İngiltere’de Yasaklı Sitelerin Engelini Kaldırın – VPN ile nasıl?

Bir VPN kullanarak İngiltere’deki yasaklı sitelerin engellemesi nasıl kaldırılır? İngiltere’deki ISS’ler O2, Gökyüzü, TalkTalk, BT, ve Virgin Media listelerine sürekli olarak daha fazla web sitesi ekliyorlar İngiltere’de engellenen siteler. Gibi torrent sitelerinden Korsan Körfezi ve KickAss Torrents gibi portalları yayınlamak için Putlocker, Afdah ve FirstRowSports. Bu siteleri yasaklama emirlerinin nerede duracağını görmek zor. İngiltere’de ikamet ediyorsanız, VPN istediğiniz yasaklı sitenin engellemesini kaldırmak için. öğrenmek İngiltere’de İnternet sansürünü atlamak için VPN nasıl kullanılır üzerinde Windows PC, Mac, iPhone, iPad veya Android.

İngiltere'de Yasaklı Sitelerin Engelini Kaldırın - VPN ile nasıl?

İngiltere’de Yasaklı Sitelerin Engelini Kaldırın – VPN ile Nasıl Yapılır?

İngiltere’de Yasaklanan Siteler – Kısa Bir Tarihçe

Mahkeme kararlarına uymak için İngiltere ISP’leri yıllar önce belirli web sitelerini engellemeye başladı. Ancak işler burada bitmedi. Sürekli yeni siteler ekleniyor. Bu web sitelerinden herhangi birine erişmeye çalışırsanız, ISS’nizin o siteyi engellediğini belirten bir hata sayfasına yönlendirilirsiniz. İngiltere’deki yasaklanmış sitelere erişmeye çalışırken karşılaşabileceğiniz hata mesajlarının bir listesi. Aldığınız hata mesajı, ISS’nizin O2, Sky, TalkTalk, BT veya Virgin Media olmasına bağlı olarak değişir..

 • Bu web sitesine erişim engellendi.
 • Erişim Engellendi. Maalesef, bu web sitesi BSkyB aracılığıyla mevcut değil.
 • Hata – Site Engellendi.
 • Maalesef, talep ettiğiniz web sitesi Virgin Media üzerinden kullanılamıyor.
 • Aradığınız sayfa engellendi.

VPN kullanmak, bunlardan kurtulmanın en iyi ve en güvenli yoludur İngiltere ISS blokları.

VPN ile İngiltere’de Yasaklı Sitelerin Engellemesi Nasıl Kaldırılır

Hiç kullanmadıysanız veya duymadıysanız VPN çıldırmak için bir sebep yok. Sanal bir özel ağın kısaltması olan VPN, şirketler ve firmalar tarafından özel verilerini güvence altına almak için yıllardır kullanılmaktadır. Bilgisayarınıza bir VPN bağlantısı kurduğunuzda PC, Mac, iOS, veya Android cihazınız, hiç kimse, hatta İSS’niz bile çevrimiçi aktivitelerinizi dinleyemez. Sadece bu değil, aynı zamanda İngiltere’deki yasaklı sitelere erişme. İngiltere’de bulunmayan coğrafi engellemeli akış kanalları VPN kullanılarak da engellenebilir.

 • VPN kurmak herhangi bir teknik bilgi gerektirmez. Kolayca indirip kurabilirsiniz VPN uygulamaları üzerinde PC, Mac, iPhone, iPad, ve Android.
 • VPN şifreler tüm İnternet trafiğiniz ve IP adresinizi gizler. İSS’nizden başka telif hakkı ihlali bildirimi yok.
 • Web siteleri artık sizi izleyemeyecek.
 • VPN’i aşağıdakileri yapmak için de kullanabilirsiniz: coğrafi kısıtlamalı kanalların engellemesini kaldırın sevmek Amerikan Netflix, NBC Sporları, Hulu, ve HBO GO.

Adımlar

İngiltere’de engellenen web sitelerine erişmek için bazı adımlar izlenmelidir. İşte buradalar:

 1. Bir VPN sağlayıcısına kaydolun. şiddetle tavsiye ediyorum ExpressVPN.
 2. VPN uygulamasını Android, iOS, PC veya Mac’inize indirin ve yükleyin.
 3. VPN hesabınızla oturum açın ve VPN’niz tarafından sağlanan herhangi bir sunucuya bağlanın.
 4. Şimdi IP adresiniz değişti ve çevrimiçi kimliğiniz gizlendi.
 5. İnternette gezinin ve İngiltere’de istediğiniz herhangi bir web sitesine erişin.

Hangi VPN sağlayıcısına kaydolursanız olun, göz atma etkinliğinizin günlüklerini tutmadığından emin olun. ExpressVPN iyi bir örnek. İşte kullanmak için en iyi VPN hizmetlerinin bir listesi İngiltere’deki yasaklı sitelere erişme.

İngiltere’de Engellenen Web Sitelerine Erişmek için En İyi VPN

VPN kelimesini yazarken piyasada kaç tane VPN bulabileceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok. Bununla birlikte, herhangi bir ürüne yatırım yapmadan önce, ürünle ilgili ihtiyacım olan tüm bilgileri topluyorum. VPN’ler farklı değil. Bu nedenle, ne olursa olsun ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olmanız gerekir. Sektördeki en iyi VPN’lerden dördünü inceledim. Her birine bir göz atın ve size en uygun olanı seçin.

