Nasıl dünyanın herhangi bir yerinden RARBG engelini kaldırmak için?

Zirvede, Rarbg.com günlük olarak 300.000 ziyaret gerçekleştirdi. Bu yüksek miktarda trafik, dosyaları kaynaklamak için en iyi torrent siteleri arasında listelenmişti ve kullanıcılar çeşitli medya formlarını sunmak için eşler arası dosya paylaşım sitesine gidiyorlar. Site, 2008 yılından bu yana büyük bir film sel kaynağı oldu ve bu durum ve popülerlik maalesef birkaç yasal sorunla karşılaştı. Siteye erişim bazı ülkeler tarafından bile iptal edildi. Bunlara Suudi Arabistan, İngiltere, Danimarka dahildir. Portekiz, Pakistan, Bulgaristan, Fas, Hindistan, Endonezya. Avustralya, BAE, Finlandiya ve İrlanda.


Nasıl dünyanın herhangi bir yerinden RARBG engelini kaldırmak için?

Dünyanın herhangi bir yerinden RARBG engelini kaldırmak için nasıl?

RARBG Neden Yasaklandı?

Bu ülkelerin çoğu, sansürlerinin en büyük sebebini telif hakkı kurallarının ihlali olarak görmektedir. Sitenin barındırdığı içeriğin çoğunun korsan olduğundan şüpheleniyorlar. Bu bir dereceye kadar doğru olsa da, çoğu insan için, rarbg.com’u kullanmamak kaliteli içerik için kaynak yapmak için birkaç seçenek daha bırakır.

Bloklara rağmen, hizmeti kullanmak istediğinizden hala eminseniz, bazı üslerinizin kapsamına girmeniz gerekir. Korsan içerik indirdiğiniz tespit edilirse, telif hakkı ihlali şirketlerinden kovuşturma yapmak istemediğinizden eminim. İSS’niz de siteye erişimi engellemeye devam edebilir ve sizi diğer seçenekleri aramaya zorlayabilir. Bunların hepsi kendinizi bulmak istemeyeceğiniz durumlarsa, VPN hakkında bilgi edinme zamanı.

RARBG için Neden VPN’e İhtiyacınız Var?

VPN, Sanal Özel Ağ anlamına gelir. Bu, bir abonelik satın aldıktan sonra trafiğinizi yönlendirebileceğiniz bir şirkete ait bir grup sağlayıcıdır. Bu bağlantılar çevrimiçi olduğunuz her şeyi gizlemenize yardımcı olur ve ayrıca hiç kimsenin etkinliklerinizi izleyememesini sağlar. Bu anonimlik düzeyiyle, istediğiniz herhangi bir siteye göz atabilir ve coğrafi olarak kısıtlanmış sitelere erişebilirsiniz..

Bu, IP adresinizde meydana gelen değişikliklerle mümkün olur. Uzak bir sunucuya bağlandıktan sonra, IP adresinizi gerçek adresinizden sanal bir sunucuya geçirirsiniz. Sanal olan, konumunuz gibi ayrıntıları değiştirir ve kimliğinizi gizleyerek gizli bir profil oluşturmanızı sağlar.

VPN kullanarak RARBG engellemesi nasıl kaldırılır

Bu değişiklikler, bulunduğunuz yerden coğrafi olarak kısıtlanmış ve hatta yasaklanmış sitelere erişmenizi ve kimliğinizi gizlemenizi sağlar. Bu anonimlik düzeyiyle, indirdiğiniz içerik türünden bağımsız olarak, birisinin ziyaret ettiğiniz siteleri izlemesi zor olacaktır. RARBG’nin engellemesini kaldırmak için bir VPN’i nasıl kullanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  1. Bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun.
  2. VPN uygulamasını PC, Mac, Android, iOS cihazınıza indirip yükleyin.
  3. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
  4. Şimdi bir VPN sunucusuna bağlanın.
  5. Son olarak, dünyanın herhangi bir yerinden RARBG’ye erişin.

Bir VPN kullanmak da ISS’nize karşı korunmanızı sağlar. Bazı İnternet Servis Sağlayıcılarının etkinliklerinizi çevrimiçi olarak dinledikleri ve hatta İnternet kullanımınızı düzenlemek için önlemler uyguladıkları bilinmektedir. Buna kısma denir ve çoğu İSS’nin bunu yapmak için verdiği mazeret ağlarını düzenli hale getirmektir. Bu gerçekten adil değil, çünkü belirli bir geniş bant paketini seçtiğinizde ödediğinizden çok daha az almak anlamına gelir. Güvenilir bir VPN hizmeti bu etkilerin önlenmesine yardımcı olur ve bağlantınızın tüm kapasitesinden keyif almanızı sağlar.

rütbe
VPN Sağlayıcısı
bağlantı

rütbe

vpn-sağlayıcı

  • 30-gün para iade garantisi
  • sınırsız bant genişliği
  • Tüm Cihazlarınız İçin Uygulamalar
  • 7/24 Canlı Destek

ExpressVPN’i ziyaret edin

rütbe

vpn-sağlayıcı

BulletVPN’i ziyaret edin

rütbe

vpn-sağlayıcı

NordVPN’i ziyaret edin

4

vpn-sağlayıcı

Surfshark’ı ziyaret edin

RARBG’nin Engelini Kaldırmak için En İyi VPN’ler

Abone olmak için belirli bir VPN sağlayıcısı seçmek, özellikle hizmeti daha önce hiç kullanmamış kullanıcılar için büyük bir zorluk oluşturabilir. Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için, abone olabileceğiniz üç üst düzey sağlayıcıdan oluşan kısa bir liste hazırladık. Rarbg.com engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’lerin en iyi 3 listemize bir göz atın.

