Güney Afrika’da CW TV Nasıl İzle, Sorunsuz!

CW TV’deki harika şovların uzun listesinden hoşlanıyor musunuz? Şey… ABD’de yaşamayacaksanız, zor şanslar. Endişelenmeyin, CW’nin coğrafi bloklarını aşmanın yolları var. Evet, hepsini anladım ve en iyisi, bu kadar zaman ya da çaba gerektirmedi. Nasıl izleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır VPN veya Akıllı DNS ile Güney Afrika’da CW TV.


Güney Afrika'da CW TV Nasıl İzle, Sorunsuz!

Güney Afrika’da CW TV Nasıl İzlenir, Sorunsuz!

VPN kullanarak Güney Afrika’da CW TV Nasıl İzlenir

Jane the Virgin, The Flash ve Riverdale gibi dizilerin uluslararası hayranları genellikle bu şovlara CW TV’de erişmekte sorun yaşıyorlar. Neden? Çünkü CW TV’ye yalnızca ABD içinden erişilebilir.

Yayıncı, şifre ve abonelik gerektirmeyen bir akış uygulaması sunduğundan bu üzücü. Yani her kablo kesicinin rüyası. Uygulamayı ve web sitesini dünyanın herhangi bir yerinden bulabilirsiniz, ABD’de değilseniz erişemezsiniz..

Endişelenmeyin, çözümler var. Birincisi, genel IP’nizi taklit etmek için bir VPN kullanmaktır.

Açıklamama izin ver.

CW TV, bölgesel yasağı uygulayan çoğu site gibi, dünyanın neresinde olduğunuzu bulmak için IP adresinizi kullanır. Bir Amerikan IP’niz yoksa, hizmeti kullanamazsınız. VPN kullanmak yasal bir yoldur bu sinir bozucu yasakların üstesinden gel, ve Güney Afrika’da CW TV izlemek için harika bir araç.

VPN nedir?

VPN, Sanal Özel Ağ’ın kısaltması siber güvenlik aracı aşağıdakileri gerçekleştirebilir:

 1. Verilerinizi özel ağından geçirme ve şifreleme.
 2. Verilerinizi / trafiğinizi istediğiniz güvenli sunucular üzerinden yeniden yönlendirin.

Güvenlik önlemlerinin yanı sıra, VPN’ler sanal konumunuzu değiştirebilir. Yönlendirme işlemi gerçekleştiğinde, IP adresiniz değişti otomatik olarak sunucunun konumuyla eşleşmelidir. Bu, bir Amerikan IP’si Güney Afrika’daki CW TV’ye erişecek, gerek Amerikan VPN sunucusuna bağlanma.

Güney Afrika’da CW TV Engelini kaldırmak için VPN Nasıl Kullanılır

Bir VPN’nin CW TV’nin engelini kaldırma konusunda size nasıl yardımcı olabileceğini açıkladım. Şimdi, bunu gerçekleştirmenin ne kadar kolay olduğunu göstereyim:

 1. Güvenilir bir VPN sağlayıcısına kaydolun ve özgür olanlara güvenme.
 2. Cihazınızla uyumlu uygulamayı indirin 
 3. Şimdi uygulamayı başlatın
 4. Bir Amerikan sunucusu seçin.
 5. Bu Amerikan sunucusuna bağlanın. 
 6. Bağlantı sağlandıktan sonra, CW TV’nin sitesine veya uygulamasına gidin.
 7. Mutlu CW TV akışı.

Görmek? Birkaç basit adım!

Akıllı DNS Proxy Kullanarak Güney Afrika’da CW TV Nasıl İzlenir

VPN’ler herkes için değildir. Bazı insanlar güvenlikle daha az ilgilenebilirler, ancak bunun yerine yüksek hızları takdir ederler. Akıllı DNS’nin sunduğu şey tam olarak budur. Şimdi, internet bağlantınız yavaşsa, başlamak için veya VPN’nin güvenlik özellikleri ile ilgilenmiyorsanız, Akıllı DNS sizin için iyi bir değer olabilir. Doğru Akıllı DNS Proxy sunucusu da size Güney Afrika’da CW TV’ye erişin.

Akıllı DNS Proxy’si nedir?

