Kablo Aboneliği Olmadan FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

Kablo aboneliği olmadan 2018 Dünya Kupası nasıl izlenir? ABD milli futbol takımı Rusya 2018’e katılmasa da, etkinliği canlı olarak izlemenin bir yolunu arayan çok sayıda Amerikan futbol taraftarı var. FIFA Dünya Kupası 2018 şimdi Rusya’da tarih yazmaktan iki hafta uzakta. Tüm bu ulaşılamaz heyecanla, muhtemelen futbol izleme zaman çizelgenizi kendi programınıza uygun olarak ayarlamaya başlamalısınız. Yapmalısın çünkü yapabilirsin. Yılın en destansı futbol etkinliğini izlemek için kablo aboneliğine ihtiyacınız olmayacağını söylersem ne olur? FIFA Dünya Kupası’nı çevrimiçi olarak izlemek için kullanabileceğiniz birçok akış kanalı var ve hepiniz kablo kesiciler, Fox Sport’un uygulamasında Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, PS4, Xbox, PC, Mac, Android ve iOS.


Kablo Aboneliği Olmadan FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

Kablo Aboneliği Olmadan FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

FIFA Dünya Kupası 2018 Akış Kanalları

FIFA, bu yılki dünya kupası için geniş bir kapsama vaat etti ve insanların bir kabloya ihtiyaç duymadan izleyebilecekleri olayı yayınlayacak birçok Amerikan kanalı var. Uzun süreli bir kablo aboneliği için paniğe gerek yok, çünkü bu kanallar beğeninize gelmedikleri takdirde yedi günlük ücretsiz deneme sunuyor. Bu kanallardan bazıları:

  1. FUBo TV
  2. DirecTV Şimdi
  3. Askı TV
  4. Hulu Canlı TV
  5. PS Vue

FIFA Dünya Kupası’nı Kablosuz İzleyin

Şimdi seçeneklerinizi inceleyelim, olur mu?

Fubo TV

Bu, kablo aboneliğine sahip olmaya zorlamadan, abonelerini güvenilir ve kapsamlı yüksek çözünürlüklü spor kapsamı ile doyurucu bir üst düzey (OTT) içerik sağlayıcısıdır. FuboTV’deki kanalların listesi, son zamanlarda NBC Sports, Fox Sports ve ESPN’yi sıralamaya ekledikçe büyümeye devam ediyor. Platform, izleyicilerine 7 günlük ücretsiz deneme sürümünde yapılabilecek büyük spor liglerine ve turnuvalarına erişim hakkı veriyor. FuboTV, Roku, FireStick, Apple TV, iPhone, iPad, Android ve Chromecast dahil olmak üzere tüm büyük akış cihazlarında uygulamalara sahiptir.

DirecTV Şimdi

DirecTV Now’ın sunduğu en ilgi çekici özellik, kablo adamının hizmetlerine artık ihtiyaç duyulmamasıdır. İzleyiciler kabloyu tereddüt etmeden kesebilir ve Amazon Fire TV, Roku, Apple TV, iOS ve Android cihazlardaki DirecTV uygulamasını kullanarak en sevdikleri programları yayınlayabilir. AT&T’nin DirecTV Now, FIFA Dünya Kupası’nı ABD’de kablosuz olarak.

PlayStation Vue

PlayStation kelimesinin başlığında olması, yalnızca PS3 ve PS4’te mevcut olduğu anlamına gelmez. Sony’nin PSVue, diğer cihazların yanı sıra FireStick, Apple TV, Roku, Android, iOS’ta kablosuz olarak çalışan canlı bir akış hizmetidir. Bu akış hizmetiyle temel olarak TV’yi kendi şartlarınıza göre alıyorsunuz ve TV, spor, film ve haberlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Hulu Canlı TV

Her zaman, her yerde binlerce film ve şov izleyin. Hulu’nun planına abone olduktan sonra spor, haber ve eğlence dahil 50’ye kadar Canlı ve İsteğe Bağlı TV kanalı yayınlayabilirsiniz. Bu, FIFA Dünya Kupası’nı kablosuz olarak izlemenin başka bir seçeneği olduğu, ancak Hulu’nun kapsamlı akış kütüphanesine erişmek için hala bir VOD hesabına ihtiyacınız olacağı anlamına geliyor..

