Roku’da NFL Nasıl İzlenir

Kablo yok, sorun yok! Var Roku’nuzla NFL oyunları izlemek için sayısız seçenek cihaz. Nitekim, sezonun tüm konektörlerinin tam NFL kapsamını doğrudan cihazınızdan alabilirsiniz. Ancak, seçtiğiniz yayın hizmetine erişilemiyorsa, uygulanan kısıtlamaları aşmak için bir VPN kullanın üstünde. Bu kılavuzda, nasıl yapabileceğinizi açıklayacağım dünyanın her yerinden Roku’daki NFL’yi izleyin.


Roku'da NFL nasıl izlenir

Roku’da NFL nasıl izlenir

Roku’da NFL Live Online’ı izleyin

NFL akış kanalları ABD merkezli, yani onlar yurtdışına erişilemez. NFL oyunlarını akış şansınızı artırmak için bir VPN servis sağlayıcısına abone olmalısınız. Bu çevrimiçi aracın yardımıyla, coğrafi konumunuzu aldatmak ve dünyanın başka bir yerinde gibi görünüyor. Farklı bir ülkedeki VPN sunucusuna bağlantınız o ülkenin IP adresini veririm. Sonuç olarak, o ülkenin tüm içeriğine erişebilirsiniz. Ancak, bir VPN’nin faydaları burada bitmiyor:

  • Coğrafi olarak kısıtlanmış materyali atla: Bir VPN, coğrafi konumunuza rağmen kısıtlı içeriğe erişmenizi sağlar. Trafiğinizi farklı bir ülkedeki bir sunucu üzerinden yeniden yönlendirerek o ülkede görünmenizi sağlayabilir.
  • Kullanıcı dostu VPN Uygulamaları: PC, Mac, Android, iOS, Roku ve FireStick’te kullanımı kolay birçok VPN uygulaması vardır.
  • ISS Kısaltmayı Durdur: İstediğiniz bir sunucuya bağlanarak ISS’nizin İnternet bağlantınızı kısıtlamasını önleyebilirsiniz.
  • Nihai Gizlilik: Tüm verileriniz, bilgileriniz ve çevrimiçi etkinlikleriniz şifrelenir ve meraklı gözlerden uzak tutulur.

Hedefiniz çevrimiçi içerik akışı sırasında anonim, ExpressVPN doğru sağlayıcı tercih etmelisin. Şirket bağlı sıfır günlük politikası ve en zorlu şifreleme protokollerini kullanır kullanıcıların çevrimiçi güvenliğini sağlamak için. ExpressVPN yapabilir her türlü ana akış kanalına erişiminizi garanti eder. Şimdi, diğer VPN servis sağlayıcılarını görmek istiyorsanız, muhtemelen aşağıdaki tabloya göz atmalısınız.

Kanallar Noku Roku üzerinde akış

ABD’de en çok izlenen sporları canlı ve çevrimiçi olarak yayınlamak için seçebileceğiniz birçok akış hizmeti vardır. NFL Eylül ayında başlayacak ve Roku’nuz size sorabileceğiniz tüm akış kanallarını sağlayacaktır.

NFL hayranıysanız, o zaman tüm yayın kanallarına akış erişimi sağlama kritik öneme sahiptir. Yapması çok kolay bahsetmiyorum bile. Tek yapmanız gereken Roku’nuza NFL akışını gerçekleştirecek uygulamaları / hizmetleri eklemek. Bazıları VPN ile engellemesini kaldırdıktan sonra bile abonelik gerektirebilir. Bunlar NFL oyunlarını çevrimiçi olarak yaşayabileceğiniz kanallardır.

NFL Oyun Kartı

Oyun Kartı futbol taraftarları için mükemmel bir kanal. Sezon boyunca talep üzerine her oyunu bittikten hemen sonra izleyebilirsiniz. Birçok kablo kesicinin hayal kırıklığına uğraması, NFL Oyun Kartı oyunları canlı yayınlamanıza izin vermiyor.

