Herhangi bir yerden TextNow engellemesi nasıl kaldırılır

Doğrudan mesajların (SMS) kullanımı özellikle bugün çoğu kullanıcı arasında önemli ölçüde düştü, ancak bu artık geçerli bir seçenek olmadığı anlamına gelmiyor. Metin mesajlaşma, alıcınız Whatsapp veya Messenger gibi diğer popüler uygulamalardan bazılarını kullanmıyorsa başvurabileceğiniz bir şeydir. Bunun için en büyük rekabet biçimi, bu uygulamaların doğrudan mesajlaşmaya kıyasla daha düşük kullanım maliyetine sahip olmasıdır. Sadece çalışmak için İnternet bağlantısı gerektirirler, ayrıca bunlar aracılığıyla gönderebileceğiniz mesaj sayısı neredeyse sınırsızdır. Bunlar muhtemelen TextNow kullanımındaki artışa büyük katkıda bulunan iki önemli nedendir..

TextNow

TextNow nedir?

Messenger ve Whatsapp gibi, TextNow da İnternet bağlantınızın izniyle mesajlaşmaya izin veren bir uygulamadır. Bunun da ötesinde, hem sınırsız aramalar hem de metinler yapmanızı sağlayan TextNow Wireless adlı bir sürüm için ücretli bir ödeme sunar. Bu hizmete gitmeyi seçerseniz, aramalarınızın ve metinlerinizin gönderileceği veya gönderileceği ücretsiz bir özel telefon numarası alırsınız. Bu, özellikle geniş bant bağlantısı olmayan bir bölgede bulunuyorsanız ve biriyle iletişim kurmak istiyorsanız çok uygun olabilir. Hizmete kaydolmak da zahmetsizdir, çünkü ihtiyacınız olan tek şey e-posta adresiniz veya Facebook hesabınızdır.

TextNow Nerede Kullanılabilir?

Yolunuza çıkabilecek tek sorun, hizmetin yalnızca ABD ve Kanada’da mevcut olmasıdır. Bağlantı ve kullanım bu iki bölge ile sınırlıdır, ancak durum böyle olmak zorunda değildir. Bu hizmeti hem Kanada hem de ABD dışında kullanmak mümkündür, ancak yalnızca gerçek konumunuzu gizleyebilecek bir çözüm uygulayabiliyorsanız. Bu bir VPN üzerinden yapabileceğiniz bir şeydir.

VPN Kullanarak Her Yerden TextNow Engellemesi Nasıl Kaldırılır

ABD veya Kanada dışındaki TextNow engellemesini kaldırmak için şu adımları izleyin:

  1. Bir VPN sağlayıcısına kaydolun (ExpressVPN harika bir seçim olurdu).
  2. VPN uygulamasını TextNow’ı kullanmak istediğiniz cihaza indirip yükleyin..
  3. ABD veya Kanada’da bir VPN sunucusuna bağlanma.
  4. Artık sanki ABD’deymişsiniz gibi web’de geziniyor gibi görüneceksiniz.
  5. TextNow’a dünyanın herhangi bir yerinden erişin.

TextNow, kullanıcıları arasında size gerçek bir numara yerine başka bir numara sundukları için gizlilik düzeyini korumaya çalışmıştır. Bir VPN hizmeti, tüm bunları çevrimiçi bağlantınızı şifreleyerek ekler. Bir VPN ile kaydolmak, trafiğinizi şifrelemenize olanak tanır. Etkinliğinizi izlemek isteyebilecek herhangi bir üçüncü taraftan tam bir güvenlik ve anonimlik elde edersiniz. Ayrıca okulunuz veya işveren ağınız tarafından yerleştirilmiş olabilecek tüm ağ bloklarını atlayabilirsiniz..

TextNow için en iyi VPN’ler

Başlamak için, bağlantınızı gizli tuttuğunuzdan ve güvenliğinizin korunduğundan emin olduğunuz üç tanınmış hizmeti bir araya getirdik. TextNow’u her yerden kaldırmak için en iyi VPN’ler listemiz:

1. ExpressVPN

ExpressVPN, mükemmel hizmeti için sayısız ödül kazanan, yapılacak en iyi sağlayıcı olarak listemizden başlıyor. İngiliz Virgin Adaları merkezli ExpressVPN, 90’dan fazla ülkeye dağıtılan 2000’den fazla sunucuyu denetler. Hizmet, güvenli ve iyi korunmanızı sağlamak için askeri sınıf 256 bit AES şifreleme uygular. Ayrıca, birden fazla cihaza sahip kullanıcılar için aynı anda 3 bağlantıya izin verir. 3 tanesi yeterli değilse, daha fazla cihazın korunması için VPN istemcisini doğrudan yönlendiricinize indirmeyi seçebilirsiniz.

ExpressVPN, bölünmüş tünelleme, bir İnternet kill anahtarı, VPN üzerinden Tor desteği ve DNS sızıntı koruması gibi mükemmel özellikler sunar. ExpressVPN kullanıcıları ayrıca kullanabilecekleri VPN protokolleri olarak OpenVPN, SSTP, PPTP ve L2TP / IPSec arasından seçim yapabilirler. ExpressVPN’in müşteri hizmetleri ekibi de abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman hazırdır. Onlara canlı mesajlaşma servisi, e-posta veya hatta sosyal medya aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ağır sansürlü ülkelerde yerleşik olanlar için ExpressVPN, hizmetlerinin gizli kullanımına izin veren bir dizi gizli sunucu da sunmaktadır. ExpressVPN’in başka neler yapabileceğini görmek için, ExpressVPN İncelemesini iyi bir şekilde bir araya getirin.

