VPN ile ABD Dışında Geçmiş Kanalı Nasıl İzlenir

Geçmiş Kanalı, bilgilendirici programlama ile dolu. Sanki içeriği ile gerçeği yansıtıyormuş gibi her şey için bir şov var. Çok kötü, gezginler ve gurbetçiler bu kanalı menşe ülkesinin dışında yayınlayamazlar – ABD.


Yurtdışında çalışırken gerçekten büyük bir utanç oldu, coğrafi kısıtlamalar nedeniyle kanala erişilemedi, ve aynı derecede hayal kırıklığına uğradım. Ama yaptıktan sonra her şey yolunda gitti VPN ve SmartDNS kullanımı. Hardcore kanıt ister misin? Tüm gerçekler için aşağı kaydırın.

VPN ile ABD Dışında Geçmiş Kanalı Nasıl İzlenir

VPN ile ABD Dışında Geçmiş Kanalı Nasıl İzlenir

VPN kullanarak ABD dışındaki Geçmiş Kanalının Engellemesi Nasıl Kaldırılır

Bir VPN temel olarak çevrimiçi bir cihazdır. internet özgürlüğü getir Hem de veri koruması. Seçtiğiniz VPN ağından bir sunucuya bağlandıktan sonra, yepyeni bir kimlik ve heyecan verici bir yolculuğa çıkın risksiz tarama deneyimi.

VPN, kazandığınız verileri seçtiğiniz sunucudan geçirir. Bu sunucu, kanalın, hizmetin veya uygulamanın bulunduğu ülkede bulunur. Verileriniz o sunucudan geçiyor. her şey şifrelenir. Sadece yanlış bir şekilde değil seçtiğiniz ülkede gibi görünüyor, ama emin olabilirsin verileriniz tamamen gizli durumda. Artık çevrimiçi etkinliklerinizle ilgili ISS’ler veya kötü niyetli saldırılara maruz kalma olasılığı yok.

 • İçeriğin Engelini Kaldırın: Coğrafi kısıtlamalar nedeniyle belirli içeriğe erişemezsiniz. ancak, VPN bu kısıtlamaları kaldırabilir ve erişim izni ver istediğiniz içeriğe.
 • ISS Kısaltmayı Durdur: İnternet hızlarınızı yavaşlatmak için özel olarak adlandırılan bir İSS şeyidir: özellikle İSS azaltma. Ancak, bir VPN’e bağlandıktan sonra, bu gerçekleşmeyecek.
 • Yüksek Gizlilik: Sizin veriler şifrelenir zorlu protokollerle ve üçüncü taraflar tarafından erişilemez hale gelir.
 • VPN Uygulamaları: VPN uygulamalarının kullanımı kolay olması, VPN kullanımını teşvik eder. Çoğu şirket neredeyse tüm platformlardaki istemciler PC, Mac, Android, iOS ve FireStick gibi.

Geçmiş Kanalı için En İyi VPN

Kişisel deneyime dayanarak, ExpressVPN izin veren tek VPN ABD tabanlı kanalların engellemesini kaldır yurt dışı. Diğerleri işe yaradı, ancak ExpressVPN’in performans düzeylerine kadar değildi. Bunu sana söylüyorum VPN her şeye sahip hızdan güvenliğe; bu en iyisi.

Şirket BÜYÜK bir sunucu ağı işletiyor herkesin sunucularından birine bağlanabilmesi için stratejik olarak dünyaya yayıldı. Çok fazla sunucu çalıştırdıkları gerçeği hızlı hizmetler ve mükemmel indirme hızları sunar. İşte bu 30 günlük geri ödeme politikası bu da rahat bir nefes almanızı sağlar. ExpessVPN’i beğenmediyseniz, her zaman paranı geri al. Bu bir risksiz deneyim.

Ancak şunu aklınızda bulundurmanız gerekir: hala geçerli bir ABD kablo aboneliğine ihtiyacınız olacak Geçmiş Kanal uygulamasında bir VPN veya Akıllı DNS ile oturum açabilmeniz için. Aşağıdaki tabloda listelenen diğer VPN servis sağlayıcılarına göz atmak zarar vermez.

Akıllı DNS Proxy’leri ile Geçmiş Kanalını Yurtdışında İzleme

Tıpkı VPN gibi, Akıllı DNS de bypass kısıtlamaları, asansör yasakları, dövüş sansürü, ve engellenen içeriğin engellemesini kaldır. Ancak, bir VPN’den farklı olarak, Akıllı DNS güvenliğe dikkat etmez. Ne verilerinizi şifreler ne de IP adresinizi gizler. Yani, halkın gözüne maruz kalacaksınız. Akıllı DNS’ye bağlanmak güvenlik açısından riskli olsa da, İstediğiniz içeriği elde edin engelini kaldırmak mümkün olan en yüksek hızlarda.

 • Akıllı DNS, çok çeşitli cihazlarla uyumludur, PC, Mac, FireStick, Apple TV, Android, Smart TV, iPhone ve iPad dahil.
 • Akıllı DNS’inizin engellemeyi kaldırabilme engelini kaldırırsınız.
 • Farklı Akıllı DNS proxy hizmetleri farklı kanalların engelini kaldırır.
 • İSS’niz kullanıyorsa DNS kaçırma veya şeffaf proxy’ler, Akıllı DNS’niz çalışmayabilir.
 • Tek bir Akıllı DNS yapılandırması, aynı anda farklı bölgelerden akış kanallarının engellemesini kaldırın. Bu, tek bir Akıllı DNS kurulumuyla İngiltere’nin itv ve American’ın Geçmiş Kanalını izleyebileceğiniz anlamına gelir.
 • Akıllı DNS kullanırken, mevcut erişiminizi kaybetmeyeceksiniz yerel kanallara.

Piyasadaki Akıllı DNS proxy’lerinin çoğunu zaten denemiş birinden alın, daha iyisini yapamazsınız Unlocator. Bu şirketin sunduğu hizmetler oldukça hızlı. Sen yaklaşık 200 kanala erişebilir bu DNS ile. Birçok proxy bunu yapamaz, bu da Unlocator’ı daha özel kılar. Ayrıca, 7 günlük geri ödeme politikası, kolayca etkilenmeyenleri memnun edecek.

Geçmiş Kanalı Destekli Akış Cihazları

 • Chromecast’in
 • Roku
 • Apple TV
 • Amazon Fire TV
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • PC
 • Mac

Dünyanın Her Yerinde Tarih Kanalı Nasıl İzlenir – Özetle

Belgeseller söz konusu olduğunda, Tarih Kanalını gerçekten aşan birkaç kanal var. Oldukça popüler TV kanalı dünyanın en iyilerinden biri. Beğenileri sayesinde ExpressVPN ve Unlocator, dünyanın herhangi bir yerinde Amerikan Tarih Kanalı’nın engellemesini kaldırabilirsiniz. Fikrinizi hangi araca başvuracağınıza karar verdiniz mi? Evetse, aşağıdan paylaşın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me