Fransa dışında Fransızca TV izleme

Fransa dışında Fransızca TV izleme

Fransa dışında Fransızca TV izleme

VPN ile Fransa dışında Fransızca TV İzleme

Fransız akış kanalları yurtdışında coğrafi olarak engellendi. Konumunuzu belirlemek için temel olarak IP adresinizi kullanırlar. Fransa’dan gelmeyen bir IP kullanan ziyaretçilerin canlı veya isteğe bağlı içerik izlemesi yasaklanacaktır. Ancak bu gerçek sizin lehinize de oynayabilir. Yapabilirsin saklamak gerçek IP adresiniz, değiştirmek Fransa’dan başka biriyle görünmek Web’de gezinmek için ülke içinde. Tüm bunları sanal bir özel ağ yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz..

VPN’ler aşağıdakileri yapmak için güvenli sunucular ağı kullanır: yeniden yönlendir ve şifrele internet bağlantınız. Sonra sana bir yeni IP adresi seçtiğiniz sunucu bölgesinden. Sonuç olarak, web barındırıcılarını yayın bölgelerinin içinde olduğunuza inanmak için kandırabilirsiniz..

Başka bir deyişle, Fransa’dan bir sunucuya bağlanabilir, bir Fransız IP adresi alabilir ve istediğiniz tüm Fransız TV kanallarına erişebilirsiniz. Ve bütün bunları tam anonimlik çünkü çevrimiçi etkinliğiniz şifrelenmiş, yani İSS’ler, devlet kurumları ve bilgisayar korsanları sizi izleyebilir.

Cihazınıza VPN Yükleme – Adımlar

Canal Plus, TF1 veya Molotov’da en sevdiğiniz programları izlemek sadece birkaç tık uzakta.

 1. İlk olarak, aşağıdaki gibi en iyi VPN hizmetine gidin ExpressVPN sunan en iyi gizlilik özellikleri ve hızı.
 2. Kaydolduktan sonra, uygulamayı indirip iOS, Android, PC, Mac, veya diğer uyumlu cihazlar.
 3. Ardından, VPN uygulamasını başlatın ve hesabınızda oturum açın.
 4. Şimdi, Fransa’dan bir sunucuya bağlanarak Fransızca IP adresi.
 5. Birkaç saniye süren bağlantı kurulduğunda, en iyi Fransız TV kanallarını izleyebileceksiniz. herhangi bir yerden.

Yurtdışından Fransız TV Akışı için En İyi VPN’ler

Fransa dışında Fransız TV izlemek söz konusu olduğunda, ExpressVPN. Çünkü şirketin 30 günlük geri ödeme garantisi, Hem de birden çok Fransız VPN sunucusu.

Ayrıca, hizmet AES 256 bit şifreleme, her türlü çevrimiçi gözetlemeyi ve gizlilik ihlallerini önleyen askeri düzeyde bir protokol. ExpressVPN ayrıca günlüklerini asla saklamaz veya paylaşmaz.

Ancak, bir sonraki adımınızı atmadan önce başka bir sağlayıcıya göz atmayı tercih ederseniz, aşağıdaki listedeki diğer isimler mükemmel alternatifler.

Akıllı DNS Proxy’leri ile Yurtdışında Fransız TV Yayını

Fransız TV’sini yurtdışından kaldırmak için başka bir yöntem daha var: Akıllı DNS proxy’leri. Bu araçların bir işi ve sadece bir işi vardır, bu da size coğrafi kısıtlamalı kanallara erişim. Bu, trafiğinizi şifrelemedikleri veya IP adresinizi gizlemedikleri anlamına gelir. Sadece rota değiştiriyorlar konumunuzu gösteren URL’ler ve bağlantınızın geri kalanına dokunulmadı.

Ancak bunları cihazınıza yüklemeden önce, ISS’nizin geçerli olup olmadığını kontrol edin DNS kaçırma veya Şeffaf Proxyler. Varsa, bir VPN kullanmanız gerekir, çünkü Akıllı DNS bu iki sistemle iyi çalışmaz.

Hatırlanması gereken bir diğer önemli faktör de her Akıllı DNS proxy’sinin desteklenen kanallar, yani istediğiniz kanala erişemezsiniz.

Akıllı DNS’yi cihazınıza ayarlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Çok sayıda kanalın engelini kaldırabilecek bir servise abone olun. Bir zamanlar kullandım Unlocator çünkü Canal Plus ve TF1 dahil olmak üzere çok sayıda Fransız TV kanalı var.
 2. Akıllı DNS uygulamaları yok, yani bunları cihazınızda ayarlamanız gerekiyor el ile. İşlem çok basit, ancak herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, yardım için bu kılavuzları izleyin.
 3. Bu araçlarla ilgili harika bir şey, hemen hemen her işletim sistemiyle uyumlu olmalarıdır. İçerir iPhone’lar, iPad’ler, Android, PC, Mac, PS4 / PS3 / Xbox, Akıllı TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast ve Roku.
 4. Dünyanın her yerinden Fransız TV kanallarının keyfini çıkarın.

Ben tavsiye ediyorum Unlocator çünkü onların bir listesi var 200’den fazla desteklenen kanal, Canal Plus, TF1, Zattoo France ve France gibi Fransız favorileri de dahil olmak üzere 4. Ve bir kez kaydolduğunuzda, boş Hafta hizmeti ödemeye başlamadan önce denemek için.

En İyi Fransız Yayın Kanalları

 • Kanal Oyunu
 • myCanal
 • TF1
 • Molotov TV
 • Fransa TV
 • 6Play
 • D8
 • Fransa Pluzz
 • OCS (Portakal Sineması Séries)
 • Gulli
 • TV oynat
 • Eurosport oyuncusu
 • L’Équipe
 • M6
 • Arte
 • C8
 • W9

Fransa dışında Fransız TV izlemek – Wrap Up

İster tatilde ya da Fransa dışında uzun süre kalsanız da, evden uzakta olmak oldukça zor olabilir. kullanma ExpressVPN veya Unlocator en sevdiğiniz yerel Fransız TV kanallarını izlemenizi sağlar dünyanın her köşesi.

Hangi yöntemi tercih ettiniz? VPN mi, Akıllı DNS mi? Yorum bırak ve düşüncelerini paylaş.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me