2. IPVanish

Ayrıca bu listeye IPVanish yapmak; gerçek IP adresinizi etkili bir şekilde gizlemeyi vaat eden ABD merkezli bir sağlayıcı. Hizmet özellikle Florida’da bulunuyor, ancak 1500’ün üzerinde sunucusu tüm dünyaya dağılmış durumda. Sağlayıcı ayrıca hepsine doğrudan sahip olur, bu nedenle üçüncü taraf müdahalesi hakkında endişe olmamalıdır. IPVanish aynı zamanda 256 bit AES şifreleme endüstri standardı sağlar, ancak 10 adede kadar eşzamanlı bağlantı desteği onu oldukça farklı kılar. Hizmet, tüm bu eklenen bağlantıları destekleyebilir ve ayrıca kullanıcıların seçtikleri VPN protokolü için IKEv2, OpenVPN ve L2TP / IPSec arasında seçim yapmalarını sağlar..

IPVanish, hem sınırsız bant genişliği hem de sınırsız sunucu değiştirme özellikleri vaat ediyor ve torrent kullanmayı düşünen kullanıcılara özel dikkat gösteriliyor. Bu özel grup için IPVanish, eşler arası dosya aktarımlarının yanı sıra tam anonimlik sağlamak için sınırsız eşler vaat ediyor. IPVanish ayrıca, kullanıcıların farklı konumlarında yer değiştirerek konumlarını değiştirmelerine izin veren Akıllı DNS hizmeti de sunar. Toplu olarak, IPVanish sunucu ağından 40.000’e kadar IP sağlar, yani kullanıcıların hangisini kullanacağını bulma konusunda herhangi bir sorun yaşamaması gerekir. Bu sağlayıcının neler sunduğuna dair daha iyi bir fikir edinmek için IPVanish İncelememize göz atmanızı sağlar..

3. NordVPN

Sektördeki en güvenilir hizmetlerden birini ekleyemezsek, bu listeye adalet yapmazdık. NordVPN on yılı aşkın bir süredir piyasada ve bu dönemde hizmet, çevrimiçi güvenlik için çok önemli olduğu kanıtlanan özellikler geliştirdi. Panama’daki üssünden hizmet, 60’tan fazla ülkede bulunan 4400’e yakın sunucuyu kontrol ediyor. Büyük sayı, DoubleVPN şifrelemesi gibi benzersiz hizmetler sunmak için onlara bir kaldıraç sağlar.

Kullanıcılar ayrıca çevrimiçi gerçekleştirilen etkinliğe bağlı olarak hangi sunucuya bağlanacaklarına karar verirler. Oyun, akış, toplu indirmeler ve torrentler için sunucular var. NordVPN, Tor ağının kullanımını tamamen destekler ve ayrıca her şeyi çok daha kolay hale getirmek için CyberSec ve SmartPlay gibi yazılımlar sunar. NordVPN kullanıcıları, özel IP’lerin yanı sıra bir İnternet kill anahtarından da yararlanabilecekler. 256 bit AES şifrelemesi söylemeye gerek yok ve 6 cihaza kadar destekleme yeteneği büyük bir artı. NordVPN’den daha neler elde edebileceğinizi öğrenmek için NordVPN İncelememize bir göz atın.

VPN’ler hakkında

Bir VPN veya Sanal Özel Ağ, İnternet Protokol adresinizi kamufle ederek bağlantınızı gizlemenizi sağlar. IP adresiniz temel olarak dijital parmak izinizdir. Siz ve bağlantınız hakkında belirli bilgileri taşır. IP’nizi tanımlayarak, birisi konumunuzu ve hatta bazen kimliğinizi bile bulabilir. Bir VPN, IP’nizi değiştirme fırsatı sunarak tüm bunları gizlemenizi sağlar. Bu, İnternet servis sağlayıcınız tarafından kullanılan sunucu yerine farklı bir sunucu üzerinden bağlanarak yapılabilir.

Bir VPN kullanmak, ISS’niz tarafından izlenmekten kaçınabileceğiniz anlamına gelir. İSS’lerin bağlantınızı etkileyen belirli önlemleri uyguladığı bilinmektedir. Bunu yaptıkları zaman, kısma olarak bilinir. Bir VPN tüm bunlardan kaçınmanıza yardımcı olur, ancak etkili olması için değerli bir sağlayıcı seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Size bu konuda yardımcı olacağız.

TextNow’u Her Yerden Engellemek İçin En İyi VPN Üzerine Sonuç

Abone olabileceğiniz üç üst düzey VPN hizmetinden geçtik ve hem Kanada hem de ABD dışında bile TextNow’a erişebiliyoruz. Bu VPN hizmetlerinin hepsi farklı şekillerde birinci sınıftır ve bu yüzden ne seçeceklerini öğrenmek için bireysel incelemelerini gözden geçirmenizi öneririz. Bizimle paylaşmak istediğiniz sorularınız veya yorumlarınız varsa, bunları aşağıdaki bölümde bırakın; size geri dönmekten memnuniyet duyarız..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me