Akıllı DNS Proxy’si, kullanıcıların kısıtlamaları aşmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve engellenen içeriğe eriş. Bu araç, aşağıdakileri yapmak için özel proxy sunucuları kullanır: cihazınızın DNS’ini değiştirme. Bilmiyorsanız, cihazınız DNS’yi kullanarak adres çubuğunuza yazdıklarınızı IP’lere çevirir, böylece bir bilgisayarın anlayabilir.

Başka bir deyişle, Akıllı DNS IP adresinizi değiştirmez veya değiştirmez. Gerçekte, (erişmeye çalıştığınız) web sitesini farklı bir konumdan bağlandığınızı düşünmeye yönlendirir DNS isteğinizle. Yani çevrimiçi anonimlik hiçbir yere yakın değilsiniz. Ama en azından en sevdiğiniz şovları dünyanın herhangi bir yerinde izliyorsunuz?

Daha önce bilmeniz gereken birkaç şey Afrika’da CW TV’nin engellemesini kaldırmak için Akıllı DNS kullanma aşağıdaki gibidir:

 • Belirli kanalların engellemesini kaldırma sağlayıcıya bağlıdır:  Sadece sağlayıcınızın sunduğu kanallara erişin. Bir Smart DNS proxy’sine abone olmadan önce kanal listesini araştırdığınızdan emin olun..
 • Akıllı DNS Proxy’leri her yerde çalışmaz. ISS’lerin DNS’inizi ele geçirdiği veya şeffaf proxy’ler kullandığı bir ülkede yaşıyorsanız, bu hizmeti kullanamazsınız.
 • Akıllı DNS’yi cihazınızda yapılandırın: İşlem teknik olabileceğinden ayrıntılı kurulum kılavuzları sunan bir servis sağlayıcı seçin.

Hangi Akıllı DNS Proxy’sini Kullanmalısınız?

Sonunda bir Smart DNS proxy’sinin hayatınızda ihtiyacınız olan sağlayıcı olduğunu fark ettiniz! Harika, Güney Afrika’daki CW TV’nin engellemesini kaldırmak için hangi hizmetin en iyi çalıştığını tartışalım. En iyi Akıllı DNS deneyimi için, Unlocator kullanın. Doğru öneride bulunduğumu biliyorum çünkü bu Akıllı DNS ile izleyebileceğiniz kanalların listesi CW TV de dahil olmak üzere ölmek üzere.

Yer değiştiricinin kolay kurulum kılavuzları yeni başlayanları hizmetlerine kaydolmaya teşvik eder. Şirket ayrıca 7 günlük mükemmel bir deneme sürümü ve 14 günlük geri ödeme politikası sunar aboneliğinizi gönderin ve kredi kartına gerek yok.

CW TV için En İyi VPN

Bir VPN kurmak ve kullanmak çok basit, şimdi hangisini kullanacağınızı bildiğiniz kısma geçelim. CW TV VPN için bir numaralı seçim ExpressVPN. Bu bir hizmet sağlayıcıdır. büyük bir ağı yönetir daha fazlasını sunuyor 94+ ülkede 2000 sunucu. En önemlisi, ExpressVPN aşağıdakileri yapabilen çok az VPN’den biridir: engellemeyi kaldır ABD Netflix. Çevrimiçi yayıncılar için büyük bir anlaşma. bunlara ek olarak, ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunuyor, hizmetten memnun kalmadıkları takdirde hangi kullanıcıların yararlanabileceği.

ExpressVPN’in sunduklarının hayranı değilseniz, bu üst düzey VPN’lere göz atabilirsiniz:

Güney Afrika’da CW TV izle – Son Düşünceler

İşte millet var, CW TV’nin engellemesini kaldırmak için kullanabileceğiniz 2 araç Güney Afrika’da. Ancak, unutmayın, bu yöntemlerin hiçbiri size ücretsiz şeyler veremez veya kayıt ücretlerini atlamanıza yardımcı olamaz. Ödemeniz gerekecek. En azından istediğiniz içeriğe erişmek için başka bir ülkeye gitmek zorunda değilsiniz. Bununla birlikte, hangi VPN’i kullanacağınızı düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde neye karar verdiğinizi bize bildirin.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map