Kanada Dışında Süper Kanal Nasıl İzlenir

Bir kanal kelimesi olduğunda Süper İçinde, kontrol etmeye değer olduğunu düşünüyorum. Ne olduğunu görünce Süper Kanal sunmak zorunda, anında dikkatimi çekti. Bu Kanada kanalı ihtiyacınız olan her şeye sahip filmler, şovlar, eSporlar ve daha fazlası. Ancak, içeriğe ellerimi sokmadan önce, kanal beni engelledi sadece olduğu gibi Kanada’da mevcut. Fark ettin mi Geçmiş zaman Kullanıyorum? Evet, çünkü bölgemdeki engelini kaldırdım ve siz de öyle yapacaksınız. İşte Super Channel’ı her yerde nasıl izleyebilirsiniz. 

Kanada Dışında Süper Kanal Nasıl İzlenir

Kanada Dışında Süper Kanal Nasıl İzlenir

Süper Kanal – Kanada Süper Servisi

Süper Kanal bir süredir ortalıkta. Önce 2007’de piyasaya sürüldü, getiren ilk olarak sinema filmlerine ve televizyon dizilerine, belgesellerle birlikte tiyatro yayınlandı Kanada sakinlerinin ekranlarına.

Ancak, hizmet, kordon kesme devrimi. Yalnızca geçerli kablo aboneliği Süper Kanal’ın içeriğine erişebilir.

Oturum açtıktan sonra dört kanala erişebilirsiniz:

  • Sigorta: Birkaç film, TV şovu, belgesel ve konser izleyebilirsiniz.
  • kalp & Ev: Aile odaklı filmlere ve şovlara daha fazlası.
  • Vault: Elle seçilmiş, hayranların favorilerine, eleştirmenlerce beğenilen filmlere daha fazla odaklanıyor.
  • Ginx: ESpor ile ilgili programlamaya odaklanır

Ayrıca, İsteğe Bağlı Süper Kanal, yeni ve mevcut bir aboneye ek ücret ödemeden Kanadalı TV sağlayıcısı. Ancak, Bell Satellite müşterileri. Resmi web sitelerinin söyledikleri:

* İsteğe Bağlı Süper Kanal şu ​​anda Bell Satellite müşterileri tarafından kullanılamamaktadır. Lütfen müsaitlik için televizyon servis sağlayıcınıza danışın. ”

Kullanılabilirlik

Olduğu kadar büyük, World Wide Web sandığınız kadar özgür değil. Birçok web sitesi ve hizmet, kullanıcı erişimini fiziksel konum.

Bu engelleme mekanizması genellikle telif hakkı kısıtlamaları. Hizmetin veritabanı, dediğimiz şeyi yönetmek ve uygulamak için IP adreslerinin fiziksel konumlarını eşleştirir coğrafi blokları.

Örneğin, Süper Kanal gerektiren Kanada IP adresi işletmek. Ülke dışındaysanız, farklı bir IP’niz olması gerekir. Bu nedenle, hizmet erişiminizi sonlandırın içeriğini görüntülemeye çalıştığınızda.

Yukarıdaki sağlayıcılardan herhangi birine geçerli bir abone olsanız bile, ülkeyi terk ettiğinizde, abonelik mevcut olmayacak. Teknik olarak, var, ama gidecek atık. Bu coğrafi hata mesajı yurtdışında Süper Kanal izlemeye çalışırsanız elde edersiniz:

Hata Kodu: PLAYER_ERR_GEO_RESTRICTED ”“ Bu videonun mevcut coğrafi bölgenizde oynaması yasak. ”Süper Kanal Hata Mesajı

Bunun yeterince kanıtı olmaması durumunda, resmi sayfa durumları:

“Super Channel ulusal ücretli bir televizyon hizmetidir ve Kanada içinde çalışma lisansına sahiptir. Maalesef Kanada’nın 10 il ve 3 bölgesi dışında hizmet vermiyoruz. ”Süper Kanal Web Sitesi Bildirimi

Peki, şimdi sorunun ne olduğunu bildiğinize göre, çözüm kısmına ne dediğimizi söylüyorsunuz? Bir sonraki bölüm, nasıl yapılacağı hakkında ihtiyacınız olan her şeyi size verecektir Kanada dışındaki Süper Kanal engelini kaldır. Bu bir 2 dakikalık okuma, temelde zahmetsiz.

