HBO’nun Watchmenlerini ABD Dışında Canlı Olarak Nasıl İzleyebilirsiniz

2009’dan beri kendimize soruyoruz, görecek miyiz Dr. Manhattan tekrar? Cevap kesinlikle evet, teşekkürler HBO. Bekçiler küçük ekranlarda yayınlandı 20 Ekim 2019. O günlerde, filmdeki tek sorun yönetmenin kesiminin eksik olmasıydı. Yine de dizi ile, HBO yalnızca ABD’de kullanılabilir. Ancak çözüm çok daha kolay. Hiçbir yere gitme. Nasıl yapabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır HBO’nun Watchmen’lerini her yerde canlı izleyin.


Watchmen Online Canlı İzle

Watchmen Online Canlı İzle

HBO – Şimdi Değil ve Kesinlikle Hareket Halinde Değil

HBO LogosuHBO, yeni Watchmen serileri de dahil olmak üzere premium şovları izlemek için kullanabileceğiniz iki akış hizmetine sahiptir. İlk olarak, HBO Go, yalnızca geçerli bir hizmetiniz varsa kullandığınız bir hizmettir. kablo aboneliği.

Kablo kesiciler için, HBO Şimdi. bir aboneliğe dayalı hizmet nerede olursanız olun her HBO şovunu yayınlamanızı sağlar Amerika Birleşik Devletleri.

Ancak, bu hizmetlerden farklı olarak, her ikisinin de ortak bir yanı vardır. İkisi de Amerika Birleşik Devletleri dışında mevcut değil.

Sadece o değil HBO; her hizmet gerçek konumunuzu belirleyebilir ve buna göre erişiminizi engelleyebilir. Bazıları İngiltere ile sınırlı. BBC iPlayer, diğerleri Fransa dışında faaliyet göstermezken, TF1. Bu yalnızca telif haklarını korumanın bir yoludur.

HBO’ya geri dönelim. Yurtdışındayken kanalın web sitesinde içerik yayınlamaya çalıştığınızda, bu hata mesajı açılır:

“Hizmet alanında değil. HBO Now’a yalnızca ABD ve belirli ABD bölgelerinde erişilebilir. ”HBO Now Hatası FPN

Şimdi, kendinize soruyorsunuz, ne yapabilirsiniz? böyle bir sorunu atlatmak yalnızca farklı bir ülkede kullanılabilir olduğunda. Orada olmak zorunda değilsiniz. Tüm yapman gereken sanal konumunuzu değiştirin ve web’de Amerika Birleşik Devletleri. Nasıl? Sonrakini bul.

Bekçi Serisi – Global Akış

Kanalı ABD’de olduğunuzu düşünmek için kandırmanın en iyi yolu, Sanal özel ağ. VPN bir internet aracıdır. verilerinizi korur ve konumunuzu değiştirir sunucularından birine bağlandığında.

Bağlandıktan sonra, VPN verilerinizi şifreler ve kimliğinizi gizler. Dahası, yer değiştireceksiniz ve IP adresi değişecek sunucunun bulunduğu ülkeye bölgede çevrimiçi olarak kısıtlanan herhangi bir şeye erişim.

Örneğin, HBO bugün hedefimiz olduğundan, bir Amerikan sunucusuna bağlanmanız gerekir. Bağlantı gerçekleşir gerçekleşmez, bir ABD IP adresi. Şimdi, bu senin anahtarın. Artık şuna erişebileceksiniz: HBO, fakat Hulu, CW TV, ve daha fazla Amerikan kısıtlı kanalı.

Adımlar

İşte yapmak için yapmanız gerekenler HBO Now or Go üzerindeki engellemeyi kaldır, ve Watchmen’i her yerde yayınlayın:

  1. kaydol güvenilir bir VPN servisi ile. Şu günlerde, ExpressVPN endüstriye liderlik ediyor.
  2. Bir hesap oluşturduktan sonra, uygulamasını indirip Android, iOS, PC, Mac veya Fire Stick.
  3. Şimdi uygulamayı etkinleştirin, oturum aç, ve bir ABD sunucusuna bağlanın.
  4. Bağlantının gerçekleşmesi için birkaç saniye bekleyin.
  5. En sonunda, HBO’yu başlat ve Nerede olursanız olun Watchmen yayınlayın.

