Macaristan dışında MédiaKlikk nasıl kaldırılır

En sevdiğiniz TV kanalınızdaki en son bölümleri yakalamak, hepimizin şımartmasını sevdiğimiz basit zevklerden biridir. Uzun bir iş gününden sonra dinlenmek için harika bir yoldur. Dünyanın her yerinden kullanıcılar için mevcut çok sayıda kanalla, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli programlar var. Ortaya çıkan tek sorun, belki de kendi ülkenizin dışına seyahat ettiğinizde ve artık alıştığınız gibi favori kanallarınızı izleyememenizdir. Örneğin Macaristan’ın M1 ve M2 kanallarını ele alalım. Bu iki kanal ulusal yayıncı tarafından yönetiliyor. Bu, muhtemelen yalnızca ülke içindeki görüntüleyenlerle sınırlı oldukları anlamına gelir.


Macaristan dışında MédiaKlikk nasıl kaldırılır

Macaristan dışında MédiaKlikk nasıl kaldırılır

MédiaKlikk Macaristan dışında mevcut mu?

MédiaKlikk’in M1 ve M2 kanalları, yurt dışından erişemediğiniz coğrafi kısıtlamalı kanallar listesine eklenir. Muhtemelen merak ediyorsun, kanal Macaristan’ın dışında olduğumu nasıl anlayabilir? Basit. Çevrimiçi olduğunuzda, cihazınız belirli bir İnternet Protokolü adresi aracılığıyla tanımlanır. Bu IP adresi, konumunuz veya kimliğiniz gibi ayrıntıları içerir ve sitelerini ziyaret etmek istediğinizde çoğu site ve kanalın kontrol ettiği budur. Herhangi bir coğrafi kısıtlayıcı blokta geçici çözüm bulmanın tek yolu IP adresinizi gizli tutmaktır. Bunu yapmanın en iyi yolu bir VPN kullanmaktır.

Macaristan Dışında MédiaKlikk İzlemek İçin VPN Kullanma

Bir VPN temelde tüm dünyaya dağılmış farklı sunuculara bağlanmanıza izin veren bir Sanal Özel Ağdır. Bu sunuculara bağlantınız çoğu zaman şifrelenir. Şifreleme, verileriniz VPN istemciniz tarafından kodlandığı için gerçekleşir. Bunu yaparken, konumunuz gibi verilerinizle ilgili bazı yönler değişir veya tamamen gizlenir. IP adresiniz, yeni bir konuma dayalı bir sunucuya bağlandığınızda da değişir. Bu nedenle, Macaristan dışında M1 veya M2 izlemek için tek yapmanız gereken orada bulunan bir sunucuya bağlanmak.

Bir VPN hizmetinin birincil işi size çevrimiçi güvenlik sağlamaktır. Bu, bağlantınızı gizli hale getirerek yapılır. Bu yapıldığında, ne yaptığınızı gerçekten bilmeden İnternet’e bağlanabilirsiniz. Bu, özellikle ISS’nizin size atabileceği herhangi bir azaltma yöntemi üzerinde çalışmak istiyorsanız harikadır. İSS’lerin özellikle çevrimiçi akış gibi çok fazla bant genişliği yoğun çalışıyorsanız bağlantınızı kısıtladığı biliniyor. Bir VPN, bağlantınızı gizleyerek bu tür bir kısıtlamayı önlemenize yardımcı olur. Ayrıca ISS’nizin bağlantınıza kulak misafiri olmasını önlersiniz.

 1. Macaristan’da VPN sunucuları olan bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun.
 2. VPN uygulamasını PC, Mac, Android, iOS cihazınıza indirip yükleyin.
 3. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Şimdi bir Macar VPN sunucusuna bağlanın.
 5. Son olarak, dünyanın herhangi bir yerinden M1 veya M2’yi izleyin.

Güvenilir bir çevrimiçi güvenlik kaynağına sahip olmak, çok daha fazla güvenle çevrimiçi olarak çok daha fazla şey yapmanıza olanak tanır. Çevrimiçi alışveriş, bankacılık, hatta daha ucuz bilet veya otel odası rezervasyonu gibi şeyler yapabilirsiniz. Bir sitenin farklı sürümlerine bağlanma yeteneği size daha geniş bir perspektif kazandırır ve bölgeye özgü indirimlerle nerede daha fazla para kazanabileceğinizi görmenizi sağlar.

Macaristan Dışında MédiaKlikk Akışı için En İyi VPN’ler

Bir VPN kullanmanın birçok büyük avantajı vardır, ancak bir aboneye abone olurken doğru seçimi yapmanız gerekir. Bunu yapmanıza yardımcı olmak için sektörde en iyi olduğunu düşündüğümüz hizmetlerin bir listesine sahibiz. Aşağıya bir göz atın:

1. ExpressVPN

Listemizde ilk sırada ExpressVPN var. Bu, 2000’den fazla sunucudan oluşan güvenilir bir ağa sahip olan İngiliz Virgin Adaları merkezli güvenilir bir sağlayıcıdır. Hizmet çok sayıda ödül kazandı, bu yüzden sundukları en kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz. Güvenlik açısından, servis 256 bit AES şifrelemesi uygular ve aynı anda 3’e kadar bağlı cihaza izin verir. Servis ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz OpenVPN, PPTP, SSTP ve L2TP / IPSec gibi VPN protokolleri de sağlar..