ABD sakinleri NFL oyunlarını Game Pass’te canlı olarak izleyebilirken, ABD dışında bulunan diğer kişilerin de erişmek için bir VPN kullanması gerekiyor. Game Pass’i satın almadan önce ülke dışında IP adresinizi ayarlamanız gerekeceğini unutmayın.

DirecTV Şimdi

DirecTV Şimdi müşteriler, NFL.com’da bulunan Watch NFL Ağı ve bağlı TV ve mobil cihazlarda NFL uygulaması aracılığıyla NFL Ağı akışına erişebilir. NFL Ağı, “Just Right” ve üzeri paketlerdeki tüm DirecTV Now abonelerine ek bir ücret ödemeden sunulur.

DirecTV’ye abone olursanız, elbette belirli alanlarda ESPN, FOX, NBC, ABC ve CBS- alırsınız. Bu abonelik ayrıca şu uygulamaların kimliğini doğrulamanızı sağlar: Fox Sports Go, NBC Sports, NBC ve ESPN. ABD’de NFL’nin 99. sezonunu kablosuz olarak da izleyebilirsiniz..

Askı TV 

Bu sezonun NFL oyunları için, Askı TV futbol taraftarları için en iyi akış seçeneğidir. Her hizmette Sling TV şunları sunar: Sling Blue – Sling Blue aboneliği edinin (Aylık 25 $) NFL Ağına erişim için. Belirli pazarlardaki Sling Blue müşterileri FOX ve NBC’de oyun izleyebilir.

Ekstra Spor Ekle (Aylık 10 ABD doları) NFL RedZone’un sezon boyunca her skor oyununu en düşük fiyata yakalamasını sağlamak için Sling Blue servisinize. Sling Orange – en iyi paket için Sling Orange’ı aboneliğinize ekleyin ve ESPN’deki tüm Pazartesi Gecesi Futbol eşleşmelerini edinin.

PlayStation Vue

PlayStation Vue şarj eden bir akışlı TV paketi sunar Aylık 40 $, yerel sporları, NFL Ağı, ESPNews ve ESPN’yi ekleyen 60 artı kanallı Core paketi 45 $ canlı yerel yayın sunan şehirlerde.

Aboneler ayrıca, Pazar golleri oyunlarının bir özeti olan NFL Red Zone’a ekstra ücret karşılığında sahip olabilirler. Ayda 10 $. PlayStation Vue ayrıca PlayStation, Android TV’ler, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast ve Roku’da da mevcuttur.

 Hulu Canlı TV

Bu hizmetin ücretleri Ayda 40 $Hulu adlı en son hizmet olan Hulu Live TV ile bazı pazarlarda ABC, CBS, Fox ve NBC yerel yayınlarına erişim sağlar. Ayrıca CBS Sports, ESPN ve Fox Sports da alabilirsiniz, ancak NFL Ağı ve NFL RedZone’u hemen alamazsınız.

Hulu With Live TV; Android ve iOS telefonlarda ve tabletlerde, Amazon Fire TV ve Apple TV akış oynatıcılarında ve Xbox oyun sistemlerinde kullanılabilir. Hulu Live TV VPN sahnesinde nispeten yeni olmasına rağmen, kabloya gerek kalmadan canlı sporları izlemek için hala harika bir akış seçeneği olarak hizmet ediyor.

NFL’yi Her Yerde Roku’da İzleyin

Sling TV, NFL Game Pass, Directv Now, PlayStation Vue ve Hulu Live TV’ye erişmek, NFL 2019’u dünyanın her yerinden canlı olarak çevrimiçi izleyebileceğiniz anlamına gelir. Ve Roku, TV’nizdeki NFL dahil her türlü eğlenceyi yayınlamanız için en kolay yolu sağlar.

Şimdi, sürecin nasıl geçtiğini bildiğinize göre, hangi VPN’i seçeceksiniz? Yorumlardaki seçimlerinizi bana bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me