İngiltere dışında DisneyLife Nasıl İzlenir

Disney Hayattır. Birlikte büyüdüğümüz ve tüm kalbimizle sevmeyi öğrendiğimiz kanal. Çocukken tekrar tekrar izlediğimiz bir Pixar filmiyle karşılaştığımızda kendimizi nostaljik hissedemiyoruz. Bu filmler ve şovlar bize eski güzel günleri hatırlatıyor ve daha basit bir zamana götürüyor. Disney içeriğini tekrar izlemek istediğimiz zamanlar var ve bunu yaptığımızda ziyaret edilecek tek bir yer var ve bu DisneyLife. Disney dünyasını tek bir uygulamada bulabileceğiniz yer.


Bütün bu şey hakkında gerçek hayal kırıklığı DisneyLife sadece İngiltere’de kullanılabilir, ki bu dünya çapında binlerce Disney sevenler için hayal kırıklığı yaratıyor. Ancak, Birleşik Krallık dışında yaşayan Disney hayranları hala DsineyLife’a erişebiliyor çünkü tek gereken inanç ve güven… ve biraz da pixie tozu. Hayır, tek gereken bir VPN ve onu nasıl kullandığınız.

İngiltere dışında DisneyLife nasıl izlenir

İngiltere dışında DisneyLife nasıl izlenir

DisneyLife nedir?

DisneyLife, sahne arkası özelliklerinden animasyonlu şortlara, şarkılara ve kısa öykülere kadar birçok özel içerik içerir. Ancak, Disney daha fazla münhasır plan yaptıklarını açıkladı. DisneyLife’a abone olmak İngiltere’de yalnızca ayda 4,99 £ tutarındadır, bu da diğer rakiplerin hepsinden çok daha ucuzdur. Ayrıca yedi günlük ücretsiz deneme var, bu yüzden taahhütte bulunmadan önce hizmeti test edebilirsiniz. DisneyLife’ın içeriği çevrimdışı olarak indirilebilir ve kullanıcıların en sevdikleri Disney filmlerini izlemelerini ve İnternet bağlantısına gerek duymadan en sevdikleri Disney şarkılarını dinlemelerini sağlar..

Birleşik Krallık Dışında DisneyLife Nasıl Engellenir

DisneyLife, Disney Kanalında yayınlanan hemen hemen her şeyi içerir, bu da onu zorlu Disney hayranları için nihai hedef haline getirir. Bu kanal dünya çapında popüler. Çocuklar için düşük eğlence zamanlarında bir emzik görevi görür ve hatırlatıldıklarında yetişkinlerin kalp atışlarını çeker. Yurtdışında istemek, bir gerekçe gerektirmez, sadece yaparız ve bir VPN, İngiltere dışındaki DisneyLife’in engellemesini kaldıramaz. Bir VPN genel veya paylaşılan bir ağda uzanır ve bir tünel gibi davranır, böylece verileri güvenli ve anonim olarak değiştirebilirsiniz. Verileriniz ve bağlantınız, sunucunun bulunduğu ülkedeki belirlenmiş sunucu üzerinden yeniden yönlendirilir. Sonuç olarak, size yeni bir IP adresi verilecek ve seçtiğiniz ülkede bulunan içeriğe erişebileceksiniz. Bir VPN ile İngiltere dışındaki DisneyLife engelini nasıl kaldıracağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1.  İlk olarak, bir VPN servis sağlayıcısına kaydolmanız gerekir.
 2. VPN uygulamasını PC, Mac, Android, iOS cihazınıza indirip yükleyin.
 3. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Şimdi bir İngiltere sunucusuna bağlanın.
 5. DisneyLife’ın uygulamasına veya web sitesine gidin.
 6. Aslan Kral ve Orman Kitabı gibi animasyonlu klasikleri ya da DisneyLife’da Sekreterlik ve Üç Silahşörler gibi bir dizi canlı aksiyon filmi izleyin.

Karşılaşabileceğiniz en iyi servis sağlayıcılardan biri ExpressVPNBu servis sağlayıcı, birinci sınıf bir hizmet ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yer sunar. Güvenilir performansları ve bilgili ajanları, ExpressVPN’in pazarda kendisi için bir isim yapmasına yardımcı oldu. Fandor’u ABD dışına çıkarmanıza yardımcı olabilecek başka servis sağlayıcıları da vardır ve bunlar aşağıdaki tabloda bulunmaktadır..

DisneyLife ABD’de ne zaman başlayacak??

Disney kanalı esas olarak ABD’de olduğunda DisneyLife’ın ABD’de bulunmaması komiktir. DisneyLife’ın yayın hizmeti şu an itibariyle yalnızca İngiltere’ye özel. 2015 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri büyük başarı gösterdi. Tüm bu başarılar sayesinde DisneyLIfe ABD’ye geliyor, ancak diğer platformlarla mevcut münhasırlık anlaşmaları nedeniyle 2019’a kadar değil. Görünüşe göre, hala uzun bir bekleme var, sadece sihir gerçekleşene kadar bir VPN kullanmaya devam edeceğiz.

DisneyLife’ı İngiltere Dışında İzleyin

Sizlere sınırsız Disney’den bahsediyoruz! Bu uygulamadan hoşlanmayacak ne var? Bu uygulamada Disney kanalında yayınlanan herhangi bir Disney üretimini uygun bir fiyata kazabilirsiniz. DisneyLife’ın ABD sürümü çıktığında Netflix’in nasıl karşılaştırıldığını yakında göreceğiz. Netflix orijinallerini sevmediğimizden değil, Disney sonsuza kadar kalbimizde özel bir yer işgal edecek.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map