Xbox One’da Dünya Kupası Finali 2018 Nasıl İzlenir

Xbox One’da Dünya Kupası Finali 2018 nasıl izlenir? Bu yıl Almanya ile 21. Dünya Kupası’nı savunma şampiyonu ilan etti. 2018 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak ve maçlar bugün 11: 00a ET / 14:00 BST’de başlayacak. Birçok futbol taraftarı, 2018 Dünya Kupası’nı kendi evlerinin rahatlığında ve Xbox’larında seyretmekten başka bir şey istemez. Bir VPN yardımıyla coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmek zorunda olsalar bile, denemeye değer. Xbox’ta FIFA Dünya Kupası 2018’i izlemek isteyen insanlardan biriyseniz, yapmanız gerekenler.


Dünya Kupası 2018'i Xbox'ta izleyin

Dünya Kupası 2018’i Xbox’ta izleyin

Xbox’ta Dünya Kupası 2018’i yayınlayan TV Kanalları

 • Birleşik Krallık: BBC, ITV
 • AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ: Fox Sports, Askı TV
 • İrlanda: RTE
 • Austraila: SBS, Optus Sport
 • Fransa: TF1
 • Almanya: ARD, ZDF
 • Orta Doğu: BeIN Sports
 • Güney Amerika Ülkeleri: Doğrudan TV, Gökyüzü

Dünya Kupası 2018’i bir VPN ile Xbox’ta izleyin

Genellikle, bir Sanal Özel Ağ (VPN) coğrafi konumunuzu sanal olarak değiştirmenize izin verir. Örneğin, yalnızca ABD’de bulunan Fox Sports gibi bir hizmete, IP Adresi seçilen ABD konumuna değiştirilerek ABD dışında erişilebilir. Bu, VPN kullanıcılarının dünyanın her yerinden her türlü kanalı herhangi bir kısıtlama olmadan yayınlamalarını sağlar. VPN’in bazı avantajları şunlardır:

 • VPN tüm trafiğinizi şifreler, bu sizi MITM saldırılarına ve diğer çevrimiçi güvenlik tehditlerine karşı korur.
 • Ayrıca ISS’nizin çevrimiçi etkinliklerinizi dinlemesini engeller. Anonim olarak çevrimiçi olarak ne istersen yap.
 • VPN sunucusu ülkesinin tüm içeriğini alabilirsiniz. ABD’de bir VPN sunucusu kullanıyorsanız, ABD gibi siteler Fox Sports, FuboTV, Hulu Live TV ve Sling TV.
 • ABD’den web’e göz atıyorsanız, bazı çevrimiçi mağazalardan özel indirimlere de erişebilirsiniz..
 • VPN sunucunuzu seçerseniz, VPN sunucusunu seçerseniz, dünyanın herhangi bir yerinden gelmiş gibi görünebilirsiniz. Buna ABD, İngiltere, Brezilya, Mısır, Japonya ve diğerleri dahildir.
 • VPN kullanmayı bırakmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bağlantıyı kesmek.

Hız ve güvenlik temel olarak, her ikisi tarafından sağlanan akışların aradığı iki özellik ExpressVPN. Test sonuçları, ExpressVPN’in tüm beklentileri aştığını ve diğer VPN servis sağlayıcılarından daha yüksek sırada olduğunu ortaya koydu. ExpressVPN’in web sitesi ve uygulaması yeni başlayanlar için uygundur, ancak bunları keşfetmek isteyenlerin kolayca erişebileceği daha gelişmiş ayarlar da vardır. Ayrıca, kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırmak için en iyi seçimdir. Dünya Kupası 2018’i Xbox One’ınızda izlemek istiyorsanız, ExpressVPN’e abone olun. Diğer VPN servis sağlayıcıları şunları içerir:

