Portekiz Dışında RTP Oyunu Nasıl İzlenir

Portekiz dışında RTP Play nasıl izlenir? Geçen Cuma Ronaldo’nun İspanya’ya karşı etkileyici üçüncü golünü yakaladınız mı? RTP Play’i izleseydiniz olurdu. Cristiano Ronaldo bu maçta 3 – 3 berabere biten olağanüstü bir hat-hilesi yapmak için geç serbest vuruş kazandı; Portgual’ın RTP Play’i kaçırmış olamazsınız. Portekiz için Radyo ve Televizyon, RTP’nin anlamı budur. Portekiz’in ana TV ve Radyo ağı ve spor, haber, radyo ve TV şovlarının evi.


RTP, Portekiz kültürünü yansıtan zengin ve çeşitli televizyonları bütünleştirir. Birincil misyonu, halka tüm platformlarda alakalı ve yüksek kaliteli içerik sunmaktır. Yurtdışında izlemeye değer bir kanal ve Portekizli gurbetçilerin Kanada, Avustralya, ABD, İngiltere ve Almanya’dayken erişimlerini takdir edecekleri bir kanal. Bilmeyenler için, RTP Play Portekiz dışında coğrafi olarak engellenir, bu da yalnızca bir VPN üzerinden erişilebileceği anlamına gelir. PC’nizde, Mac’inizde, Android’inizde, iPhone’unuzda veya iPad’inizde bir VPN kullanarak Portekiz dışındaki RTP oyununun engellemesini nasıl kaldıracağınızı öğrenin..

Portekiz dışında RTP Play nasıl izlenir

Portekiz dışında RTP Play nasıl izlenir

VPN kullanarak Portekiz Dışında RTP Play’i izleyin

Portekiz IP adresi olmadan Portekiz’in Got Talent’i veya Eurovision’u RTP1’de izleyebilmenizi beklemeyin. Bir kanal veya hizmet coğrafi olarak kısıtlandığında, yalnızca kanalın bulunduğu ülkeyle aynı konumu gösteren IP adresi bu kanala erişebilir. Bu durumda bir VPN, IP adresinizi, kanalın kurulduğu yere uygun bir adresle değiştirir ve böylece adresinize erişmenizi sağlar. Kanada’da yaşıyorsanız ve iyi Portekiz TV izlemek istiyorsanız, bir VPN yardımcı olabilir. Kanada IP adresinizi Portekizce bir IP adresiyle değiştirebilir. Bu şekilde, ISS sunucularınız ve RTP, Portekiz içinde bulunan ve kanala erişmeye çalışan bir Portekiz vatandaşını algılayacaktır. Konumunuzu aldatmak için:

 1. Bir VPN sağlayıcısına kaydolun (tercihen ExpressVPN).
 2. VPN uygulamasını indirmek ve RTP Play’i yayınlamak istediğiniz cihaza yükleyin
 3. Uygulamayı başlat.
 4. Portekizce bir IP adresi almak için Portekizce bir sunucuya bağlanın.
 5. Dünya Kupası maçlarını, Missão: 100% Português ve daha pek çok şeyi RTP Play’de izleyin.

Çarpıcı yüksek VPN hızlarıyla hiçbir kısıtlama kalmaz ExpressVPN en yol. Bu servis sağlayıcının sunduğu güvenlik eşsizdir ve torrent kullanırken, sınırlamaları atlayarak ve içerik indirirken kullanıcılarının kimliğinin gizli kalmasını sağlar. Aşağıdaki tabloda görüntülenen diğer VPN servis sağlayıcılarını da kontrol edebilirsiniz.

VPN Avantajları

Portekiz’de ikamet ediyorsanız, RTP oyununun dört ulusal televizyon kanalını izlemek veya üç ana radyo kanalını yayınlamakta sorun yaşamazsınız. Bununla birlikte, Portekiz dışındaysanız, RTP’nin canlı akış hizmetlerine erişmekte zorluklarla karşılaşabilirsiniz ve büyük olasılıkla abluka ikilemini düzeltmek için bir VPN’ye başvuracaksınız. Bu tür durumlar için bir VPN kullanılmasına rağmen, kullanıcılarına sağladıkları tek şey bu değildir. Bir VPN, bu tür coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmek için çok yararlı olabilir, ancak bir VPN’e abone olmanın başka avantajları da vardır:

 • Çevrimiçi anonimlik: Farklı bir IP adresi farklı bir kimlik anlamına gelir. Kim olduğunuzu bilmeden, istediğiniz gibi internette gezinebilirsiniz.
 • Daha iyi performans: VPN kullanmak hem bant genişliğini hem de ağ verimliliğini artırır.
 • Arttırılmış güvenlik: Çevrimiçi olduğunuzda verileriniz güvende ve güvende.
 • İstekleri ve müdahaleleri engeller: VPN, saldırı girişimlerini, kötü niyetli saldırıları ve gözetim etkinliklerini önler.
 • Dosyalar Paylaş: Büyük dosyaları uzun süre paylaşırken bir VPN kullanabilirsiniz.
 • Uzaktan kumanda: Bir VPN kullanıcısı bilgilere evden veya başka herhangi bir yerden erişebilir. Bir VPN’in verimliliği artırmasının birçok yolundan biri.

Portekiz dışında RTP oyuncusu izle

TV ve Radyo yayınlarını RTP Play’den canlı olarak takip edin. Bir VPN’ye abone olduktan sonra en sevdiğiniz programları tekrar bilgisayarınızda, tabletinizde, akıllı telefonunuzda veya akıllı TV’nizde izleyin ve dinleyin. Sonuç olarak, RTP Play’in kanallarından herhangi birini izlemek veya dünyanın herhangi bir ülkesindeki canlı çevrimiçi akış hizmetlerine erişmekte sorun yaşamazsınız. RTP Play’in engellemesini kaldırmak için hangi VPN servis sağlayıcısını kullandığınızı bize bildirin. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map