в Америці?) Та використовуйте його щоразу, коли ви хочете отримати доступ до цієї послуги.

Amazon Prime Video

Ви можете отримати доступ до відео Amazon Prime через їх додаток на PS4. Звичайно, ви, напевно, вже знаєте, що вміст на Amazon Prime обслуговує лише клієнтів США. Як і у PS Vue, ви можете використовувати VPN для запуску передплати на Amazon Prime США. Завжди підключайтеся до американського сервера, коли ви збираєтесь використовувати цей додаток, інакше ви матимете доступ лише до заголовків “Дивіться, поки за кордоном” (підказка: це не багато назв).

BBC iPlayer

BBC iPlayer – це потокове додаток, присвячене BBC. Це абсолютно безкоштовно на PS4 і надає вам доступ до цілого ряду шоу, фільмів та ток-шоу.

Як і у більшості послуг BBC, цей додаток доступний лише у Великобританії. Щоб використовувати BBC iPlayer на своєму PS4, спочатку використовуйте VPN для підключення до сервера Великобританії. Після того, як ви зробите це та отримаєте IP-адресу у Великобританії, ви отримаєте весь потрібний вам доступ.

YouTube

Ось ще одна програма, яка не потребує введення. Ви можете легко бути в курсі всіх підписок YouTube безпосередньо з PS4 за допомогою спеціальної програми YouTube. Якщо ви творець вмісту, ви можете використовувати додаток і для завантаження своїх відео.

Crunchyroll

Якщо мова йде про найкращі потокові програми для PS4, шанувальники аніме неодмінно сподобаються Crunchyroll. Crunchyroll – це один із найпопулярніших сайтів на основі аніме в США і пропонує широкий спектр аніме та манги для всіх користувачів.

Однак Crunchyroll – це послуга, що пропонується лише у США. Ви можете легко отримати доступ до додатку Crunchyroll на своєму PS4 в будь-якій точці світу за допомогою VPN. Просто підключіться до американського сервера!

Плутонове телебачення

Ось додаток, ідеально підходить для розрізів шнурів скрізь. Pluton TV надає вам доступ до безлічі безкоштовних телеканалів. Ви зможете знайти вміст у новинах, спорті, фільмах, телешоу, музиці, мультфільмах та навіть вірусних відео.

Як і у більшості програм у цьому списку, повний арсенал вмісту Pluto TV доступний лише у США. Використовуйте американський сервер у своєму VPN, щоб отримати доступ до цього додатка з будь-якої точки світу.

Тубі-телевізор

Це чудове безкоштовне додаток, яке надає вам доступ до тисяч фільмів та серіалів. Телевізор Tubi пропонує необмежену трансляцію, не потрібна передплата та кредитна картка. Вам доведеться зіткнутися з кількома оголошеннями тут і там, але вони нічого, порівняно з рекламою на звичайному телебаченні.

Вам потрібно буде використовувати VPN та підключитися до американського сервера, щоб отримати доступ до всього вмісту телеканалу Tubi.

Потріскувати

Наш останній вибір найкращих програм для PS4 – це Crackle. Ця програма стосується ексклюзивного вмісту Sony. Ви отримаєте доступ до обертового шиферу Sony Crackle Originals. Послуга також абсолютно безкоштовна і зовсім не вимагає передплати. Ідеально підходить для різання шнурів скрізь.

Crackle доступний у США, Канаді, Австралії та 18 країнах Латинської Америки. Користувачам, які хочуть користуватися цією послугою, але трапляються в іншому місці, ви можете використовувати VPN, щоб отримати потрібний доступ.

Що таке VPN?

Я помітив, що багато людей насправді не розуміють, що робить VPN або як це може принести користь вам, користувачеві.

Почніть з пояснення того, що робить VPN. Скорочене для віртуальної приватної мережі, VPN – це насамперед інструмент кібербезпеки. Однак одна з основних його функцій безпеки дає VPN можливість доступу до геоблокованих додатків та сайтів. В основному VPN шифрує ваші дані та перенаправляє ваш трафік через власні захищені сервери. Коли ваш трафік перенаправляється, ваша загальнодоступна IP-адреса змінюється відповідно до місцезнаходження цього сервера.

Коли ваша IP-адреса змінюється, ви отримуєте доступ до сайтів, обмежених до розташування сервера, який ви використовуєте. Отже, якщо ви хочете використовувати додаток, який доступний лише у Великобританії, використовуйте сервер Великобританії. Доступний лише у США? Американський сервер – це те, до чого слід підключитися.

Ви можете ознайомитись зі статтею “Найкращі VPN для PS4”, щоб визначити, які VPN використовувати. Для короткої відповіді: ми пропонуємо використовувати ExpressVPN на вашому PS4. Цей провайдер відомий як найкращий VPN на ринку і пропонує своїм користувачам цілий список функцій. Ви також можете спробувати послугу, скориставшись 30-денною гарантією повернення грошей.

Що може зробити VPN для вас?

Переваги VPN виходять за рамки простого доступу до вмісту. Хоча це одна з найбільш бажаних переваг VPN, це не єдина перевага. За допомогою VPN ви зможете:

 • Обхід ISP Throttling: Іноді Інтернет-провайдер припиняє (обмежує) Інтернет користувача, якщо він завантажує багато вмісту або відвідує багато потокових сайтів. VPN допоможе зберегти ваш трафік прихованим від вашого провайдера, фактично обійшовши мережу ISP Throttling.
 • Додайте анонімність у свій зв’язок: Ваш загальнодоступний IP відображає ваше фізичне місцезнаходження. Оскільки VPN змінює ваш загальнодоступний IP-адрес, то здається, що ви розташовані десь зовсім інше. Ваш IP-код схожий на ваш ідентифікатор, його зміна дає вам додатковий рівень анонімності під час роботи в Інтернеті.
 • Захистіть свої дані від можливої ​​крадіжки даних: VPN шифрують ваші дані, це один із основних їх функцій. Це означає, що комусь стає надзвичайно важко вкрасти будь-які ваші дані. Насправді галузевий стандарт VPN для шифрування (256 шифрування AES) настільки сильний, що суперкомп’ютери ще не змогли зламати шифрування..
 • Забезпечте всі підключення до Інтернету, включаючи загальнодоступний Wi-Fi: Оскільки VPN тунелюють ваш трафік через власні захищені сервери, вони наче заблокують ваш трафік і блокують усіх, хто намагається стежити за тим, що ви робите в Інтернеті. З цієї причини VPN – це найкращий інструмент, який можна використовувати під час підключення до загальнодоступного Wi-Fi, який, як правило, є вогнищем для хак і атак.

Отже, як бачите, VPN – це дуже зручний інструмент для наявності у вашому арсеналі безпеки в Інтернеті.

Найкращі програми PS4 – фінальні думки

Там у вас є, 10 найкращих додатків для PS4. Якщо ви поєднаєте свій досвід PS4 з надійною і надійною VPN, ви зможете розблокувати цілий масив додатків і вмісту, не виходячи з вашої власної кушетки. Пам’ятайте, що VPN може обійти геоблокований додаток, але він не може обійти будь-яку необхідну реєстраційну або абонентську плату.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map