Roku’da Dünya Kupası Finali 2018 Nasıl İzlenir

ABD, İngiltere, Kanada veya Avustralya’da Roku’da FIFA Dünya Kupası 2018 nasıl izlenir? Dünya Kupası 2018’i çevreleyen tüm vızıltılarla, birçok insan yılın en büyük futbol etkinliğini izlemek için her türlü yolu arıyor. Etkinliği daha önce Firestick’te yayınlamaktan bahsetmiştik ve şimdi Roku’da izlemeyi tartışmanın zamanı geldi. En iyi akışlı oynatıcıyı seçmek söz konusu olduğunda, Roku harika bir seçimdir. Roku, 2018 Rusya Dünya Kupası’nın en iyi akış deneyimini sunma potansiyeline sahiptir, ancak bu etkinliği yayınlayan kanallara erişilemezse bu eğlenceli olmaz. Bir VPN dahilse bu bir sorun olmamalı. Sanal özel ağ, tüm kullanıcıların Android, Mac, iOS ve elbette Roku kutuları ve çubukları da dahil olmak üzere herhangi bir akış cihazında Roku’daki Dünya Kupası’nı izlemek için ihtiyaç duyduğu şeydir. 


Roku On FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

Roku’da 2018 Dünya Kupası Nasıl İzlenir

TV Kanalları Roku’da 2018 Dünya Kupası Yayınlanıyor

İşte Dünya Kupası’nı dünya çapında yayınlayacak en iyi akış kanallarının listesi. Bu resmi TV kanallarının çoğunun Roku’da uygulamaları var.

 • Birleşik Krallık: BBC, ITV
 • İrlanda: RTE
 • Austraila: SBS, Optus Sport
 • Fransa: TF1, beIN Spor
 • AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ: Fox Sports
 • Almanya: ARD, ZDF
 • Orta Doğu: beIN Sports

Roku’da Dünya Kupası Nasıl İzlenir

2018 Dünya Kupası’nı izlemek istiyorsanız, coğrafi kısıtlamaları atlamanız gerekecek. Bir VPN bunun içindir. Size farklı bir konuma işaret eden yeni bir IP adresi sağlar. Bu şekilde Fubo TV veya DirecTV olsun herhangi bir kanala erişmek yönetilebilir hale gelir. Bir VPN’nin diğer durumlarda ne kadar yardımcı olduğuna bir göz atalım:

 • VPN Uygulamaları: VPN servis sağlayıcıları PC, Mac, Android, iOS, Roku ve FireStick’te bulunan kullanıcı dostu uygulamalar sunar.
 • Coğrafi Kısıtlı İçeriğin Engelini Kaldırın: VPN, nerede olursanız olun her türlü kısıtlanmış içeriğe erişmenizi sağlar.
 • ISP Kısıtlamasını Atla: Bir VPN kullanmak internet bağlantınızın daha hızlı olmasını sağlayabilir ve ISS’nin hepsini birlikte kısıtlamasını önleyebilir. 
 • Nihai Gizlilik: Çevrimiçi etkinlikleriniz, verileriniz ve kişisel bilgileriniz şifrelenir ve güvende tutulur.

Şimdi size yardımcı olacak güvenilir ve güvenli bir VPN arıyorsanız Roku’da Dünya Kupası’nı izleyin çevrimiçi yaşamak, seçmenizi öneririz ExpressVPN. Bu VPN, bir VPN’nin yapmasını istediğiniz her şeyi yapar. Günlük tutmaz, seçim yapabileceğiniz çok sayıda konum sunar ve size büyük bir hız sağlar. VPN servis sağlayıcıları ile ilgili diğer seçenekler için aşağıdaki tabloya göz atın. 

Roku Kanalları ABD’de 2018 Dünya Kupası Akıyor 

ABD’deki en iyi akış kanalları Ruko’da; 2018 Dünya Kupası’nı Fox Sports ve Fubo TV gibi kanallarda canlı olarak izlemenizi sağlayan cihazdır. Ne yazık ki, Roku ABD dışında mevcut değildir. Ancak, bu sanal özel ağın çözemediği bir sorun değildir. Yurt dışında yaşıyorsanız coğrafi kısıtlamaları aşmak için bir VPN’e ihtiyacınız olacak. 

Fubo TV 

FuboTV üstün spor akışı deneyimi sunar. Kullanıcılarına 7 günlük ücretsiz deneme ve bir abonelik paketi sunan bir çevrimiçi spor akışı hizmetidir. Dünya Kupası maçlarını canlı ve çevrimiçi olarak yayınlamak için Roku’dan FuboTV’ye erişilebilir.

DirecTV Şimdi 

DirecTV Now, kullanıcılarına makul bir aylık ücret karşılığında 60+ akış kanalı sunduğu için en iyi çevrimiçi akış hizmetlerinden biridir. Bu hizmetin kullanıcıları yüksek kalite ve hızda akış deneyiminin keyfini çıkarabilir. 7 günlük deneme sunan diğer bağımsız kanallar, bazıları için kablo aboneliği gerektirmez: Askı TV, Youtube TV, PS Vue, Hulu Canlı TV.

Fox Sports 

Fox, sahip olduğu bir dizi çevrimiçi akış kanalı aracılığıyla size tüm heyecan verici aksiyonları sadece canlı olarak getiriyor. Cesaret kırıcı kısmı, Fox Sports uygulamasına erişmek için bir kablo aboneliğine ihtiyacınız olacak. Yine de Dünya Kupası 2018’i izleyebilirler, ancak kablo kesiciler bu akış kanalından çok memnun olmazlar. Tabii ki bir VPN kullanmadığı sürece.  

Roku Kanalları İngiltere’de 2018 Dünya Kupası Yayını

BBC ve ITV 

BBC ve ITV gibi İngiltere’deki büyük TV kanallarının tümü Dünya Kupası 2018’i yayınlayacak. Bu kanalları İngiltere’deyken izleyebilmenize rağmen, sınırlarının dışında erişilemiyor. Bunun nedeni, IP adresinizin Birleşik Krallık’ta olmadığınızı göstermesidir. İngiliz gurbetçileri hala Roku’daki Dünya Kupası’nı canlı yayınlayabilir mi? Evet yapabilirler. Bir VPN ile İngiltere dışındaki insanlar istedikleri kanala özellikle BBC ve ITV’ye erişebilir. 

2018 Dünya Kupası’nı Roku’da izleyin

Tüm gözler yaklaşan Dünya Kupası’nda. İnsanlar 14 Haziran’dan itibaren Rusya’da sahayı yırtan ve stadyumun heyecan verici futbol takımlarına şahit olmak için sabırsızlanıyorlar. Etkinliği kaçırmayacak kadar akıllı insanlar, etkinliği Roku’da canlı olarak izleyecek. Aynı insanlar, yüklü bir VPN olmadıkça Dünya Kupası’nın akış kanallarına erişemeyeceklerini bilirler. Roku ve VPN, rekabetçi ve heyecan verici bir yaz yaşamak için tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map