Askı TV

Bu akış hizmetinin sunduğu en iyi özellik, artık izleyicilerin eski TV’ye yapışmasına gerek olmadığı için özgürlüktür. Sling TV uygulaması, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, iOS, Android, Chromecast ile Samsung ve LG Smart TV’lerde kullanılabilir. Yararsız kanallar veya uzun vadeli taahhütler veya gizli ücretler yoktur, sadece birçok cihazınızda canlı TV yayınlama fırsatı vardır..

VPN kullanarak Dünya Kupası Yayın Kanallarının Engellemesi Nasıl Kaldırılır

Artık kablo aboneliği olmadan FIFA Dünya Kupası’nı izleyebildiğiniz için heyecanlandınız ve heyecanlandığınıza göre, bu kanalların hepsinin coğrafi olarak engellendiğini hatırlatmamız gerekiyor. Biraz hayal kırıklığı yaratıyor, ama neden olduğunu biliyor musunuz? Çünkü coğrafi kısıtlamalar sanal bir özel ağ ile atlanabilir. Bir VPN servis sağlayıcısı kullanırken yasaklar, kısıtlamalar ve sansürler gerçekten büyük bir anlaşma değildir. Bir VPN temel olarak tüm trafiğinizi, İnternet olan genel ağa erişmeden önce verilerinizi şifreleyen ve koruyan özel bir tünele gönderir. Kimsenin kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı bilmemesi için kendi IP adresinizi maskeleyerek sizinle sunucunuz arasında güvenli bir bağlantı oluşturur. Aşağıdaki iPhone, Android, iPad, PC ve Mac bilgisayarlarından birinde bir VPN kurmanız yeterlidir. Ardından, VPN uygulamasını yükler ve bir ABD sunucusuna bağlanırsınız. Bir VPN’in başka neler yaptığını bilmek ister misiniz??

  1. Bir Amerikan IP adresine sahip olmak Fubo TV, PS Vue, Sling TV ve yalnızca ABD’deki diğer tüm kanalların engelini kaldırır. Bu IP adresi VPN’niz sayesinde size sağlanır.
  2. RAI TV, ZDF, BBC iPlayer ve daha fazlası gibi ABD’de kullanılamayan FIFA Dünya Kupası akış kanallarının engelini kaldırır.
  3. VPN, DNS Hijacking veya Şeffaf DNS proxy’lerinden etkilenmez.
  4. Yukarıda belirttiğimiz bir VPN tüm trafiğinizi şifreler ve yetkisiz istekleri ve üçüncü taraf müdahalelerini engeller.

Bu kanalların engellemesini kaldırmak için bir VPN servis sağlayıcısı gerekir ve sizin için sadece bir tane var. ExpressVPN’in sunucuların farklı coğrafi dağılımı ve güçlü şifreleme protokolleri, onu bugünkü haline getirir.

Kablo olmadan FIFA Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

Kablo aboneliğine sahip olmak artık sorun değil ve dünyanın diğer tarafında yer almak da artık sorun değil. VPN’ler varsa hiçbir şey sorunlu değildir. VPN’iniz yoksa dünya kupasını kimin eve götürdüğüne başka nasıl tanıklık edersiniz? Gerçekten, kabloya sahip olmadığınız ve ABD’de yaşamadığınız için 2018’in en büyük futbol yarışmasını izlemeye mi geçeceksiniz? Sana sahip olduğumuz şeyi yaptık ve bu da size tüm bu duruma bir çözüm getirelim. Şimdi top senin sahasında, bu konuda ne yapacaksın?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me