DirecTV Şimdi Kanada’da Nasıl İzlenir

Herkes adına kord-kesiciler Orada DirectTV’nin küreselleşmesi gerekiyor. Değilse, hepimiz yurtdışındayken izlemek için alternatif bir yol bulmamız gerekecek.

DirecTV, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kablo kesiciler için en iyi seçenektir. Ancak şirket, yurtdışında hizmet sunmaz, ve hepimiz üzüldük. Ama benziyor VPN ve Akıllı DNS bu konuda yardımcı olabilir. Aşağıda nasıl olduğunu öğrenin.

DirecTV Şimdi Kanada'da Nasıl İzlenir

DirecTV Şimdi Kanada’da Nasıl İzlenir

Bir VPN Kullanarak Kanada’da DirecTV Nasıl İzlenir

DirecTV Artık spor, bilim kurgu, yemek pişirme ve müzik içerikli her türlü yayın hizmetini ve kanalı içeriyor. Ancak, erişime izin verilmiyor eğer ikamet ediyorsanız veya Kanada’yı ziyaret ediyorsanız. DirecTV Artık Kanada sakinlerine yayınlanamaz çünkü bu yasa dışıdır, “telif hakkı ihlali” başlığı altında.

Bu tür bir değişiklik yapmak için yapmanız gereken bir VPN kur. Diğer engelleme kaldırma aracı olmasa da, en güvenli ve en etkili araçtır. Bir VPN, bu dijital tüneli, kullanıcıların verilerini ve trafiğini içinden geçirdiği yerde oluşturur. Alırlar şifreli, korumalı, ve ol kırılamaz. Ayrıca, veriler farklı bir yerden. Bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, size ait olan her şey, konumu da dahil olmak üzere sunucununkilerle eşleşir. Farklı bir ülkede gibi görünerek, nerede olursanız olun o ülkenin içeriğine erişebilirsiniz. Yapılması gerekenler şunlardır:

 1. İlk, bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun.
 2. Uygulamayı indirin ve yükleyin seçtiğiniz cihazda.
 3. Artık elinizde olduğuna göre başlat.
 4. ABD merkezli sunucuları arayın.
 5. Almak için ABD IP adresi bir ABD sunucusuna bağlanmanız gerekiyor.
 6. Bağlantıyı bekleyin yapılacak.
 7. şimdi, DirecTV’ye şimdi erişin Kanada’da.

DirecTV için en iyi VPN

ExpressVPN bir popüler premium VPN sağlayıcısı destek, gizlilik ve güvenlik kategorilerindeki tüm kutuları işaretler. Sunar güçlü performanslar ve sağlar yüksek hızlar. Birçok kullanıcı için ExpressVPN bütçeleri dahilinde olmayabilir. Bu nedenle, aşağıdaki tabloda diğer VPN’leri – piyasadaki en iyilerden bazıları – listeledik.

Akıllı DNS Proxy Kullanarak DirecTV’yi Şimdi Kanada’da İzleme

Öncelikle Akıllı DNS’in işlevi coğrafi kısıtlamaların engelini kaldır. Bir VPN’den çok daha ucuzdur, ancak güvenlik açısından ona rakip olamaz. Ne güvenliği? Akıllı DNS’de yok. Bu cihaz, kullanıcıların yaptığı gibi bir VPN’in trafiğini şifrelemez. Akıllı DNS aboneliğine maruz kalacaksınız. Fakat. Kuşkusuz, hızlı bir şekilde istediğiniz şeylere erişme. Şimdi, ISS’niz DNS korsanlığı kullanıyorsa, Akıllı DNS’niz çalışmayabilir. Tüm Akıllı DNS proxy’lerinin istediğiniz içeriğin engelini kaldıramayacağını unutmayın, bu yüzden dikkatli bir şekilde seçim yapın. Sonuçta, Akıllı DNS DirecTV’yi Şimdi Kanada’ya getirebilir ve işte böyle yapılıyor:

 1. Unlocator’ın ücretsiz 7 günlük deneme sürümüne kaydolun.
 2. Bu videoları / kurulum eğitimlerini kullanın nasıl yapılacağını öğrenmek Akıllı DNS’yi yapılandır akış cihazınızda.
 3. DirecTV’nin web sitesine erişin veya uygulama.
 4. Şimdi devam et ve DirecTV Now’ın içeriği.

olmasına rağmen Konum Belirleyici Akıllı DNS IP adresinizi, sağlayıcıyı değiştirmez konumunuzu karıştırıyor seni yapmak için farklı yerlerde görünmek hepsi birden. Başka bir deyişle, IP adresiniz aynı kalır (kullanıcılar nerede bulunduğunuzu hala bilir), aynı zamanda erişmeye çalıştığınız akış kanalı ile aynı ülkede görünmeye başlarsınız.

Sağlayıcı kendini coğrafi engelleme aracı, bir veri şifreleme değil. İçin daha iyi bir Akıllı DNS alamazsınız 200’den fazla kanala erişim Unlocator’dan. Onun 7 günlük ücretsiz deneme, ancak, her iki yönde de geçerlidir. Bazıları bu süreyi takdir edebilirken, diğerleri bunu yetersiz bulabilir. Her iki durumda da, taahhütte bulunmadan önce karar vermek için vaktiniz var. Eğer arıyorsanız yüksek hızlar, denemeye değer.

DirecTV’yi Şimdi Kanada’da İzleyin

Engellemeyi kaldırmaya yönelik birçok seçenek arasında, VPN ve Akıllı DNS en iyisidir. Gitmeyi seçtiğiniz yöntem gizliliğe ve güvenliğe ne kadar değer verdiğinize bağlıdır. Bunu anladıktan sonra, DirecTV Now’ın Kanada’da sunduğu her şeyin tadını çıkarabilirsiniz. Ancak, kararınızı verdiğinizde, seçimlerinizi aşağıda paylaşın. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me