DirecTV Şimdi İngiltere’de Nasıl İzlenir

DirecTV ŞİMDİ en iyi akış platformları işte. Akış hizmeti abonelerine sunuyor 330’dan fazla kanal dizisi Hem de premium ağlar HBO, Showtime ve Starz gibi ek ücretler.


Kablodan kablo kesme seçeneklerine geçmek isteyen herkes için mükemmeldir. ancak ABD dışında engellendi. Yani, eğer istersen izlemek DirecTV Şimdi İngiltere’de, yapmanız gerekecek VPN veya Akıllı DNS kullanma akışı mümkün kılmak için. Kesimi yaptım ve yapman gereken zaman.

DirecTV Şimdi İngiltere'de Nasıl İzlenir

DirecTV Şimdi İngiltere’de Nasıl İzlenir

DirecTV’yi Şimdi İngiltere’de VPN Kullanarak İzleme

ABD dışındaki birçok insanın hayal kırıklığına uğraması, DirectTV Now yurt dışında kullanılamıyor.

DirecTV Now’ı İngiltere, Kanada, İtalya, Almanya veya dünyanın herhangi bir ülkesinde izlemek istiyorsanız, bu ülkeleri kandır ABD’de olduğunuzu düşünerek. Bu hile bir VPN yardımı ile yapılabilir.

Coğrafi kısıtlamalar nedeniyle, birçok kişinin diğer ülkelerden gelen içeriğe erişmesine izin verilmez. İçerik sağlayıcılar, hangi coğrafi alanların içeriklerine erişeceğini kontrol eder. Dolayısıyla, coğrafi olarak onaylanmış alanda değilseniz, istediğiniz şeye erişiminiz engellenir. Ancak, VPN’in ABD sunucularından birine bağlanarak DirecTV’nin web sitesi uygun bir IP adresi algılar. Sonuç olarak, DirecTV’nin hizmetlerine erişim izni verdi. Şöyle çalışır:

 1. Yapmak bir VPN aboneliği.
 2. Şu an yapmalısın VPN uygulamasını indirip yükleyin cihazınızda.
 3. VPN uygulamasını açın.
 4. oturum aç VPN hesabınızla.
 5. Bir ABD sunucusu arayın ve ona bağlan
 6. Bir Amerikan IP adresi alın.
 7. DirecTV Now’ın içeriğini yayınla sen her yerde. 

DirecTV için En İyi VPN Şimdi İngiltere’de

Kimsenin dikkatine değer bir VPN varsa, ExpressVPN. Bu sağlayıcı hiçbir şey sunmuyor sabit hızlar, mükemmel servisler, ve istikrarlı performanslar. ExpressVPN biraz daha pahalı olmasına rağmen, bu sağlayıcı kullanıcıların gizliliğini korumak süre favori içeriklerinin engelini kaldırma.

ExpressVPN, çevrimiçi yayıncıları için mükemmel bir seçimdir. optimize edilmiş sunucular. Diğer VPN’lere göz atmak istiyorsanız, aşağıdaki tablo size yardımcı olabilir:

Akıllı DNS Kullanarak İngiltere’de Şimdi DirecTV Nasıl İzlenir

Başka bir yol İngiltere’de DirecTV almak Akıllı DNS üzerinden gerçekleşir. Şimdi, bu çevrimiçi bir araçtır yüksek hızlarda garantili sonuçlar. Bu araç trafiğinizi şifrelemek için hiçbir şey yapmadığından güvenlik sağlanmaz. Aslında, IP’nizi olduğu gibi tutar ve esas olarak farklı bir yerde görünmenizi sağlar. Bu size yardımcı olur coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişme. Şifreleme eksikliği, süreci çok daha hızlı hale getirir. İçin aşağıdaki adımları izleyin DirecTV üzerindeki engellemeyi kaldır

 1. Ellerinizi bir Konum bulucu aboneliği.
 2. Videoları / kurulum eğitimlerini izleyin.
 3. Akıllı DNS’nizi yapılandırın cihazınızda.
 4. DirecTV’nin web sitesine gidin.
 5. serbestçe DirecTV’nin tüm içeriğine eriş.

Akıllı DNS için akıllı seçim Unlocator. Bu ürünün arkasındaki Danimarkalı şirket coğrafi kısıtlamaları atlamak ve içeriği kaldırmak. Şundan daha fazlasına erişebilirsiniz: 7 günlük ücretsiz deneme sürümünde 200 kanal.

DirecTV Now Hakkında

DirecTV Now, ABD’deki abonelerin şunları yapmasına izin veren abonelik tabanlı bir akış hizmetidir kablo kanallarında sunulan malzeme izle eksi taahhüt. DirecTV Now çoğu rakipten daha fazla kanal sunuyor. Çoğu pazar için kanalları (ABC, CBS, Fox ve NBC) içerir. Onun arayüz oldukça kolay biraz karşılama ile “Kablo benzeri” özellikler kanallar arasında geçiş yapmak gibi.

Bu akış hizmeti sayesinde, internet üzerinden canlı TV izle. Şundan daha fazlasını alın: 40 $ / ay için 65 canlı TV kanalı seçtiğiniz herhangi bir cihazda. DirecTV için abonelik planlarına göz atın Şimdi: Dört temel paket ve bir İspanyolca dil paketi var.

 • Biraz yaşa 65’ten fazla kanal için aylık 40 ABD doları,
 • Tam kararında 85’ten fazla kanal için aylık olarak 55 ABD doları ücret alıyor.
 • Büyük oyna ayda 65 dolardan 105’ten fazla kanal sunuyor.
 • Buna ihtiyacım var Paket 125+ kanal için aylık 75 ABD doları tutar.
 • Todo y Más kullanıcılarına 50 İspanyolca dil kanalı sunmaktadır. 45 $ ‘lık hizmet, 40’tan fazla İngilizce kanalı sunuyor.

Desteklenen Cihazların Listesi

DirecTV Now, uyumlu bir akış cihazına sahip akıllı telefonlarda, bilgisayarlarda ve TV’lerde kullanılabilir. Fırsatınız var 100’den fazla canlı TV yayını yapın bunları şu cihazlardan herhangi birinde yayınlamalısınız:

 • Roku
 • Apple TV
 • Google Chromecast
 • Uygulamalar
 • Tarayıcılar
 • Amazon Fire TV

DirecTV’yi Şimdi İngiltere’de Alın

DirecTV Now bir fantastik medya akış platformu. Sadece ABD’de mevcut olması utanç verici. Neyse ki, yapmak için kullanabileceğiniz iki yöntem var DirecTV’den İngiltere’de erişilebilir.

Sadece VPN veya Akıllı DNS kullanma, DirecTV Now’ın ABD dışında ve İngiltere’de akışını hemen izleyebileceksiniz. Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map