Netflix Bölgesini Değiştirmek için En İyi Netflix Proxy’si – DNS veya VPN

Bölge DNS veya VPN Değiştirmek için En İyi Netflix Proxy'si?

Bölge DNS veya VPN Değiştirecek En İyi Netflix Proxy’si?

Netflix Proxy Hatası (netflix.com/proxy). “Bir engelleme veya proxy kullanıyor gibi görünüyorsunuz. Lütfen bu hizmetleri kapatın ve tekrar deneyin. ”

2016 yılında Netflix, VPN ve Akıllı DNS proxy’si Netflix kullanıcılarının Netflix bölgelerini değiştir. Netflix proxy hatası “Bir engelleme veya proxy kullanıyor gibi görünüyorsunuz. Lütfen bu hizmetleri kapatın ve tekrar deneyin. ” Netflix kullanıcılarının akış cihazlarında görünmeye başladı. Netflix proxy hatası alanlardan biriyseniz, VPN’ye geç bu hala yapabilir Netflix proxy hatasını atla. Aralık 2019 itibariyle test ettim ExpressVPN ve söz konusu olduğunda hala çalıştığını doğrulayabilir ABD dışında Amerikan Netflix engelini kaldırmak.

Netflix Bölge Talimatları Nasıl Değiştirilir

Amerikan Netflix’i İngiltere, Kanada, Avustralya, İsveç, Danimarka, Brezilya, Norveç, Hindistan veya denizaşırı ülkelerde nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır. Netflix bölgenizi veya ülkenizi ABD olarak değiştirmek için aşağıdaki talimatları uygulamanız yeterlidir:

 1. İlk olarak, bir VPN sağlayıcısına kaydolun.
 2. Ardından, VPN uygulamasını PC’nize, Mac’inize, Android’inize, iOS aygıtınıza indirin ve yükleyin.
 3. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Şimdi bir Amerikan VPN sunucusuna bağlanın.
 5. Son olarak Netflix web sitesine gidin veya Netflix uygulamasını başlatın.
 6. ABD dışındaki Amerikan Netflix’i izleyin.

ExpressVPN ayrıca kullanıcılarına PS3, PS4, Xbox, FireTV, Roku, Smart TV ve yönlendiriciler üzerinde çalışan Akıllı DNS proxy sunucuları sağlar. Bu cihazların VPN istemcileri yoktur. Bu nedenle, VPN’yi doğrudan bunlara yükleyemezsiniz. Akıllı DNS proxy’si bu sorunu gidermenizi sağlar.

Netflix Bölgesi Engellemeyi Kaldır – Netflix Ülkemi Nasıl Değiştiririm: Nasıl & Neden?

Genellikle iki sebepten dolayı Netflix bölgenizi değiştirin. Birincisi, en popüler Netflix bölgesi Amerikan Netflix bölgesi. 10.000’den fazla gösteri ve film ile ve hızla büyüyor. Yakın bölgelerin herhangi birinden 4 kat daha fazla barındırır. Başka bir neden, ABD’de veya başka bir ülkede göçmen olabilmeniz ve Meksika Netflix Kütüphanesi veya İngiltere Netflix Kütüphanesi gibi Netflix’in ev sürümünüzü izlemek istemenizdir. Aşağıdaki yöntemler bunu başarmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, zaten desteklenmiyorsa Netflix’in engellemesini kaldırın. 

Mevcut Netflix Konumları: ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, İrlanda, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Norveç, Fransa, Belçika, Kolombiya, Arjantin, Lüksemburg, Almanya, Avusturya, Japonya, İtalya, Portekiz, İspanya, İsviçre, Avustralya, Yeni Zelanda ve İngiltere.

Netflix Desteklenen Cihazlar: Android, iPad, iPhone, iPod, OS X, Kindle Fire, Windows Phone, Windows, Boxee, Chromecast, Apple TV, WD TV, Tivo, Nintendo, Wii, PlayStation 3 4 Vita, Xbox One, Xbox 360, Akıllı TV’ler, Roku ve Amazon Fire TV.

Değişiklik & Bir DNS Proxy yerine VPN kullanarak Netflix Bölgemin engellemesini kaldır

VPN hizmeti, yani Sanal Özel Ağ, şifrelenmiş tüm trafiğinizi, seçtiğiniz bir ülkede bulunan bir sunucuya bağlayan bir çözümdür. Doğrudan sonuç olarak, gizliliğiniz sağlanır ve trafiğiniz, seçtiğiniz konumdan geliyor gibi görünür. Yani tek yapmanız gereken şudur:

 1. ExpressVPN’e göz atın,
 2. Kullanımı kolay uygulamalarını indirin (Android, iPad, iPhone, PC, FireStick ve Mac desteklenmektedir)
 3. Uygulama içinden bir Amerikan VPN sunucusuna bağlanma.
 4. Tadını çıkarın Netflix seçtiğiniz herhangi bir bölgeden gösteriler.

