Japonya Dışında Japon IP Adresi Nasıl Alınır

Dünyada çok sayıda anime sever ve manga okuyucu var ve bunların çoğu ABD’de. Bu yüzden Amerikalılar Japon içeriğinden etkileniyor, orada zarar yok. Tek sorun, ikamet ettikleri yerden hiçbirine erişememeleri. Bu bizi en başta neden bir Japon IP’sine ihtiyaç duyacağınıza getiriyor. Hangi IP’ye geçtiğinizden bağımsız olarak, yeni bir IP adresi almak, bölge engellemesinin üstesinden gelmenize ve medya içeriğindeki coğrafi kısıtlamaları kaldırmanıza yardımcı olur. Tüm bunlar bir VPN servis sağlayıcısı ile mümkün olur. Sizi bir Japon IP’si almaya zorlayan sebep ne olursa olsun, VPN olmadan yapılamaz. İşlemle ilgili her şeyi aşağıdaki bu öğreticide okuyun:

Japonca IP adresi nasıl alınır

Japonca IP adresi nasıl alınır

VPN ile Japonya Dışında Bir Japon IP Adresi Alın

Japonca içeriğe erişmek için konumunuzu aldatmanız ve bir Japon IP adresi almanız gerekir. Bir Japon yerelinin ayrıcalığını elde edebilmeniz için gerçekte bulunduğunuz yerin aksine Japonya’dan bağlanıyor gibi görünmelisiniz. Tüm bunları bir VPN servis sağlayıcısı ile elde edebilirsiniz. Birine bağlandıktan sonra, istediğiniz Japonca tabanlı içeriğin tümüne erişebileceksiniz..

VPN, cihazınızı İnternet’teki herhangi bir yerdeki sunuculara bağlayan özel bir ağdır. Bu, söz konusu sunucunun İnternet bağlantısını kullanarak İnternet’te gezinmenizi sağlar. Bu sunucu farklı bir yerdeyse, o ülkede bulunmuş gibi görüneceksiniz. Sonuç olarak, size o ülkenin IP adresi verilir. Bu, normal olarak kendi ülkenizde yapamayacağınız içeriğe erişmenizi sağlar. Japonca IP adresi almak için yapmanız gerekenler şunlardır:

 1. Japonya’da ExpressVPN gibi VPN sunucuları sağlayan bir VPN ile kaydolun.
 2. VPN uygulamanızı PC, Mac, Android veya iOS cihazınıza indirin ve yükleyin.
 3. Uygulamayı başlatın ve oturum açın.
 4. Bir Japon sunucusu seçin ve bu sunucuya bağlanın.
 5. Değişiklik yapıldığından emin olmak için IP adresinizi WhatIsMyIP.network gibi bir web sitesi aracılığıyla kontrol edin.
 6. Şu andan itibaren, sanki Japonya’daymış gibi Japon IP adresinizle internette gezinebilirsiniz.

ExpressVPN hızlı bağlantılar, mükemmel güvenlik ve kullanımı kolay bir yazılım sunduğu için piyasadaki en popüler VPN’lerden biridir. ExpressVPN ile, Japonya’daki 2 farklı lokasyonda 2 sunucu da dahil olmak üzere 94 farklı ülkedeki 145 yerde 1500’den fazla sunucuyu kapsayan devasa sunucu ağlarına erişebilirsiniz. Yani, Japonya’dan veya diğer 93 ülkeden bir IP adresi alabilirsiniz. Diğer servis sağlayıcılar hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki tabloya göz atın.

Neden Japonca IP Adresine İhtiyacınız Var??

Japonca IP adresi almanın kolay olmadığını söyleyen kişi yanılıyor. Bir VPN servis sağlayıcısıyla, dünyadaki en kolay şey gibi. Bununla birlikte, bir kişinin Japon IP’si almak istemesinin nedenleri kişiden kişiye değişir. Bir bakalım, olur mu? Japonca IP adresine ihtiyacınız var

 1. Daha iyi güvenlik elde edin: Herkese açık WiFi’de saldırı girişimlerini ve hilekarlıklardan kendinizi koruyabilirsiniz.
 2. Sansürden kurtulun: Ağır internet sansürü olan bir yerde yaşıyorsanız, bir VPN kullanmak bu sansürden geçmenize ve Japonya’da olabildiğince özgürce internete göz atmanıza izin verir..
 3. Gizliliğini Koru: Üçüncü tarafların sizi gözlemlemesini veya çevrimiçi yaptıklarınızla ilgili bilgileri kaydetmesini önleme.
 4. Güvenle indirin: VPN kullanırken torrent kullanırken ceza ve kovuşturmadan kaçının.
 5. Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişin: Gibi Japonca içeriğin engellemesini kaldır Rakuten ve animax.
 6. İsimsiz bir kimlik edinin: Bir Japon IP adresi almak tamamen yeni bir kimlik almak gibidir. Çok gizli bir kimlik, kimse gerçekte kim olduğunu bulamaz. Daha sonra gönül rahatlığıyla web’e göz atabilirsiniz. Bir VPN ve çeşitli gizlilik araçlarının bir kombinasyonu ile çevrimiçi olarak anonim kalmak mümkündür.

Japonya Dışında Bir Japon IP Adresi Alın

Bir VPN kullanmak, Japonya dışında bir Japon IP adresi almanın en iyi, en güvenli ve özel yoludur. Sadece çalışan bir VPN servis sağlayıcısına abone olmanız gerekir Japonya için en iyisi– ve neredeyse orada taşınacaksınız. Çok basit, etkili ve hızlı! Öyleyse devam edin, bu Japon IP adresini alın ve ne için kullandığınızı bize bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me