LA Dodgers Canlı Online Karartma Ücretsiz İzle

MLB sezonu, dünyanın en prestijli beyzbol ligidir. Dünyanın en iyi 30 takımında yarışmasına rağmen, hepimiz birisinin öne çıktığını ve büyük olasılıkla herkesin favorisi olan LA Dodgers olduğunu biliyoruz. Her Dodgers hayranı takımları oynarken bunu ayarlar, bunun dışında MLB sezonunun geçmesine izin verirler. Bu yüzden size nasıl yapılacağını göstermek için bu kılavuzu bugün yaptım akışı her LA Dodgers oyunu kesintileri olmadan online canlı.


LA Dodgers Canlı Online Karartma Ücretsiz İzle

LA Dodgers Canlı Online Karartma Ücretsiz İzle

MLB ve Kesintiler

Hiç MLB maçı yayınlarken bir kesinti yaşadınız mı? Değilse, size ne olduğunu açıklayayım. Kesintiler, büyük bir TV sağlayıcısının oyunu televizyonda yayınlama haklarına sahip olması durumunda ortaya çıkar. Sonuç olarak, MLB.tv dahil olmak üzere gerçek zamanlı aktarım hizmetleri canlı TV’de yayınlandığı için oyunu çevrimiçi gösteremez. Bu özellikle için çok talihsiz MLB maçlarını çevrimiçi olarak yayınlayan kordon kesiciler elektrik kesintilerinin sık olduğu bir bölgede yaşamak.

Oyununuzun karartılmış olduğunu bildiren mesajlar alacaksınız. Hatalar şöyle olacaktır:

 • “Major League Baseball münhasırlıkları nedeniyle, her Cumartesi 13: 10’dan sonra ET’ye veya 20: 00’dan önce ve her Pazar 17: 00’dan sonra planlanmış bir başlangıç ​​zamanına sahip canlı oyunlar karartılacaktır. Birleşik Devletlerde.”
 • “Üzgünüz. Geçerli Club’ın ev televizyonu bölgelerinden birinde bulunduğunuzu ve bu nedenle seçtiğiniz oyunu izlemekten çekildiğinizi belirledik. Bu oyunun Canlı Sesi, MLB.TV aboneliğinizin bir parçası olarak kullanılabilir. ”MLB Karartma Hatası

MLB.tv’ye göre, maçınız TV’de sona erdikten 90 dakika sonra akışınıza sunulacak. Ama bunu kim istiyor? Canlı izleyebildiğimizde neden bir Dodgers oyununu özleyelim??

LA Dodgers Canlı Online – Kanallar Nedir?

Dodger hayranları, takımınızın maçlarını yayınlama konusunda şanslısınız. Kolayca yapmanıza izin veren çok sayıda hizmet var. Bu nedenle, sizi konunun daha derinlerine götürmek için, bu sezon boyunca her LA Dodgers oyununu yayınlayan resmi kanallar:

MLB.tv

Hevesli bir Dodgers hayranı olarak, bir süredir MLB.tv’de yayın yapıyorum. Hizmet, Major League Baseball erişilebilirliğini yepyeni bir seviyeye taşıdı. Bir şeyi kaçırmaktan endişe etmeden her oyunu tam anlamıyla izleyebilirsiniz. Bu, akış sırasında kesintilere uğramazsanız elbette. Açıkladım kesinti kısıtlamaları nelerdir birkaçında size uygun çözümü sunacağım. Şimdilik MLB.tv’yi inceleyelim.

Her şeyden önce, her 2019 piyasa dışı normal sezon oyununu canlı olarak veya talep üzerine ayda 29,99 $ ücretle izleyebilirsiniz. Ayrıca, 118,99 $ tutarında ödeme yaparsanız, hizmeti bir yıl boyunca kullanma seçeneğiniz de olacaktır. Şimdi, bu Dodgers hayranları için çok önemli, tek bir takım için abonelik seçebileceğiniz bir seçenek var. Bu, yıllık bazda size 91.99 $ maliyet. MLB.tv Aboneliği

Platform uyumluluğu söz konusu olduğunda MLB.tv dalga geçmiyor. Hizmeti şu adresten kullanabilirsiniz: Amazon Fire TV, Apple TV, iOS, Android, Chromecast, Android TV, PlayStation 4, Xbox One, Windows PC, Mac ve Roku.

Şimdi, MLB kesintilerini atlamanıza yardımcı olmak için. Bu arada oldukça basit. Tek yapmanız gereken bir VPN almak ve oyunun TV’de yayınlanmadığı bir bölgedeki bir sunucuya bağlanmak. Örneğin, maç Michigan’da yayınlanmazsa, bir sunucu mükemmel çözümünüz olacaktır.

