Dünya Snooker Şampiyonası 2019 Canlı İzle

Dünyanın en büyük snooker turnuvası 20 Nisan’da başlıyor ve 6 Mayıs 2019’da sona eriyor. İngiltere dışında olmak beni BBC iPlayer’a erişmeye uygun değil – etkinliği canlı olarak yayınlayan kanal – bu yüzden alternatifler aramaya başladım.


Gibi coğrafi engellemenin bir sonucu, İngiltere dışındaki hiç kimse BBC iPlayer’a erişemez. Ancak ben karşılaştım iki araç ABD, Avustralya, Kanada, Çin veya başka bir yerde BBC iPlayer’ı edinmeme yardımcı olabilir. Dünya Snooker Şampiyonası 2019’u herhangi bir PC, Mac, Android, Xbox, PS4, Apple TV, Fire TV Stick, iOS, Chromecast veya Roku’da canlı olarak yayınlamak istiyorsanız aşağıdaki kılavuzu izleyin..

Dünya Snooker Şampiyonası 2019 Canlı İzle

Dünya Snooker Şampiyonası 2019 Canlı İzle

Canlı izle 2019 Dünya Snooker Şampiyonası VPN ile Canlı

İngiltere dışındaki herhangi bir ülkedeyseniz, bir VPN veya Akıllı DNS proxy kullanabilirsiniz. bulunduğunuz yerde BBC iPlayer’ı edinin. ABD, Avustralya, BAE, Çin’de olsanız bile, bir VPN servis sağlayıcısı kullanırsanız İngiltere’de olmak için sahte olabilirsiniz.

Tarafından BBC’nin içerik sağlayıcılarını kandırmak İngiltere’de olduğunuza (gerçekten siz olmadığınızda) BBC iPlayer’a her yerden kolayca erişebilirsiniz. Aşağıdaki talimatları izleyin: 2019 Dünya Snooker Şampiyonası’nı canlı izle.

 1. Saygın bir VPN seçin birçok sunucu ile.
 2. Sonraki, VPN uygulamasını kurma akış cihazınızda.
 3. Uygulamayı başlatın ve İngiltere’deki sunucuları arayın.
 4. İngiltere sunucusuna bağlanma için İngiliz IP adresi al.
 5. Şimdi yapabilirsin yurtdışında BBC, Now TV, Sky, ITV veya Kanal 4’e erişin.

Dünya Snooker Şampiyonası için En İyi VPN

Tüm VPN’ler BBC iPlayer ile çalışmadığından, ExpressVPN. Bu VPN ile, Dünya Snooker Şampiyonası’nı canlı olarak izleyebilirsiniz. Böyle bir VPN’in yanınızda olması, çevrimiçi deneyiminiz için harikalar yaratabilir. Şirket çalışıyor güçlü bir 256 bit AES şifrelemesi o çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlar içerik engellemesini kaldırırken.

Coğrafi kısıtlamaları atlamaya gelince, bu sağlayıcı geniş hızlı sunucu ağı, engelleme başarısına katkıda bulunur. Yapabilirsin ExpressVPN’i 30 gün boyunca deneyin ve beğenmediyseniz abonelikten çıkın. Bu durumda, aşağıdaki VPN hizmetlerini kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Akıllı DNS Proxy’leri ile 2019 Dünya Snooker Şampiyonasını Çevrimiçi İzleyin

Şimdi, Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız, 2019 Dünya Snooker Şampiyonasını BBC iPlayer’ın BBC Two’sında ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Maalesef, snooker hayranları, bir Akıllı DNS’nin engellemesine yardımcı olabileceği coğrafi bloklar nedeniyle İngiltere dışındaki BBC iPlayer’a erişemiyor. 

Tartışacağım diğer engelleme kaldırma aracı Akıllı DNS Proxy’si. Güvenlik açısından bir VPN ile aynı değildir, ancak aynı engelleme kaldırma sonuçlarını sunar. Snooker hayranları, İngiltere dışındaki BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırmak için Akıllı DNS’den yararlanabilir. Akıllı DNS kullanıcıları fark edecek daha yüksek hızlar, ve bunun nedeni şifreleme eksikliği. Akıllı DNS hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

 • Akıllı DNS son derece uyumlu çoğu akış cihazıyla.
 • BBC iPlayer’ı iPhone, Mac, Apple TV, Roku, Chromecast, PS3 / PS4, Amazon Fire TV ve Xbox’ta izleyebilirsiniz.
 • Akıllı DNS, verilerinizi şifreleme işlemlerinden geçirmez, yani çevrimiçi olarak korunmazsınız.
 • Akıllı DNS ile IP adresiniz herkesin gözü ve İSS’ler tarafından görülebilir.
 • ISS’nizin şeffaf vekiller veya DNS kaçırma, Akıllı DNS düzgün çalışmaz.

Unlocator’u önermemin nedeni, yardıma her ulaştığımda, zamanında bir yanıt almamdı. Bu, mükemmel hizmetler sunan kaliteli bir üründür. Hızlı, verimli ve yurtdışında 200’den fazla kanalın engelini kaldırabilir. Yani, eğer istersen Lig tv izle canlı Betfred Championship Snooker |, kayıt olsan iyi olur Unlocator. 7 günlük ücretsiz deneme süresi güven verici olmalı.

Dünya Snooker Şampiyonası 2019

Toplam 128 oyuncunun Sheffield’daki Pota Tiyatrosu’nda imrenilen bir yer kazanmak için üç maç kazanması gerekecek. Son aşamalar 20 Nisan’dan 6 Mayıs’a kadar sürecek. Kazanan nakit olarak 500.000 £ alacak. Öte yandan, İkincisi 200.000 ile sonuçlanacak. Turnuvada olması beklenen en iyi isimler:

 • Ronnie O’Sullivan
 • Mark Williams
 • Mark Allen
 • Judd Trump
 • Mark Selby
 • Neil Robertson
 • Ding Junhui
 • John Higgins
 • Shaun Murphy
 • Barry Hawkins
 • Marco Fu
 • Stuart Bingham

2019 Dünya Snooker Şampiyonası – Sonuç

Hiç şüphe yok ki Dünya Snooker Şampiyonası kaçırılmayacak bir spor etkinliği. Yine de, İngiltere iseniz, çevrimiçi canlı snooker akışı için yollar bulmak biraz zor olabilir.

Gibi hizmetler sayesinde ExpressVPN ve Unlocator, bölgesel kısıtlamaları atlayabilirsiniz ve Dünyanın her yerinde Betfred Championship 2019’u izleyin. Bununla birlikte, aşağıdaki yorum bölümünde bu iki yöntem hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me