Süper Kanal – Artık Kanadalı Değil

için Kanada dışındaki Süper Kanala erişim, konumunuzu taklit etmeniz ve ülkede olduğunuz gibi görünmeniz gerekir. Teknik olarak, bu bir Sanal özel ağ.

Bir VPN, verilerinizi yeniden yönlendirir aracılığıyla özel tünel, işlem sırasında şifreleme. Trafiğiniz bu tünelden geçerek ulaşır sunucularından biri seçtiğiniz bir ülkede.

Bağlantı kurulduktan sonra, VPN kimliğinizi ve konumunuzu maskeleyin ve sana bir IP adresi Seçilen ülkede. Sonuç olarak, o bölgeden İnternet’te geziniyormuş gibi görüneceksiniz. kısıtlanmış içeriğe erişim Orada.

Örneğin, Süper Kanal istiyorsanız, Kanada IP adresi. Kanada’da bir VPN sunucusuna bağlanırsanız bu kolayca elde edilebilir. Sadece alacak değil Süper Kanal, aynı zamanda diğer Kanada TV gibi kanallar CTV, TSN, Spor Ağı, ve dahası.

Adımlar

Gerçekten çok basit. Ülkenizdeki Süper Kanal’ın engelini kaldırmak için yapmanız gerekenler:

  1. İlk olarak, Kanada’da sunucular sunan bir VPN sağlayıcısı seçin. Kullanabilirsiniz ExpressVPN; onlar Beş tane var.
  2. Sonraki, VPN uygulamalarını indirip yükleyin akış cihazınızda.
  3. VPN istemcisini etkinleştirin, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın, ve sunucu listesini aç.
  4. Şimdi bir Kanada VPN sunucusu.
  5. Başlatmak Süper Kanal.
  6. Hizmeti aktarın nerede olursanız olun Kanada dışında.

Belirli bir VPN’yi önermek, uygun bir değerlendirme yapılmadan gelmez. Son birkaç yıldır yüzlerce VPN ile karşılaştım. Şimdiye kadar, ExpressVPN beni etkileyen az sayıdaki kişiden biriydi. Hizmet, 94 ülkede 3000 sunucu. Dolayısıyla, kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırmak hedefinizse, seçenekleriniz tükenmez.

Gizliliğe gelince, ExpressVPN isteyebileceğiniz en iyi özellikleri sağlar. Bu bir kill switch, katı bir kayıt tutmama politikası ve bölünmüş tünel açma, diğerleri ile birlikte. Beni etkileyen birkaç kişiden daha önce bahsetmiştim, yani daha fazlası var. Aşağıdaki tabloda kontrol edin.

Süper Kanalda Süper

Birçoğunuz böyle bir hizmet hakkında neyin özel olduğunu sorabilirsiniz. Basit, içerik tabii ki alacaksınız. Bölgenizdeki kanalın engellemesini kaldırdıktan sonra izleyebileceğiniz birkaç başlık:

Her Yerde Süper Kanal Akışı – Kelimeleri Bölme

Super Channel’a tüm kanallardan erişilebilmesine rağmen büyük kablo ve uydu sağlayıcıları Kanada’da, ülkeyi terk ederseniz her şey boşa gider.

Neyse ki, var VPN’ler günü kurtarmak için. Tek ihtiyacınız olan bir Kanadalı bir sunucuya bağlantı ve yapabilirsin Super Channel’ı her yerde izleyin. Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bölümünde bana bir not verin.