LA Dodgers karartma kısıtlamalarını atlamak için kullanabileceğiniz adımlar şunlardır:

 1. Bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun. ExpressVPN için kesinlikle tavsiye ediyorum.
 2. Akış uygulamasını cihazınıza VPN uygulamasını indirip yükleyin.
 3. VPN hesabınızla oturum açın ve oyunun TV’de bulunmadığı bir sunucuya bağlanın.
 4. MLB.tv’yi başlat
 5. LA Dodgers’ı MLB.tv’de bir daha kesinti yaşamadan izleyin.

Bu tür sorunları atlamanıza yardımcı olabilecek birçok VPN var. Bunları vurgulayan tabloda inceleyin MLB.tv için en iyi VPN’ler altında.

Askı TV

Sling TV birinci sınıf bir Amerikan İnternet Televizyonu servis sağlayıcısıdır. Ayda sadece 40 ABD dolarından 48’in üzerinde kanala akış erişimi elde edersiniz.

Sling TV, çok çeşitli platformlarda mevcuttur. Sling TV’yi şu cihazlarda kullanabilirsiniz: PC, Mac, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Android TV, Xbox One, Android, iOS ve çeşitli Akıllı TV’ler.

Sling’e abone olduğunuzda, seçtiğiniz pakete bağlı olarak ESPN, Food Network, IFC, Nick Jr., SyFy, TBS, TNT ve çok daha fazlasını beğeneceksiniz..

Sling Orange ayda 25 $ karşılığında yaklaşık 42 kanal sunan tek akışlı bir hizmetken, Sling Blue, Orange’ın ayda 25 $ karşılığında ne kadar çok kanal sunmadığı çok akışlı bir hizmettir (aynı anda üç kullanıcıya kadar)..

Her iki dünyanın en iyisini elde etmek istiyorsanız, Sling Orange + Blue’ya abone olabilir ve her ikisinden de yalnızca 40 $ / ay yararlanabilirsiniz.. Sling TV Aboneliği

ESPN+

ESPN +, canlı sporları orijinal programlarla karıştıran kablolu televizyon için düşük maliyetli bir alternatif sunar. Bu yılki sezonda MLB maçlarını haftada 7 gün canlı ve isteğe bağlı olarak izleyebileceksiniz.

Orijinal şovları, filmleri, canlı sporları ve isteğe bağlı içeriği ile kaliteyi bir miktarla özetliyor. Ah, bunun da oldukça ucuz olduğunu söylemiş miydim? Evet, yukarıdakilerin hepsine ayda yalnızca 4,99 ABD doları karşılığında erişebileceksiniz ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümü alacak.

Ayrıca, ESPN + aklınıza gelebilecek hemen hemen her akış platformunda kullanılabilir. Sadece onların app almak ve Dodgers oyunları akışı iPhone, iPad, Android, Apple TV, Amazon Fire TV, Roku ve Chromecast.ESPN + Aboneliği

2019 Major League Beyzbol Sezonu

MLB’nin 150. baskısı 20 Mart’ta başladı ve 29 Eylül’de bitmesi planlanıyor. Burada tüm Dodgers taraftarlarıyken, sadece maçlarıyla ilgilenebiliriz. İşte yaklaşan LA Dodgers oyunları 2019 MLB sezonu:

28 Mart

 • Dodgers vs. Arizona Diamondbacks (Dodger Stadyumu)

29 Mart

 • Dodgers vs. Arizona Diamondbacks (Dodger Stadyumu)

30 Mart

 • Dodgers vs. Arizona Diamondbacks (Dodger Stadyumu)

31 Mart

 • Dodgers vs. Arizona Diamondbacks (Dodger Stadyumu)

1 Nisan

 • Dodgers vs. San Fransisco Giants (Dodger Stadyumu)

2 Nisan

 • Dodgers vs. San Fransisco Giants (Dodger Stadyumu)

3 Nisan

 • Dodgers vs. San Fransisco Giants (Dodger Stadyumu)

5 Nisan

 • Dodgers vs. Colorado Rockies (Coors Sahası)

6 Nisan

 • Dodgers vs. Colorado Rockies (Coors Sahası)

7 Nisan

 • Dodgers vs. Colorado Rockies (Coors Sahası)

8 Nisan

 • Dodgers vs. St.Louis Cardinals (Busch Stadyumu)

9 Nisan

 • Dodgers vs. St.Louis Cardinals (Busch Stadyumu)

10 Nisan

 • Dodgers vs. St.Louis Cardinals (Busch Stadyumu)

11 Nisan

 • Dodgers vs. St.Louis Cardinals (Busch Stadyumu)

LA Dodgers – Canlı Yayın İzle

Bir imtiyaz olarak Dodgers, altı Dünya Serisi şampiyonluğu ve 23 Ulusal Lig flama kazandı, bu da 2019 sezonunda onlar için kök salmaya devam etmek için oldukça iyi bir neden. Bu yıl ne yapacaklarını görmek beni çok heyecanlandırdı ve eminim sen de öyle. Yani, bir maçı kaçırmayalım ve bu kılavuzda her LA Dodgers oyununu nasıl çevrimiçi izleyeceğinizi öğrenelim.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me