Sorunsuz ITV Avustralya’da Nasıl İzlenir!

Avustralya’da ITV’ye erişmeyi denediniz mi? Varsa, kanalın bazı ciddi coğrafi blokları olduğunu fark ettiniz. Çünkü ITV sadece İngiltere için mevcut. ITV’yi yurtdışında izlemek için bölgesel kısıtlamalarını atlamanın bir yoluna ihtiyacınız var. Avustralya’da ITV’yi kolayca izlemenizi sağlayacak iki farklı yol.

Sorunsuz ITV Avustralya'da Nasıl İzlenir!

Sorunsuz bir şekilde Avustralya’da ITV Nasıl İzlenir!

Bir VPN ile Avustralya’da ITV Nasıl İzlenir

ITV’nin coğrafi kısıtlamalarını atlamak için kullanabileceğiniz ilk şey bir VPN.

VPN, öncelikle bir siber güvenlik aracıdır. Verilerinizi şifreler ve güvenli ve özel bir sunucu üzerinden trafiğinizi yeniden yönlendirir. Harika olan şey, bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, genel IP adresinizin bu sunucunun konumuna uyacak şekilde değişmesidir. Başka bir deyişle, Avustralya’da ITV’yi izlemek için tek yapmanız gereken bir İngiltere sunucusuna bağlanmaktır. Bu, ITV’nin sitesine erişmesine izin veren tek IP olan İngiltere IP’sini verecektir..

Avustralya’da ITV’ye erişmek için bir VPN’i nasıl kullanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Güvenilir ve güvenilir bir VPN sağlayıcısına kaydolun. Reklamlarını yaptıklarını nadiren yaptıkları için ücretsiz VPN’lerden uzak durun.
 2. Akış cihazınızla eşleşen VPN uygulamasını indirin ve yükleyin. İçin yerel VPN uygulamaları bulabilirsiniz. Windows, MacOS, iOS, ve Android cihazlar.
 3. Uygulamayı başlatın ve bir İngiltere sunucusuna bağlanın.
 4. Bağlantının kurulmasını bekleyin. Bu gerçekleştiğinde, herhangi bir coğrafi blok olmadan ITV’yi izleyebileceksiniz!

ITV için En İyi VPN

Şahsen, ExpressVPN’i Avustralya’da son kez izlediğim, ITV de dahil olmak üzere izlemek istediğim tüm kanalların engelini kaldırmak için kullandım. ExpressVPN’in en iyi VPN hizmeti olduğu biliniyor. Abonelik ücreti pahalı tarafta kabul edilirken, bu sağlayıcıyla ödediğiniz her şeyi alırsınız. 30 günlük para iade garantilerinden yararlanarak hizmetlerini bile test edebilirsiniz, soru sorulmadı.

ExpressVPN sadece çayınız değilse, bunun yerine şu üst düzey VPN sağlayıcılarından herhangi birini kullanabilirsiniz:

Akıllı DNS Proxy’si ile Avustralya’da ITV Nasıl İzlenir

Bir VPN’nin ek güvenlik avantajlarını gerçekten önemsemeyen kullanıcılar için Avustralya’da ITV’ye erişmenin başka bir yolu daha vardır. Kendinize bir Akıllı DNS proxy aboneliği almanız gerekir.

Artık bir Akıllı DNS proxy’si bir VPN değil. Bu, Akıllı DNS kullanırken bilgilerinizin ve verilerinizin güvenli veya gizli olmayacağı anlamına gelir. Ancak bu aynı zamanda yeniden bağlanma süreci ile internet bağlantınızın yavaşlamayacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, akılda tutmanız gereken bir şey, Akıllı DNS proxy’lerinin bazı yapılandırmaların ayarlanması gerektiğidir. Abone olduğunuz hizmetin, bu işlem boyunca size rehberlik edebilecek kurulum kılavuzlarına sahip olduğundan emin olun.

Bahsetmek istediğim bir diğer nokta da Akıllı DNS proxy hizmetinin sadece bir hizmet olduğudur. Bir sağlayıcı seçtikten sonra, yalnızca belirli bir sağlayıcının sunduğu kanallara erişebilirsiniz. Farklı hizmetlerin farklı kanalları olacaktır, bu nedenle bir servis sağlayıcı seçmeden önce araştırmanızı yaptığınızdan emin olun..

Şahsen, Unlocator’ı Akıllı DNS proxy’niz olarak kullanmanızı öneririm. Unlocator, engellenmemiş kanalların etkileyici bir listesine, anlaşılması kolay kurulum kılavuzlarına ve 7 günlük ücretsiz deneme süresine sahiptir. Bu hizmeti test etmek için kredi kartınızın olması bile gerekmez. Unlocator’a abone olursanız, sunduklarından tamamen memnun kalmanızı sağlayan 14 günlük bir geri ödeme süreniz vardır.

Avustralya’da ITV Hesabı Oluşturma

ITV ücretsiz bir akış kanalı olmasına rağmen, canlı izlemek ve programları yakalamak için bir hesap açmanız gerekir. Avustralya’da ücretsiz ITV hesabınızı kaydetmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

 1. Şuraya gidin ITV web sitesi.
 2. Ardından, ekranınızın sağ üst köşesindeki “Oturum aç” ı tıklayın.
 3. Sonraki sayfada ‘Şimdi kaydolun’u seçin.
 4. Başlığınız, adınız, e-posta adresiniz ve doğum tarihinizi içeren bilgilerinizi girin.
 5. ‘Posta kodu’ için, tırnak işaretleri olmadan ‘WC1X 0AA’ girin.
 6. Ardından, “ITV Şartlar ve Koşullar Kutusu” nu kontrol edin.
 7. Son olarak, “hazırım” ı seçin.

Daha sonra gelen kutunuza bir onay e-postası alacaksınız. İçindeki bağlantıyı tıklayın, ücretsiz ITV hesabınız kullanıma hazır olacak.

Avustralya’da ITV’ye Erişim – Son Düşünceler

Bir VPN veya Akıllı DNS proxy kullanarak, Avustralya’daki ITV’ye sorunsuzca erişebileceksiniz. Yine de, bu hizmetlerin bir şey yaptığını unutmayın: coğrafi engelleri atlayın. Erişmek istediğiniz site tarafından belirlenen kayıt ücreti, abonelik ücreti veya gereksinim aynı kalacaktır. Ne VPN ne de Akıllı DNS proxy’si, akış hizmetinin kendisi için ödeme yapmanıza neden olmaz.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me