Kurulumu kolaydır. Tüm trafiğiniz VPN sunucusu üzerinden gönderildiğinden, VPN sunucusunun bulunduğu ülkede bulunan TÜM siteleri izleyebilirsiniz. Bir ABD VPN sunucusuna bağlanırsanız, Amerikan Netflix dahil tüm ABD sitelerini alırsınız. Bir İngiltere VPN sunucusuna bağlanırsanız, İngiltere Netflix’i BBC Iplayer ve benzerleri ile alırsınız. Ancak, tüm trafiğinizi İngiltere’ye gönderdiğiniz için% 10’luk bir hız artışı elde edeceksiniz. Diğer bir dezavantaj, bölge kontrolü yapan yerel ülke sitelerinizin İngiltere’den geliyormuş gibi görünmeyi bırakmasıdır.

Aşağıda hız, güvenilirlik ve destek kalitesine göre test edilmiş ve değerlendirilmiş VPN sağlayıcılarının bir listesi bulunmaktadır. 

kullanma VPN yapmanıza olanak sağlar tüm Netflix bölgelerinin engellemesini kaldır istediğiniz zaman yerel Netflix bölgenize dönün. Ancak, tüm cihazlar VPN tarafından desteklenmez “Smart TV, Apple TV, VPN desteklemeyen iki popüler cihazdır”. Bu cihazları çalıştırmaya çalışıyorsanız. Aşağıya bakın.

Netflix Proxy – Akıllı DNS kullanarak Netflix Bölgemi Değiştirmenin / Engellemesini Kaldırmanın En İyi Yolu

Akıllı DNS harika bir teknolojidir, tek yapmanız gereken yönlendiricinizdeki DNS sunucusunu değiştirmek ve tüm cihazlarınız hemen çalışacaktır. Adresine git Unlocator, kaydolun ve ücretsiz deneme sürümü kazanın. Akıllı DNS sunucularına yalnızca ilgili trafik gönderilir, trafiğinizin geri kalanı hiç etkilenmez. Bant genişliği hız cezası yok! Hepsi bu degil. Eğer sen Netflix’inizi değiştirin sık sık, yapmanız gereken tek şey üye alanınıza gitmek ve Netflix yer. Bu şekilde izliyormuş gibi görünebilirsiniz Netflix hala eğlenirken Finlandiya’dan Hulu ABD’den geliyormuşsunuz gibi. Ah evet! Smart DNS’nin ABD sitelerinin çoğunu da engellediğini belirtmeyi unuttum, gerçekten sağlayıcınıza bağlı. Kurulum, genel olarak, gerçekten kolay bir iştir – Kurulum için Video ve Resim kılavuzlarına bakın.

Tüm SmartDNS hizmetleri bir Netflix bölge değiştirici sağlamaz. Bunların çoğu tüm cihazları desteklemiyor. Kullanıyorum Unlocator. Tüm Netflix cihazları ve bölgeleri desteklenir. WWE Ağı, HBO Go, Fox, Sky Sports dahil 214 diğer kanalların dışında, sadece birkaç isim. Dışında Karartma düzeltmeleri için NFL, NHL, NBA, MLS vb..

Checkout Unlocator hız ve performans incelemesi.

ABD dışında American Netflix’in Engellemesi Nasıl Kaldırılır – YouTube Rehberi

En İyi Netflix Proxy’leri

Aşağıda listelenen hizmet VPN sağlayıcılar olsa da, kullanıcılara Netflix bölgelerini değiştirmek için kullanılabilecek Akıllı DNS proxy’leri sunar.

1. ExpressVPN – Ücretsiz Netflix Proxy’si

Amerikan Netflix söz konusu olduğunda, ExpressVPN uzmanlar. Onlar sahip VPN konumları ABD genelinde ve Netflix bölgenizi Amerika olarak değiştirmenize izin veren birkaç VPN hizmetinden biridir. Aslında, ExpressVPN 2016 ve 2017’nin tümünde sürekli olarak Netflix proxy hatasının önlenmesi. Ayrıca, eşzamanlı üç VPN bağlantısı. ExpressVPN aşağıdakileri takip eder: “Kayıt tutmama politikası” ve yıldız sunar 7/24 destek tüm kullanıcıları için. Aboneliklerinin bir parçası olarak, ExpressVPN kullanıcıları ücretsiz Akıllı DNS proxy özelliğini alır. Bu, Apple TV, Roku, PS4 ve Xbox One gibi yerel olarak VPN’yi desteklemeyen cihazlarda kullanışlıdır.

