Netflix nedir? O nasıl çalışır?

Netflix nedir? Netflix küreseldir çevrimiçi isteğe bağlı video akış hizmeti. Bu temel olarak Netflix’e abone olabileceğiniz anlamına gelir. filmleri ve TV dizilerini çevrimiçi izleyin. Birçokları için go-to kanalı oldu kord-kesiciler. Akış için kullanılabilir olan yayınlar esas olarak Netflix bölgesi. Her Netflix bölgesinin farklı bir kütüphanesi vardır. Netflix, her Netflix bölgesine her ay filmler ve TV şovları ekler ve kaldırır. Bu politikanın bir avantajı, her zaman yeni içeriklerin olmasıdır. Dezavantajı, izlediğiniz bir dizinin aniden kullanılamamasıdır. Netflix’e abone olduktan sonra, ücretsiz olarak sunulan tüm filmleri ve TV şovlarını ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.


Netflix nedir? O nasıl çalışır?

Netflix nedir? O nasıl çalışır?

Bir Netflix Aboneliğinin Maliyeti?

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç ana Netflix abonelik planı vardır:

 • 7.99 $ / ay: Netflix’i izle SD (standart tanım) bir ekranda. Bu, Netflix’i yalnızca bir cihaz Herhangi bir zamanda.
 • 9.99 / ay: Netflix’i izle HD (Yüksek tanımlı) iki ekranda aynı anda, yani siz ve bir aile üyesi Netflix’i iki farklı akış cihazı aynı zamanda.
 • 11.99 / ay: Netflix’i izle HD ve Ultra HD üzerinde dört farklı akış cihazı eşzamanlı. Bu plan büyük aileler için daha uygundur.

İçin kaydolabilirsiniz ücretsiz Netflix 30 günlük deneme sürümü. Aboneliğinizi ilk ay içinde iptal etmezseniz Netflix aboneliğiniz otomatik olarak devam eder. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ve iptal ücreti dahil değildir.

Netflix’e nasıl abone olabilirim – Netflix nedir?

Netflix’e abone olmak için şu adrese gidin: Netflix web sitesi. Temel olarak bir kredi kartına ve adrese ihtiyacınız vardır. Daha önce de belirtildiği gibi, ilk ay ücretsizdir, bu yüzden denemek istiyorsanız kaybedecek çok şey yoktur..

Netflix’i Hangi Cihazlarda Aktarabilirim?

Netflix’in bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, aklınıza gelebilecek herhangi bir akış cihazında neredeyse kullanılabilir olması. PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Akıllı TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Chromecast, PS4, PS3, Xbox, ve Wii hepsi Netflix’i destekliyor.

Netflix Nerede Akış Yapabilirim – Netflix Nedir?

Netflix, Kuzey Kore, Çin ve Suriye dışında dünyanın her yerinde kullanılabilir. Her Netflix bölgesinin farklı içeriğe sahip olduğunu, yani film ve TV şovlarının Netflix ABD diğer bölgelerde kullanılamayabilir. Bunun nedeni, telif hakkı dağıtımlarının Netflix işaretlerini telif hakkı sahipleriyle paylaşmasıdır. Amerikan Netflix en popüler olanıdır çünkü en çok unvana sahiptir. Kullanabilirsiniz VPN için çevrimiçi konumunuzu değiştirin çevrimiçi ve ABD Netflix izle yerel Netflix’iniz yerine.

ABD dışındaki Amerikan Netflix’in engellemesini nasıl kaldırabilirim?

ABD dışında yaşıyorsanız, Amerikan Netflix kütüphanesi. Mevcut Netflix hesabınızı kullanabileceğinizi, yani yeniden abone olmanıza gerek olmadığını unutmayın. Netflix temel olarak IP adresi belirlemek için yer ve yerel Netflix bölgenize uygun şekilde erişmenizi sağlar. Gibi bir VPN hizmeti kullanarak ExpressVPN, sen al IP adresinizi değiştirin ve bir Amerikan IP adresi yerine. Bağlıyken Amerikan VPN sunucusu, erişiminiz olacak Amerikan Netflix bölgesi.

Netflix Alternatifleri Nelerdir?

Netflix dünyanın en popüler akış kanallarından biri olmasına rağmen, diğer bazı akış hizmetleri daha iyi olmasa bile eşit içerik sunar. Hulu, HBO Go, ABC Go, Crackle, ve Vudu hepsi aynı derecede etkileyici akış kanallarıdır. En iyi kanallar ABD merkezli ve geoblocked yurt dışı. Kullanmayı düşünün VPN yaşıyorsanız bu kanalların engellemesini kaldırmak için İngiltere, Kanada, Almanya, Fransa veya Meksika.

Binge-Watching nedir?

Keyfi yapın Netflix’i izleyen insanlardan çok şey duyduğunuz bir terimdir. Pratik olarak bir TV dizisinin birden fazla bölümünü arka arkaya izlemek anlamına gelir.

Netflix nedir? Abone Olmalı mıyım?

ABD’de yaşıyorsanız Netflix aboneliği paranıza değer. Diğer bölgelerde, hem nicelik hem de nitelik açısından filmler ve TV şovları istenecek çok şey bırakıyor. Bu yüzden birçok Netflix kullanıcısı güveniyor VPN için Amerika dışındaki Amerikan Netflix’in engelini kaldırın ve izleyin.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map