1. ExpressVPN

ExpressVPN, kaliteli hizmet için gerçekten herhangi bir kısayol almayan sağlayıcı türüdür. İngiliz Virgin Adaları merkezli hizmet, 90’dan fazla ülkede bulunan 2000’den fazla sunucudan sorumludur. Bu, geniş abone listesi tarafından kullanılmak üzere 200.000’den fazla IP sunmasını sağlar. Hizmet torrent hizmetini destekler ve her zaman 7/24 hizmet veren güvenilir bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptir. ExpressVPN ayrıca ayrı tünel oluşturma gibi benzersiz özellikler sunar ve ayrıca VPN kullanımını desteklemeyen bir ülkede yaşıyorsanız bağlanabileceğiniz gizli sunuculara da sahiptir..

ExpressVPN aynı anda 3 bağlantıya izin verir ve kullanıcı verilerini güvende tutmak için 256 bit AES şifreleme sağlar. Bu, sağlayıcının tam olarak etkin olduğu sıfır günlükleme ilkesinin de üstündedir. ExpressVPN ayrıca doğrudan yönlendiricinize indirilebilen kullanımı kolay bir VPN istemcisi sunar ve eşzamanlı bağlantı sayısı artar. Servis ayrıca müşterileri tarafından kullanılmak üzere OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ve SSTP gibi VPN protokollerini de desteklemektedir. Sunucu, yüksek hızlar ve güvenilir bağlantılar sunduğundan, sağlayıcı torrent için de mükemmeldir. Abone olduktan sonra ne kazanacağınız hakkında daha fazla bilgi için daha ayrıntılı ExpressVPN İncelememize göz atın..

2. IPVanish

Çok az sağlayıcı, torrent desteği için IPVanish kadar yeteneklidir. Sağlayıcının hizmetinin belirli bir faaliyeti etrafında oluşturulmuş belirli unsurları bile vardır. Torrent için en hızlı olduğunu iddia ediyorlar ve hatta onlarla abone olmayı seçen herkes için anonim P2P dosya paylaşımını garanti ediyorlar. Hizmet ayrıca çevrimiçi güvenliğe de bağlı değildir. Bu, askeri sınıf 256 bit AES şifreleme hizmeti ile kolaylaştırılmıştır..

IPVanish ayrıca bir abonelik altında 10 adede kadar eşzamanlı bağlantıya sahip olmanızı sağlar. Bu, küçük bir ofis ayarı için mükemmeldir, çünkü maliyetlerden tasarruf sağlar. Hizmeti kullanmak, bağlanmak için 40.000 IP sağlayan 1500’den fazla sunucu lejyonuna erişebileceğiniz anlamına gelir. Hizmet ayrıca OpenVPN, L2TP / IPSec ve IKEv2 gibi VPN protokolleriyle de iyi çalışır. Bu, sınırsız bant genişliği ve sınırsız sunucu geçişi desteğinin yanı sıra. Bu sağlayıcının başka neler yapabileceğini görmek için, ayrıntılı IPVanish İncelememize göz atın.

3. NordVPN

NordVPN, Rarbg.com’un engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’ler olarak öneriler listemizi sonlandırıyor. Hizmet, 60’tan fazla ülkede bulunan 4000’e kadar sunucuya sahiptir. Çok yönlü koruma için güvenebileceğiniz birkaç iyi bağlı sağlayıcıdan biridir. Hizmet ayrıca 256 bit AES şifrelemesi de sağlar, ancak etkisini artırmak için birkaç araç daha vardır. Öncelikle, verilerinizi bir yerine iki sunucuya yönlendiren çift şifreleme aracı var. Ardından, çevrimiçi etkinliklerinize bağlı olarak hangi sunucuya bağlanacağınızı seçme seçeneği vardır. Torrent, akış, toplu indirmeler ve çevrimiçi oyun oynama için optimize edilmiş sunucular var.

NordVPN, kullanıcıların CyberSec yazılımları aracılığıyla dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırarak çalışmalarına odaklanmalarını sağlar. Konumunuzu gizleyerek coğrafi olarak kısıtlanmış sitelere bağlanmanızı sağlayan Akıllı Oynatma özelliği de vardır. Hizmet ayrıca özel IP hizmetleri sunar ve VPN bağlantınızı herhangi bir güvenlik açığından uzak tutmak için bir İnternet kill anahtarına sahiptir. Servis ayrıca 6 adede kadar eşzamanlı bağlantıyı kabul eder, böylece tüm cihazlarınızı koruyabilirsiniz. Daha fazla NordVPN’in mağazada neler olduğunu görmek için NordVPN İncelememize bir göz atın.

Rarbg.com için En İyi VPN Üzerine Sonuç

Torrent için bir VPN kullanmak, dosyalarınızı torrent olarak kullanırken huzurlu olmanızı sağlar. Ek güvenlik düzeyi bağlantınızı anonim tutar, bu nedenle gelen kutunuza isabet eden telif hakkı ihlali bildirimleri hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Bahsettiğimiz VPN’ler hakkında daha fazla bilgi için, her birinin bireysel incelemelerini incelemek için zaman ayırın. Yaptıktan sonra hangisini seçeceğinizi bileceksiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map