Yurtdışında İspanyolca IP Adresi Nasıl Alınır

İspanya dışından bir İspanyolca IP adresine geçme? İspanya’nın sınırlarından ayrılana kadar İspanyolca IP adresinizin ne kadar değerli olduğunu bilemezsiniz. Portekiz, Meksika, Arjantin, Brezilya, Avustralya, Kanada, Fransa, Almanya, ABD, İngiltere ve hatta İtalya’ya girdikten sonra, İspanyol TV izleme ve memleket hizmetlerinin ayrıcalıklarından mahrum kalacaksınız. Başka bir ülkeye taşındığınızda IP’niz değiştiği için memleket içeriğinizin hiçbirine artık erişemeyeceksiniz. Bu sorunu azaltmak ve en sevdiğiniz İspanyolca TV kanallarına, web sayfalarına, hizmetlere ve şovlara tekrar erişmek için İspanyolca IP yurt dışı. Ve bunu yapmanın tek yolu sanal özel ağ, daha iyi bilinen VPN.

İspanyolca IP Nasıl Gidilir

İspanyolca IP Nasıl Gidilir

VPN Kullanarak İspanyolca IP Alın

İspanyolca’ya erişmek istiyorsanız akış kanalları ve bankacılık hizmetleri İspanya’nın dışından, çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi korurken bir VPN’e ihtiyacınız olacak.

Sanal özel ağ, siber güvenlik aracı o şifreler çevrimiçi verileriniz ve istikametinizi sunucu ağı üzerinden. Tek yapmanız gereken bir sunucu konumu seçmek ve bu sunucuya bağlanmak. Bu bağlantı kurulduktan sonra, VPN’iniz trafiğinizi şifreler ve seçtiğiniz sunucu üzerinden gönderir.

Bu süreç aynı zamanda çevrimiçi konumunuzu aldatmak VPN gerçek IP adresinizi gizleyecek ve seçtiğiniz bölgeden size yeni bir adres verecektir. Basitçe söylemek gerekirse, bir İspanyol IP adresi istiyorsanız, bir İspanya’dan sunucu. Sonuç olarak, ülke içinden İnternet’e göz atıyor gibi görünüyorsunuz, bu da İspanyolca kısıtlı her web sayfasına erişmenizi sağlar.

Aşağıdaki adımları izlerseniz, İspanyol IP’nizi hemen alırsınız:

 1. İspanya’da sunucu konumları olan bir VPN hizmeti edinin. Ama bunun iyi bir şey olduğundan emin olun ExpressVPN ile güçlü güvenlik özellikleri ve hızlı hız seviyeleri. 
 2. Hesabınızı oluşturduktan sonra uygulamayı cihazınıza indirip yüklemeniz gerekir. Çoğu VPN izin verir birden fazla eşzamanlı bağlantı tek bir hesap kullanma.
 3. Artık uygulamanızın iPhone, iPad, Android, PC veya Mac, aç ve giriş yap.
 4. Şuradan bir sunucuya bağlanın: ispanya.
 5. Bağlantınız kurulduktan sonra, herhangi bir İspanyolca web sitesine erişin İstediğiniz.

IP Adresinizi Değiştirmek için En İyi VPN

Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi iyi VPN’ler ve kötü VPN’ler vardır. İyi hizmet verenler size aylık ortalama 10 $, ancak elde edeceğiniz tüm özellikler için buna değer. Öte yandan, ücretsiz hizmetler size paradan çok daha pahalıya mal olacaktır. Çevrimiçi gizlilik ve güvenliğiniz pahasına gelir, çünkü şifreleme protokolleri ya zayıf veya var olmayan. Mahremiyete gelince, verilerinizi saklayın ve satın reklamverenler veya diğer üçüncü taraflar.