Xbox One’da 2018 Dünya Kupası akışını sağlayan kanallar

Kordon kesiminin bir şey haline geldiği ve geleneksel TV’nin geçmişte kaldığı bir dünyada yaşıyoruz. Bu akış hizmetlerinin yükselişiyle birlikte, insanların Dünya Kupası 2018 gibi canlı etkinlikleri kaçırmaları pek olası değildir. Bu akış hizmetlerinin sunduğu esneklik ve istek üzerine kolaylık bize TV izleme uygulamalarımızı sorgulamamızı sağlıyor. Xbox gibi herhangi bir cihazda her türlü içeriği yayınlamak için bu tür hizmetleri kullanabileceğimiz gerçeği, kablo kesme kararımızı yedekler. İşte için en iyi akış hizmetleri Dünya Kupası 2018’i Xbox’ta Canlı İzliyor: 

Askı TV

Sling TV, piyasadaki diğer hizmetlerden daha ucuzdur, ancak yine de kaliteli eğlence sunmaktadır. Spor, Eğlence, Komedi, Haberler, Filmler, Fox, NBC ve ABC Ağlarının yerel kanalları gibi çeşitli kategorilerden kanallar, 7 günlük ücretsiz deneme sürümünden bahsetmiyoruz. Dünya Kupası 2018’i yayınlayacak, ancak ABD dışındaysanız bir VPN gerektirecektir. Sling TV ile ilgili en iyi şey, TV Akışınızı Sports Extra ile daha özel kanallar için özelleştirebilmenizdir, çünkü “Şartlarınızdaki TV”.

Fox Sports

Dünya Kupası 2018’in canlı yayını bugün 11: 00a ET’de başlayacak, ancak sadece ABD’deki insanlar bunu alabilecek. Fox Sports, sahip olduğu bir dizi çevrimiçi akış kanalı aracılığıyla özel canlı aksiyon sunan umut verici bir hizmettir. Bu akış hizmeti için bir Kablo TV Aboneliği gerekir, aksi takdirde buna erişmek imkansızdır. İOS, Android, Kindle, Windows, Roku, Apple TV ve Xbox’a yüklenebilecek bir uygulama olan Fox Sports Go’yu ziyaret ederek maçları canlı olarak izleyebilirsiniz..

BBC iPlayer

BBC iPlayer, BBC’den 2018 Dünya Kupası canlı yayınlanacak bir internet akışı, yakalama, televizyon ve radyo hizmetidir. Ancak, İngiltere dışındaysanız etkinliği bu uygulamada yayınlamak imkansızdır. İngiltere iTunes Apple Kimliği oluşturabilmeniz için bölgenizi İngiltere olarak değiştirmeniz gerekir. Bu hizmet, cep telefonları ve tabletler, akıllı televizyonlar ve kişisel bilgisayarlar dahil olmak üzere birçok cihazda kullanılabilir..

ITV

Her ikisi de Dünya Kupası 2018 maçları için canlı bir çevrimiçi akış sağlayacağından, canlı TV yayınları BBC ve ITV tarafından Birleşik Krallık’ta yürütülmektedir. ITV, Dünya Kupası 2018 ITV Hub etkinliği aracılığıyla canlı çevrimiçi kapsama sahip olacak. İngiltere dışındaysanız, ITV hizmetlerinden yararlanamazsınız. ITV Dünya Kupası’nı izlemek için IP adresinizi bir İngiliz adresiyle değiştirmeniz gerekecek.

Xbox One’da 2018 Dünya Kupası Nasıl İzlenir

İnsanlar FIFA Dünya Kupası 2018’i izlemek için mümkün olan en iyi yolları arıyor ve Xbox’ınızın bu yollardan biri olduğu ortaya çıkıyor. Yalnızca Xbox’a sahip olmak yeterli değildir, oyunu canlı yayınlamak için akış kanallarına ve bir VPN hizmetine abone olmanız gerekir. Yukarıdaki kılavuzda sizin için ortaya koyduğumuz adımları uygularsanız, gitmekte fayda var. Bir VPN kullanarak herhangi bir cihazda kablo kullanmadan FIFA Dünya Kupası’nı izleyebileceğinizi unutmayın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me