İngiltere Dışında ITV’de Bu Sabah Nasıl İzlenir

Bir sabah insanı mısın? Yurtdışı içeriğin engellemesini kaldırdığınızda bir kez olacaksınız.


Bir İngiliz gurbetçisi olarak, yerel ünlü röportajları, showbiz haberleri, popüler tartışmalar, yarışmalar ve sağlık konularını kaçırıyor olabilirsiniz. Bu segmentlerin tümü öne çıkıyor ITV’lerde Bu sabah.

Kendinize bir VPN veya Akıllı DNS alırsanız, ITV ve diğer ITV mücevherleri, akış için size ait olur. İster ABD’de ister Avustralya’da bulunun, VPN bağlantısı ITV’leri Bu Sabah izlemenizi sağlar tıpkı İngiltere’deymişsiniz gibi. Bunu nasıl yapabileceğinizi aşağıda açıklarım.

İngiltere Dışında ITV'de Bu Sabah Nasıl İzlenir

İngiltere Dışında ITV’de Bu Sabah Nasıl İzlenir

İngiltere Dışında ITV’de Bu Sabah Nasıl İzlenir

Ödüllü İngiliz gündüz televizyon programı ITV’de ve İngiltere dışında kullanılamıyor. Gösteri hafta içi 10: 30’dan 12: 30’a kadar açıktır. Haberler, showbiz, moda, stil ve güzellik, ev ve dekor, bahçecilik, gıda, sağlık ve çok daha fazlasını ele alır. Ne yazık ki, İngiltere’de olmayanlar şovu yayınlandıkça izleyemezler. Ancak, bir VPN ile.

Sanal Özel Ağ, veri geçişini korur cihazınızdan farklı bir ülkedeki bir sunucuya (seçtiğiniz). Verileriniz bu şekilde seçtiğiniz sunucudan geçer IP’nizi sunucununkine uyacak şekilde değiştirme. Sen bu sunucunun IP adresini al – İstediğiniz ülkede bulunur- ve neredeyse bu ülkede görünür – fiziksel konumunuzla ilgili hiçbir şey değişmez. Ancak çevrimiçi coğrafi konumunuz.

Bir VPN ile kimliğini anonimleştir ve Web’e anonim olarak göz atın. Sonuç olarak, internette istediğinizi yapabilirsiniz. Hiç kimse çevrimiçi etkinliklerinizi izleyemez veya gerçek kimliğinizi gösteremez.

VPN Kullanarak Bu Sabah İngiltere Dışındaki ITV’de Nasıl İzlenir:

Bu adımları izlerseniz, Bu Sabah İngiltere dışındaki ITV’de:

 1. Doğruyu bul İngiltere’de sunucuları olan VPN servis sağlayıcısı.
 2. Bir VPN hesabı oluşturun.
 3. Sağlayıcının web sitesinden, indirme bağlantısına tıklayın.
 4. VPN uygulamasını yükleyin istediğiniz akış cihazında.
 5. Uygulamaya erişin ve sunucularını keşfedin.
 6. Bir İngiltere sunucusu bulun ve bu sunucuya bağlanın.
 7. İngiliz IP adresi alın İngiltere’de olduğunuzu hissettiriyor.
 8. Artık kolayca yurtdışında ITV’ye erişim ve benzer şekilde Bu sabah akışı.

Bu Sabah İçin En İyi VPN

ExpressVPN için nihai seçim ITV gibi birincil akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma. Verilerinizi yalnızca güvenli protokoller katmanıyla korumakla kalmayacak, aynı zamanda çok sayıda denizaşırı içeriğe erişim kazanın.

Bu, yapabileceğiniz bir sağlayıcıdır çok çeşitli cihazlara kurun. Kullanıcı dostu budur. Diğer VPN seçenekleri için aşağıdaki tabloya göz atmak isteyebilirsiniz. Burada ITV için en iyi VPN faydalı bulabileceğiniz makale.

Akıllı DNS Kullanarak Bu Sabah İngiltere Dışındaki ITV’de Nasıl İzlenir

Bir VPN servis sağlayıcısı kendisini güvenli bir seçenek olarak sunarken, Akıllı DNS kullanıcıları cezbeder yüksek hızlarıyla. Bu kadar yüksek hızların arkasında bir neden var: sıfır şifreleme. Bu, bir VPN’nin güvenlik açısından sunduğu kadar rahatlatıcı olmasa da, birçok çevrimiçi kullanıcı güvenlik seçenekleri hakkında daha az önem verebilir.

Bir VPN, çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlamak için verilerinizi şifrelerken, Akıllı DNS’nin size çevrimiçi koruma sağlayan hiçbir işi yoktur. Birincil işlevi ITV gibi coğrafi kısıtlamalı içeriğin engelini kaldırmanıza yardımcı olur. Cihaz yalnızca coğrafi konumunuzu göstermekten sorumlu verileri ve trafiği yeniden yönlendirir IP adresinizde herhangi bir değişiklik yapmadan. Ayrıca, internet hızınız aynı kalır:

 1. Unlocator’ın ücretsiz 7 günlük deneme sürümüne göz atın.
 2. Unlocator için kayıt olun.
 3. Sonra, bu videoları / kurulum eğitimlerini izleyin sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi edinmek için.
 4. Akıllı DNS’yi yapılandırma akış cihazınızda.
 5. şimdi, ITV’nin web sitesini ve uygulamasını ziyaret edin.
 6. Sınırsız Bu Sabah İngiltere dışında yayın yapın.

Akıllı DNS benzeri Unlocator tarafından fonksiyonlar coğrafi konumunuzu gizlemek öyle görünüyorsun dünyanın farklı yerlerinden internete bağlanmak. Unlocator gibi bir Akıllı DNS ile DNS sorgularınız, İnternet hızlarınızı bozmadan Unlocator sunucuları üzerinden yeniden yönlendirilir.

Unlocator, kullanabileceğiniz en iyi Akıllı DNS servis sağlayıcısıdır. Hiçbir Akıllı DNS, 7 günlük ücretsiz deneme sürümü ile 200’den fazla kanalın engelini kaldırma.

Bu Sabah ITV’de

ITV’de Bu sabah şovunda Holly Willoughby, Phillip Schofield, Ruth Langsford ve Eamonn Holmes’a sabah sohbet etmek için katılıyorsunuz. Şovun izleyicileri, etkili insanları ilham verici hikayelerini anlatmak için harekete geçiyor ve ev sahipleri de en ünlü ünlülerden bazılarıyla ve tanınmış şeflerle sohbet ediyorlar.

Şovda Dr. Chris Steele sağlıkla ilgili tüm sorularınızı cevaplıyor. Gok Wan’ın zarif moda anlayışının ve Bryony Blake’in en iyi makyaj ipuçlarının tadını çıkarmak için de ayarlayabilirsiniz. Bu sabah ekonomik açıdan akıllıca Martin Lewis ile para tasarrufu hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

Bu Sabah İngiltere Dışında ITV’de İzleyin – Son Kelimeler

Bu Sabah her hafta ITV’de saat 10: 30’da yayınlanıyor, nerede oturduğunuzdan dolayı şovun bölümlerini kaçırmayın. Artık bir VPN ve Akıllı DNS’nin size yardımcı olabileceğini biliyorsunuz coğrafi kısıtlamaları atla ve içeriğe erişmenize izin verin – kaçırdığını düşündün.

Bu keşifle ne yapmayı planlıyorsunuz? VPN mi yoksa Akıllı DNS mi kullanacaksınız? Ne seçeceğinizi bilmek istiyorum, bu nedenle seçimlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde bıraktığınızdan emin olun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map