Bu yüzden Avustralya’dan Gran Hotel’i izlemek için yaptığım şeyi yapmanızı ve ExpressVPN. Bu hizmet için aylık ücret $ 12.95, bu da onu piyasadaki en pahalı VPN’lerden biri yapar. Ancak bu kadar para için ne alacağınıza baktığınızda, pazarlık etmek.

 • Askeri düzeyde AES 256 bit şifreleme.
 • Öldürme anahtarı. 
 • Toplanan veya paylaşılan veri yok.
 • Akıllı DNS proxy hizmeti.
 • DNS sızıntı koruması. 
 • Geniş sunucu ağı (94 ülkede 3.000 sunucu).
 • Torrenting ve P2P paylaşım desteği.
 • Tüm Netflix kütüphanelerine erişebilme.
 • Mükemmel hız oranları.
 • Hesap başına aynı anda beş adede kadar cihaz bağlantısı.
 • 7/24 müşteri destek hizmeti (canlı sohbet özelliği ile).
 • 30 günlük geri ödeme politikası.

Ve diğer seçeneklerin dikkate alınmasını istiyorsanız, aşağıdaki elit alternatiflere göz atın. Bu incelemede İspanya için en iyi VPN’ler hakkında daha fazla bilgi de okuyabilirsiniz.

Neden İspanyol IP’sine İhtiyacınız Var??

Coğrafi Kısıtlamalara Erişim

Bir VPN, coğrafi kısıtlamaları atla çevrimiçi konumunuzu değiştirerek. Dünyanın her yerinden İspanyolca web sitelerine erişmek için, İspanya’da ikamet ettiğinizi düşünmek için web sunucularını kandırmak için bir İspanyol IP adresine ihtiyacınız olacaktır. VPN uygulamanızı kullanarak bir İspanyol sunucuyu tıklatarak IP adresinizi değiştirebilir ve istediğiniz web sitesinin engellemesini kaldırın.

İspanyolca öğren

İspanyolca öğrenmek istiyorsanız ve ihtiyacınız olan içerik İspanya’da bulunuyorsa ne olacak? İspanyol materyallere erişmek için bir İspanyolca IP adresi almanız gerekir. Ayrıca, bir dili öğrenmenin orijinal içeriğe başvurmaktan daha iyi bir yolu yoktur. filmler, haberler ve TV şovları.

İşletmeleri Yürütme

Uzun bir tatil geçiren bir İspanyol işletme sahibiyseniz, işinizle ilgili sekmeleri tutmanız ve her şeyin yolunda olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca banka hesabınızı kontrol etmek veya yurt dışından işlem yapmak da isteyebilirsiniz. Bankacılık hizmetleriyle ilgili olan şey, çoğu zaman ilgili bölgelerinin dışında coğrafi olarak engellenmiş olmalarıdır. güvenlik sorunları. Ancak bir İspanyol IP adresiyle, ülkenin içindeymiş gibi görüneceksiniz ve işlerinizi yürütebileceksiniz güvenli ve özel.

Daha Az Alışveriş Yapın

İspanyolca bir IP adresine geçmek de seni çok para biriktir çevrimiçi alışveriş yaparken. Ülke içinde gibi göründüğünüz için İspanya’da veya yakın ülkelerde gerçekleşen çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz..

İspanyolca IP Adresi Alın

IP adresinizin kimliğiniz ve konumunuz hakkında açıklayacak çok şeyi var. IP adresinizi gizlemediğinizde veya değiştirmediğinizde, çevrimiçi deneyiminizi herkesin kontrol edebileceği şekilde kapak çevrimiçi olur. Üçüncü taraflar sizi gözetlemekle kalmaz, aynı zamanda belirli içeriğe erişmenizi de engelleyebilir. Movistar TV, RTVE ve Telecinco izlemek isteyen bir İspanyol yabancıysanız, İspanyol IP almak için bir VPN kullanmanız gerekecek.

Aşağıdaki yorum bölümünde, IP’nizi değiştirmek için hangi VPN’i seçtiğinizi bize bildirin.