İngiltere dışında iPhone veya iPad’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir

İngiltere dışındaki iPhone / iPad’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir? Buradasınız, çünkü iOS işletim aygıtlarınızda BBC iPlayer’ı yurtdışında izlemenin sorunsuz bir yolunu istiyorsunuz. İhtiyacınız olan şey bizde. ABD, Kanada, Avustralya, Almanya, Fransa veya dünyanın herhangi bir yerinde olabilirsiniz, ancak bu, İngiltere dışında BBC iPlayer’ı yayınlamanızı engellemez. Evet, “BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışıyor” yazan hata mesajının farkındayız ve bununla nasıl başa çıkacağımızı biliyoruz. BBC’nin erişiminin bir arka kapısı var ve bu daha kolay bir kurulum olamazdı. Bir VPN ile, iPhone veya iPad’inizde İngiltere dışında BBC iPlayer’ı izleyebilirsiniz. Bunun nasıl yapıldığını tam olarak öğrenmek için okumaya devam edin.


İPhone / iPad'de İngiltere dışında BBC iPlayer nasıl izlenir

İPhone / iPad’de İngiltere dışında BBC iPlayer nasıl izlenir

VPN Kullanarak Yurtdışında iPhone / iPad’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir

BBC iPlayer, BBC şirketi tarafından sunulan bir internet akışı, yakalama, televizyon ve radyo hizmetidir. BBC programlarını çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz ve farklı türlerde drama, komedi, belgeseller, eğlence, seyahat, haberler, doğa, spor, kültür ve daha birçok programın keşfedilebileceği yerdir. Programlarındaki çeşitlilik ve içeriğinin kalitesi, kullanıcıları nerede olurlarsa olsunlar BBC iPlayer’ı yurtdışına almak istemeye teşvik ediyor. BBC iPlayer’ı iPhone / iPad’lerinin ekranlarına getirmek için tek gereken VPN. Bir VPN, BBC’nin içeriklerinin İngiltere dışında yayınlanmasını önlemek için kullandığı coğrafi blokları atlamanıza izin verecektir. Gördüğünüz gibi şu mesajı alacaksınız: “BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışıyor. Maalesef, haklardan kaynaklanıyor. ”BBC iPlayer GeoBlocked

Ayrıca, en üst düzeyde gizlilik ve güvenlik sağlamak için verilerinizi dijital bir tünelde şifreleyecektir. Bir VPN sunucusuna bağlandıktan sonra, tek bir tıklamayla o sunucunun IP’sini alırsınız. Nasıl yapıldığına bir göz atın:

  1. İOS için VPN uygulamaları sunan bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun.
  2. Apple App Store’a gidin.
  3. İPhone / iPad’inize VPN servis sağlayıcı uygulamanızı indirin ve yükleyin.
  4. Uygulamayı başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
  5. Son olarak, uygulamayı kullanarak istediğiniz bir VPN sunucusuna bağlanın.

BBC iPlayer Engellemesi KaldırıldıBBC iPlayer’ı yurtdışındaki iOS cihazlarında elde etmek için gereken tek şey bu. BBC iPlayer uygulamasını henüz iPhone’unuza veya iPad’inize yüklemediyseniz, yalnızca İngiltere uygulamalarına erişmek için önce iTunes bölgenizi değiştirdiğinizden emin olun.. ExpressVPN orada en ucuz servis sağlayıcı değil, ama kesinlikle en güvenilir. Güçlü performanslar sunar ve dünya çapında her türlü coğrafi kısıtlamanın atlanmasını garanti ederler. Aşağıdaki tabloda bir göz atmanız için daha fazla seçenek bulunmaktadır. Kontrol etmek isteyebilirsiniz BBC iPlayer için en iyi VPN daha iyi bir fikir için.

Akıllı DNS Kullanarak Yurtdışı iOS’ta BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın

Akıllı DNS, BBC iPlayer gibi çevrimiçi akış hizmetlerinin daha yüksek hızlarla engellenmesinin alternatif bir yöntemidir. Servis sağlayıcınızın size verdiği DNS sunucusu adresini girersiniz ve işte budur. Ayrıca, Akıllı DNS, iPhone’lar ve iPad’ler de dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda kaliteli görüntüleme sağlar. Hangi ülkede olursanız olun iPhone / iPad’inizde BBC iPLayer’ın engellemesini kaldırmak için bu adımları izleyin.

  1. İlk olarak, Unlocator’a gidin ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.
  2. Akış cihazınızda Akıllı DNS’yi yapılandırmak için bu videoları / kurulum eğitimlerini izleyin.
  3. BBC iPlayer’ın web sitesine gidin.
  4. Tüm BBC iPlayer’ın içeriğine sınırsız erişiminizin keyfini çıkarın.

Unlocator BBC iPlayer’ın iPhone veya iPad’inizde İngiltere dışındaki engellemesini kaldırmak için gereken Akıllı DNS proxy’sidir. Bu Akıllı DNS, kullanıcı dostu uygulamaları sayesinde dünya çapında 200’den fazla kanalın engelini kaldırabilir. Trafiğinize dokunulmaz ve katı bir gizlilik politikası izlerler. Hepsinden iyisi, kullanıcıların İnternet etkinliklerinin kayıtlarını tutmaz. Akıllı DNS proxy’si için en iyi seçenek Konum Belirleyici olur.

İPhone / iPad’de BBC iPlayer’ı İngiltere Dışına Alın

İngiltere’de olduğunuz sürece BBC iPlayer’ı iPhone / iPad’inizde istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Ancak, yurtdışındaysanız BBC iPlayer’ı almak için bir VPN veya Akıllı DNS’ye ihtiyacınız olacaktır. Bu iki yöntem hayatınızı kolaylaştırabilir ve akış deneyiminizi daha iyi hale getirebilir. İstediğiniz eğlenceyi elde etmek için yapmanız gereken tek şey birkaç bağlantı ve abonelik yapmaktır, o zaman BBC iPlayer tamamen size aittir.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me