Sportsnet, Kanada Dışında Nasıl Engellenir

Sportsnet Şimdi Kanada dışında nasıl izlenir? “Sportsnet Now bölgenizde kullanılamıyor.” Kanalı ABD, İngiltere, Almanya, Avustralya ve Fransa’dan ziyaret ediyorsanız, göreceğiniz ilk şey budur. Ancak bunun Tour de France, eSports TV, IndyCar ve WWE’yi Kanada dışındaki Sportsnet’te izleme isteğinizi bastırmasına izin vermeyin. Sanal özel bir ağ kullanarak dünyanın neresinde olursanız olun, en büyük spor etkinliklerinin haberlerini, skorlarını, istatistiklerini, vurgularını ve canlı yayınlarını sunan kanala erişin. İPhone, iPad ve Apple TV gibi herhangi bir iOS cihazında bir VPN kullanarak SN Now’ı Kanada dışında aktarabilirsiniz.


Sportsnet, Kanada Dışında Nasıl Engellenir

Sportsnet, Kanada Dışında Nasıl Engellenir

Kanada dışında ABD’de SportsNet Nasıl Gidilir

Nerede olursak olalım, ne zaman istersek izleyebileceğimiz bir dünyayı gizlice hayal ediyoruz. Oturma odalarımızın her türlü programa olan sevgimizi destekleyen TV ve cihazlarla donatılmış olmasını dileriz. Kimsenin bir oyunu kaçırmadığı bir dünya. O gün gelinceye kadar, bekle biz zaten o dünyanın bir parçasıyız. İstediğiniz herhangi bir şeyi izleyebilmek için yüksek teknolojiye veya çok pahalı cihazlara ihtiyacınız yoktur. Tek ihtiyacınız olan sanal özel ağ adı verilen bir teknolojidir. Kanada’nın dışındaki SN Now’ı izlemek için bu VPN teknolojisini nasıl kullanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  1. Bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun.
  2. VPN uygulamasını indirin ve yükleyin.
  3. Kanadalı bir sunucuya bağlanma; bu size bir Kanada IP adresi verir.
  4. Şimdi Sportsnet’e gidin ve abone olun.
  5. Bir daha asla bir dokunuş veya pinfall kaçırmayın!

Sportsnet için Şimdi En İyi VPN

ExpressVPN

Bu görev için gerçekten daha iyi bir VPN düşünemiyoruz. Coğrafi kısıtlamaları atlamak, ExpressVPN’in birçok hizmetinin önemli bir özelliğidir. ExpressVPN, müşterilerinin verilerinin genel ağa aktarılırken en üst düzeyde korunmasını sağlamak için süper güçlü şifrelemeler gibi güçlü şifrelemeler kullanır. Bu servis sağlayıcı, müşterilerinin IP adreslerini gizleyerek kısıtlanmış çevrimiçi içeriğe erişebilmesini sağlar.

NordVPN

Birçok müşteri bu VPN servis sağlayıcının performansına ve hizmetlerine tanıklık etti. Güvenli, güvenli, hızlı ve hepsinden önemlisi bir bütçe dahilinde. NordVPN’in çift şifrelemesi, verilerinizin iki kez şifrelenmesini sağlar. Dolayısıyla, bu süper güvenli VPN ile coğrafi kısıtlamaları atlamak için endişelenecek bir şey yok.

CyberGhost VPN

CyberGhost, IP’nizi gizleyen, çevrimiçi etkinliğinizi şifreleyen ve anonimleştiren bir VPN’dir ve kısıtlı web sitelerini, kanalları veya hizmetleri nerede olursanız olun atlamanızı sağlar. Hızları ortalama olsa da ve müşteri hizmetleri o kadar yardımcı olmasa da, güvenlik özellikleriyle ilgili deneyimleri bu boşlukları oluşturur. Kullanabileceğiniz birçok VPN servis sağlayıcısı hakkında daha iyi bir fikir edinmek için aşağıdaki tabloyu kontrol ettiğinizden emin olun..

Smart DNS ile Şimdi Kanada Dışında SN Nasıl İzlenir

Kaydolduğunuz sanal özel ağ sayesinde, Kanada dışındaki Sportsnet’i izleyebilirsiniz. Ancak, bu işe yaramazsa, bir alternatif olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız. Bir VPN’nin yanı sıra, Sportsnet Now’a erişmenizi sağlayan başka bir yol da Akıllı DNS proxy’sidir. Bu proxy’ler ayrıca bölgesel kısıtlamaları atlamak ve ülkenizde bulunmayan kanalların engelini kaldırmak için de kullanılır. Sportsnet’e Şimdi erişmek için Akıllı DNS’nin nasıl kullanılacağını öğrenin.

  1. Unlocator’a gidin ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.
  2. Kullanmak istediğiniz cihazda Akıllı DNS’yi yapılandırın.
  3. SN Now’ın web sitesini veya uygulamasını ziyaret edin ve oluşturduğunuz bir hesapta oturum açın.
  4. Şimdi Kanada dışında Sportsnet izlemenin keyfini çıkarın.

Unlocator şiddetle tavsiye edilir çünkü dünyanın herhangi bir yerinden coğrafi kısıtlamaları atlamayı garanti eder. Ayrıca 7 günlük deneme sürümü sunar ve kullanıcı dostudur. Kullanıcılar DNS Unlocator’ı kullandıkları sürece, kısıtlamalar atlanır ve Sportsnet Now gibi spor kanallarındaki yasaklar kaldırılır.

Sportsnet için VPN Artık Kanada Dışında

Bir VPN’e kaydolduktan sonra, en sevdiğiniz sporlara 7/24 canlı akış için şaşırtıcı ve güvenilir HD kalitesinde hak kazanırsınız. NHL’yi izle, Blue Jays & MLB, Raptors & NBA, Tim & Sid, Sportsnet Central ve çok daha fazlası bir VPN ile Sportsnet’te. Aşağıdaki VPN bölümünde, Sportsnet’e Şimdi erişmenize neyin izin verdiğini bize bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me