ExpressVPN aboneliği ile birlikte gelen özellikler, normal trafiğinizi şifrelenmiş trafiğinizden ayırmanıza yardımcı olan bölünmüş bir tünel açma aracı içerir. Ayrıca bir VPN üzerinden Tor bağlantısı ve otomatik bir İnternet Kill Anahtarı için tam destek vardır. ExpressVPN ayrıca bir VPN düşman ülkesinde bulunduğunuzda İnternet’e bağlanmak için bir dizi gizli sunucu sunar. VPN’i algılama olmadan kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri açısından, ExpressVPN e-posta, sosyal medya, canlı mesajlaşma ve hatta biletleme yoluyla iletişime geçilebilecek bir profesyonel ekibe sahiptir. Aboneler ayrıca konumlarını gizleyen ve coğrafi kısıtlamalı sitelere ve kanallara erişimi kolaylaştıran sıfır bilgili bir DNS hizmeti kullanabilirler. Daha fazla bilgi için ExpressVPN İncelememize bir göz atın.  

2. IPVanish

IPVanish, kimliğinizi gizli tuttuğunuzdan emin olan başka bir hizmettir. ABD merkezli sağlayıcı, abonelerinin kullanması için 1500 sunucuya kadar kullanılabilir. Bu ağ toplu olarak bağlanmak için yaklaşık 40.000 IP kullanır. IPVanish aynı zamanda katı bir sıfır günlük kaydı politikasını da desteklemektedir. Bu, torrent’i arayan herkesin başvurabileceği en güvenli sağlayıcılardan biri haline gelmesi ile uyumludur. Hizmet torrent hizmetini tamamen destekler ve ayrıca sınırsız P2P dosya aktarımına izin verir.

IPVanish kullanıcıları ayrıca sınırsız bant genişliği ve sınırsız sunucu anahtarının keyfini çıkarabilir. Bu, servisin sunduğu 10 eşzamanlı bağlantı kapasitesine ek olarak. IPVanish kullanmak, VPN istemcisini indirip indirmemeye karar vermeniz anlamına da gelir. İstemci Android, iOS, Linux ve Windows gibi platformlarla uyumludur. SOCKS5 web proxy’sini de seçmeyi seçebilirsiniz, böylece yalnızca çevrimiçi olduğunuzda kullanabilirsiniz. İçeriği akıtmak istiyorsanız IPVanish’i kullanmak da harikadır, çünkü dönebileceğiniz en hızlı sunuculardan birine sahiptir. Hizmetten neler bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için IPVanish İncelememize göz atın.

3. NordVPN

Listemizi tamamlamak NordVPN; dünyanın dört bir yanına dağılmış 4000’den fazla sunucusu olan bir hizmet. Bu tek başına onu, yerine koyacağınız diğer birçok sağlayıcıdan ayırır. Bu kadar geniş bir ağ, hiçbir zaman bağlantı ile ilgili herhangi bir sorununuz olmayacağı anlamına gelir. Panama’daki üssünden NordVPN, standart 256 bit AES şifreleme seviyesi sunar. Bu, hizmetin sunduğu çift VPN şifreleme protokolü ile desteklenir. İçinde, bağlantınızı ek bir sunucu üzerinden yönlendirerek bir şifreleme düzeyi eklersiniz..

NordVPN ayrıca 6 adede kadar birden fazla cihazın bağlantı kurmasına izin verir. Sağlayıcı oldukça düzgün özelliklere sahiptir. Anonimlik için VPN üzerinden Tor desteği ve bunun yerine sürekli geçişi tercih eden kullanıcılar için özel IP’ler var. Sağlayıcının geniş sunucu dizisi, belirli işlevler için optimize edilmiş sunucular olduğu için abonelerin ne tür iş yapacaklarını seçmelerine izin verir. Özellikle VPN kullanımının kısıtlı olduğu ülkelerde VPN bağlantısını gizlemeye yardımcı olan sunucular da vardır. NordVPN’in bu incelemeye dahil etmediğimizi sunabileceği çok daha fazlası var. Kaydolduktan sonra ne bekleyeceğinizin tam resmini görmek için NordVPN İncelememize bir göz atın.

Macaristan Dışında M1 ve M2 İzleniyor – Özet

Konumunuz asla sizin ve eğlenceniz arasında bir engel olmamalıdır. Nereye giderseniz gidin Macaristan dışında M1 ve M2’yi her zaman izleyebileceğinizden emin olmak için bir VPN ile kaydolun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map