ExpressVPN

ExpressVPN dünyanın bir numaralı VPN sağlayıcısı olduğu düşünüldüğünde listemizde ilk sırada yer almaktadır. İsterseniz farklı web sitelerinden yorumları okuyabilirsiniz, aynı sonuçlar “Saygın ve güvenilir bir VPN” olarak görünecektir. Hizmetin ağında 2000’den fazla sunucu var. Buna dünya çapında 92 ülke dahildir. Bu nedenle, kanalın bulunduğu yer ne olursa olsun bölgesel kısıtlamaları atlayacağınızı garanti edebilirsiniz.

Öte yandan, güvenlikten bahsettiğinizde, bu VPN bunu en iyi şekilde yapar. Anonimlik için 200000+ IP adresinin yanı sıra güvenlik için en son üst düzey askeri şifrelemeleri sunar. Artık seni kimin gözetlediğinden endişelenme. ExpressVPN ile tamamen güvendesiniz. Eşzamanlı 5 bağlantıya izin verdiğinden bahsetmiş miydim? Evet, evet ve sınırsız bant genişliği de var.

NordVPN

NordVPN VPN endüstrisinde bir başka üst düzey yarışmacıdır. Ancak, bu VPN’nin en geniş sunucu ağına sahip olduğu iyi bilinmektedir. Yani 5000’den fazla sunucu, bu çok büyük. Sadece bu değil, aynı zamanda bir kullanıcının web’de gezinirken akış, oyun oynama veya yalnızca göz atma arasında değişen her şey için iyi optimize edilmiştir.

Hesap başına 6 cihaz bağlayabilir ve bir VPN bağlantısı paylaşabilirsiniz. Bu, tüm cihazların trafiğinizi bir yerine iki VPN sunucusu üzerinden yönlendirmenize olanak tanıyan Çift VPN hizmetine erişmesini sağlar. Ayrıca, güvenliğiniz yoksa SmartPlay DNS Proxy’yi kullanabilirsiniz. Akıllı DNS’yi cihazınızda yapılandırmanız ve coğrafi kısıtlamalı içeriği tam hızda yayınlamanız yeterlidir. Bunun nedeni, Akıllı DNS’nin verilerinizi şifrelememesidir, bu nedenle işlemde hız kaybı olmaz.

BulletVPN

BulletVPN pazarda hala yenidir, bu nedenle sunabileceği çok fazla sunucunun olmadığını görebilirsiniz. Yalnızca 30 farklı ülkede sunucuları var. Ancak, sunucularda eksik olan şey, güvenlik ve diğer hizmetler söz konusu olduğunda kesinlikle kazanır. İlk olarak, güvenlikten bahsedersek en iyi sağlayıcılardan biridir.

İkincisi, kapsama alanlarına bakılmaksızın yüzden fazla engellenmemiş kanal vaat eden bir Akıllı DNS hizmetine sahiptir. Son olarak, hesap başına en fazla 5 eşzamanlı bağlantıya izin verir. Bu iyi bir VPN yapmazsa, üzgünüm, ne işe yaradığını bilmiyorum.

SurfShark

SurfShark is VPN işine yeni bir giriş daha. Bu yeni oyuncu, piyasaya çıktığında endüstriyi fırtına ile vurdu. Yani sınırsız eşzamanlı bağlantı? VPN devlerinin hiçbiri bu tür bir hizmet sunmaz, IPVanish bile hesap başına 10 cihaza izin vermez.

Ekleyebilirsem onun sunucu ağı oldukça iyi. 50’den fazla ülkede 800 sunucudan oluşur. Netflix ile gerçekten çalışan birkaç VPN’den biri olduğunu belirtmiyoruz. Netflix’in bu günlerde VPN’leri engelleyebildiğini biliyorsunuz. Bloktaki bu yeni çocukla değil, yapamaz. Şuna bir bak, oldukça harika. Biraz daha zaman tanıyın ve ExpressVPN’in beğenilerine rakip olacak.

Snooper’ın Tüzüğü – VPN Kullanmanın Başka Bir Nedeni

İngiltere hükümeti Soruşturma Yetkileri Yasası 2016. Yaygın olarak bilinir Snooper’ın Tüzüğü. Yeni yasa temel olarak İSS’nizin ve hükümetinizin çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı gözetlemesine izin veriyor. Böylece, çevrimiçi gizliliğinize veda edebilirsiniz veya VPN için fazladan bir güvenlik katmanı ekleyin ve İSS’lerin / devlet kurumlarının sizi dinlemesini önleyin.

İngiltere’de Yasaklanan Büyük Sitelerin Listesi

 • Korsan Koyu
 • KickAssTorrents
 • Putlocker
 • Afdah
 • WatchFree
 • Movie2k
 • EZTV
 • İlk Sıra Sporları
 • CouchTuner
 • IsoHunt
 • Zmovie
 • MegaShare
 • SolarMovie
 • Torrentz
 • WatchFreeMovies
 • XMovies8

Engellenen Sitelere Nasıl Erişilir?

İngiltere’de internet özgürlüğü sürekli azalıyor gibi görünüyor. Hükümetin artık vatandaşlarının çevrimiçi faaliyetlerini açıkça gözetlediğini eklediğinizde, gelecek kasvetli görünmeye başlıyor. Eğer öyleysen çevrimiçi gizliliğiniz konusunda ciddi ve istiyorum web sitelerine kısıtlama olmadan erişme, dönmelisin VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me