Artıları

 • 30 günlük para iadesi geri ödeme garanti.
 • VPN uygulamaları PC, Mac, iOS ve Android için.
 • 7/24 canlı sohbet desteği.
 • Bitmiş 136 VPN konumu yaklaşık 90 ülkede.
 • Sıfır ağ trafiği kaydı.
 • Amerikan Netflix.

2. BulletVPN

olmasına rağmen BulletVPN bu listedeki diğer VPN hizmetlerinden daha az bilinir, bu özel VPN Netflix ile son derece iyi çalışır. ABD dışındaki American Netflix’in engellemesini kaldırmak istiyorsanız, bu sizin VPN sağlayıcınızdır. Ayrıca 30 günlük geri ödeme politikası vardır ve aynı anda 3 farklı cihaza bir BulletVPN aboneliği kullanabilirsiniz. BulletVPN ayrıca kullanıcılarına Amazon Fire TV ve FireStick ile uyumlu bir VPN uygulaması sunan birkaç VPN servis sağlayıcısından biridir. Gerçekten de perişan değil. ExpressVPN’e benzer şekilde BulletVPN, kullanıcılara Amerikan Netflix’i yurtdışında izlemelerine izin veren ücretsiz bir Akıllı DNS proxy sunuyor.

Artıları

 • 5 eşzamanlı cihaz
 • Amerika dışında Amerika Netflix üzerindeki engellemeyi kaldır
 • Sıfır günlük kaydı.
 • PC, Mac, Android, FireStick ve iOS için VPN uygulamaları
 • 30-gün para iade garantisi

3. StrongVPN – Netflix Proxy’si

Yurtdışında ABD ve İngiltere Netflix’in engellemesini destekleyen bir VPN sağlayıcısı istiyorsanız, StrongVPN mükemmel uyum. Listedeki diğer VPN hizmetleri kadar çok özellik sunmasalar da 2018’de en iyi Netflix VPN’i, en düşük VPN aboneliklerinden birini sunarak bunu telafi ediyorlar.

Artıları:

 • Düşük maliyetli.
 • Yurtdışı Amerika ve İngiltere Netflix’e erişim.
 • Ücretsiz Akıllı DNS proxy hizmeti.

Eksileri:

 • 5 günlük geri ödeme süresi.
 • Çok yavaş olan veya hiç çalışmayan bazı VPN sunucuları.
 • OpenVPN yalnızca belirli sunucularda kullanılabilir.

4. VyprVPN – Netflix Proxy’si

ne yazık ki, VyprVPN Amerikan Netflix’in engellemesini 2016’nın çoğunda destekleyemedi. Ancak, son zamanlarda ABD VPN sunucularına ikinci bir deneme yaptık ve sürprizimize göre, yurtdışında ABD Netflix’i tekrar izle. Onlar kesinlikle bizim liste daha yüksek olurdu 2018’de En İyi 4 Netflix VPN’i eğer öyle olmasaydı, onları çok uzun sürdü Netflix proxy hatası geçici çözümünü bulma.

Artıları:

 • Çok hızlı VPN sunucuları.
 • 36 ülkede VPN sunucuları.
 • Bukalemun.

Eksileri:

 • Torrent yok.

5. NordVPN – VPN Hala American Netflix 2018 ile Çalışıyor

NordVPN en İçin VPN uygulamaları iPhone, iPad, Android, PC ve Mac muhtemelen kullandığım en kolay ve en arkadaş canlısı olanlardır. Onları ayarlamak birkaç dakika sürer. Buradan itibaren uygulamayı başlatmanız ve seçtiğiniz bir VPN sunucusuna bağlanmanız yeterlidir. Bu uygulamaları oluşturmak için çok çaba harcandığını söylemek güvenlidir. ExpressVPN gibi, NordVPN bir 30 günlük geri ödeme süresi, VPN sunucularını tam olarak test etmek için yeterli zamandan fazla.

Artıları:

 • 30 günlük geri ödeme süresi.
 • Harika VPN uygulamaları.
 • Yaklaşık 57 ülkede VPN sunucuları.
 • Çift VPN.

Eksileri:

 • Denediğimiz çoğu VPN sunucusu etkileyici bir şekilde hızlı olsa da, bir çift nispeten yavaştı.

Netflix Bölgenizi, VPN veya DNS Proxy’nizi Değiştirme?

Artık gerekli bilgiye sahip olduğunuza göre. İkisini de ver VPN veya Akıllı DNS Proxy’leri deneyin, Netflix DNS Proxy veya VPN kullanarak Netflix bölgenizi değiştirin ve lütfen deneyimlerinizi paylaşın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me