ExpressVPN neredeyse 10 yaş üstü, ve şimdiye kadar sektördeki bir numaralı hizmet. Daha fazla 94 ülkede 3000 sunucu, ve bunlar için iyi optimize edilmiş HD-Akış.

Hepsi bu değil. ExpressVPN gizlilik ve güvenlik departmanında da mükemmeldir. Çeşitli güvenlik protokolleriyle birlikte AES 256 bit şifreleme kullanarak verilerinizi korur. öldürme anahtarı, bölünmüş tünelleme ve daha fazlası. Aradığınız şey bu değilse, 30 günlük para iade garantisi sunarlar.

Son olarak, sağlayıcınızı değiştirmeye karar verirseniz, HBO için en iyi VPN’ler. Aşağıdaki tabloda kontrol edin.

Bir VPN Alternatifi – Akıllı DNS’yi girin

Bir VPN’in şifrelemesi bağlantınızı yavaşlatın, sunucularının ne kadar hızlı olduğuna bağlı olarak. Sunucular iyi optimize edilmemişse, bazı arabelleğe alma sorunlarına tanık olabilirsiniz.

Bununla birlikte, bunun bir çözümü var, ancak bunun bir maliyeti var. İle HD akış elde etmek için minimum hız kaybı, ek güvenliği feda etmelisiniz. Başka bir deyişle, Akıllı DNS.

Unlocator gibi akıllı DNS hizmetleri, gerçek konumunuzu gösteren URL’leri değiştirir. IP adresinizi değiştirmezler; ayrıca verilerinizi şifrelemezler.

Yalnızca akış arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçimdir. Yapmanız gerekenler:

  1. İle kayıt olun Unlocator. “Akıllı DNS” veya hem Akıllı DNS hem de VPN arasında seçim yapabilirsiniz.
  2. Web sitelerinde, kılavuzları kontrol edin ve kullandığınız cihaza göre DNS’yi yapılandırın. Akıllı DNS’yi şu şekilde yapılandırabilirsiniz: Android, iOS, PC, Mac, FireStick, PlayStation, Xbox, Apple TV, Chromecast, ve dahası.
  3. Şimdi HBO’yu başlatın ve yayınlayın Watchmen her neredeysen.

Unlocator bu dünyanın en iyi akıllı DNS servisi. Daha fazla engelini kaldırır 240 kanal dünya çapında ve sayma. Daha da iyisi, tam hizmetlerini ücretsiz nezaketiyle deneyebilirsiniz 7 günlük ücretsiz deneme. Kredi kartı gerekmez, ücretsiz deneme sürümüne kaydolun ve gitmekte fayda var.

Bekçi – Seri

Bildiğiniz gibi Watchmen, Alan Moore ve Dave Gibbons’ın çizgi romanlarına dayanıyor. Ancak, gösteri romanın söylediklerinden 34 yıl sonra.

Şov yayınlanacak HBO’da 20 Ekim 2019. Çok tanıdık yüzler ve bilinmeyen yüzler göreceğiniz için izlediğinizden emin olun. Yaratıcılara göre orijinal bir şey istiyorlar. Devam eden ve her şeyi bozanlardan biri olmayacağım. Hayır, kendi başına karar vermene izin vereceğim.

Unutmayın, filmi daha önce izledik. Snyder’ın filmi ile karşılaştırmayın; franchise için yeni bir canlandırıcı başlangıç. Oh, ve bu HBO, bu yüzden destansı olacağını varsayabiliriz. İlk fragman çıktı, HBO’nun yeni şovu The Watchmen’den neler beklediğinize yakından bakın.

 

Canlı Watchmen Sezon 1 Canlı – Final Düşünceler

Bu eleştirmenlerce beğenilen şov yayında 20 Ekim 2019. Artık nerede olursanız olun canlı izlemek için araçlara sahipsiniz. Konumunuzu değiştirmek ve ABD’de görünmek için tek ihtiyacınız olan bir VPN.

Bundan sonra, Watchmen 1. sezon izle dünyanın her yerinden. Aşağıdaki yorum bölümündeki ilk bölüm hakkında ne düşündüğünüzü bana bildirin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me