CT Sport Çek Dışında Nasıl Engellendi

Çek halkının büyük bir çoğunluğu için spor izlemek dinlenmek ve eğlenmek için en iyi oyunlardan biridir. Bu, CT Sport’a favori alanlarındaki en son önemli olayları ayarlayan kişi sayısından anlaşılıyor. Kanal, İngilizce Çek Televizyonu olarak okunan Česká Televize tarafından işletilmektedir. TV servisi Çek ulusal yayıncısıdır ve diğer programlama alanlarına odaklanan 6 kanal daha sunmaktadır. Aile şovları için CT1, belgeseller için CT2, gece gündüz haberler için CT24, çocuklar için CT: D, her şey kültürü için CT sanatı ve son olarak, bugünkü incelememizin konusu, CT Sport.


CT Sport Çek Dışında Nasıl Engellendi

CT Sport Çek Dışında Nasıl Engellendi

CT Sport, spor haberleriyle ilgili her türlü içeriği sunar. Futbol, ​​atletizm atletizm, Avrupa Olimpiyatları ve herhangi bir küresel spor etkinliğinin derin kapsamı var. Bu kanalla ilgili olabilecek tek sorun, bunlara yalnızca Çek Cumhuriyeti’ndeyken erişebilmenizdir. Bu, yurtdışına seyahat eden Çek vatandaşlarının artık evlerinde en sevdikleri şovları yakalayamayacakları için otomatik olarak zorlaştırıyor.

CT Sport Çek Cumhuriyeti Dışında Mevcut mu??

CT Sport, coğrafi olarak kısıtlanmış bir kanal olarak adlandırdığımız şeydir. Bu, hizmete erişiminizin ülke içinde olup olmadığınıza bağlı olduğu anlamına gelir. CT Sport’u yurtdışından izlemeye çalışırken video yerine aşağıdaki coğrafi hata ile karşılaşacaksınız:

“Litujeme, tento obsah není kvůli omezenım autorským právům dostupný na vašem území.”

ve

“Üzgünüz, bu içerik sınırlı telif hakkı nedeniyle bölgenizde kullanılamıyor”

Merak edebileceğiniz belirli bir şey, sitenin konumunuzu nasıl anlayabileceğidir. İnternete her bağlandığınızda, kullandığınız cihaz belirli bir siteye veya kanala IP adresi üzerinden erişir. IP, İnternet Protokolü’nün kısaltmasıdır ve genellikle sitelere ve kanallara erişmek için kullanılan bir kimlik biçimidir. IP adresiniz, kimliğiniz ve konumunuz gibi bilgileri taşır. Belirli IP’nizi tespit ederek, CT Sport gibi coğrafi olarak kısıtlanmış bir kanal, kanallarına erişip erişemeyeceğinize karar verebilir. Çek Cumhuriyeti dışında CT Sport aracılığıyla spor yayınları yayınlamak isteyen kullanıcılar için IP’lerini gizleyen bir çözüme ihtiyaç duyacaklar. Gizlemek için VPN kullanmaktan daha iyi bir yol yoktur.

CT Sport’u Çek Cumhuriyeti Dışında İzlemek İçin Bir VPN Kullanma

Sanal Özel Ağ, IP adresinizi gizlemenin en güvenilir yoludur. Bu neden böyle? Bir VPN, bağlantınızı şifreler, böylece cihazınız üzerinden iletilen tüm verileri özel yapar. Bu önemli çünkü internette gezinirken gizlilik ve tam anonimlik kazanıyor. Bağlantınız şifrelenmiş olarak, IP adresinizdeki ayrıntıları değiştirebilir ve böylece normalde yapamayacağınız sitelere ve kanallara erişebilirsiniz. Konumunuz gibi şeyleri değiştirme özelliğiyle, coğrafi kısıtlayıcı bloklar üzerinde çalışabilir ve favori kanallarınıza erişebilirsiniz. Yurtdışındayken CT Sport’a şu şekilde erişebileceksiniz:

  1. Çek Cumhuriyeti’nde VPN sunucuları sunan bir VPN ile kaydolun.
  2. VPN uygulamasını PC, Mac, Android, iOS cihazınıza indirip yükleyin.
  3. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
  4. Şimdi bir Çek VPN sunucusuna bağlanın.
  5. Son olarak, CT Sport’u yurt dışında kullanın.

CT Sport’u Çek Cumhuriyeti Dışında İzleyecek En İyi VPN’ler

Tüm bunlarla birlikte, hangisinin gidileceğini en iyi VPN’leri bulmanın zamanı geldi. Bu önemlidir, çünkü orada çok fazla sahte hizmet var ve bunların çoğu paranız için yeterli değeri sunmuyor. Bazı arka plan araştırmaları yaptık ve optimum koruma sağlayan gidebileceğiniz en iyi hizmetlerden birkaçını bulduk. CT Sport’u Çek Cumhuriyeti dışında izlemek için en iyi VPN listemiz.

1. ExpressVPN

ExpressVPN, tacı abone olmak için en çok tavsiye ettiğimiz sağlayıcı olarak alır. Hizmet, İngiliz Virgin Adaları’nda bulunuyor ve bu da onu sıkı veri paylaşım politikalarına karşı bağışıklık kazanıyor. Sunulan sıfır günlük politikası, herkesin verilerini de güvende tutar. Hizmetin ağında dünya çapında yaklaşık 90 ülkede dağılmış yaklaşık 2000 sunucu var. Bir VPN kullandığınız gerçeğini gizlemeyi tercih ediyorsanız, bağlanabileceğiniz bir dizi gizli sunucu da var.

Güvenlik açısından ExpressVPN, tüm kullanıcı göz atma etkinliklerini güvende tutmak için 256 bit AES şifreleme sağlar. Ayrıca, seçtikleri VPN protokolü olarak OpenVPN, PPTP, SSTP veya L2TP / IPSec’e bağlanmalarını sağlar. Servis aynı zamanda 3 adede kadar eşzamanlı bağlantıya ve aynı zamanda kullanımı kolay bir VPN istemcisine izin verir. VPN uygulamaları, Windows, iOS, Android ve Linux dahil olmak üzere çok çeşitli platformlarla uyumludur. Hizmet ayrıca, kullanıcıların bölünmüş tünelleme özelliği ile trafiğinin hangi bölümlerini şifreleyeceğini seçmelerine olanak tanır. ExpressVPN İncelememize giderek bu benzersiz özellik hakkında daha fazla bilgi edinin..

2. IPVanish

İkinci sırada IPVanish var; üst düzey sağlayıcı Florida, ABD merkezli. Bu sağlayıcı, akış veya torrent gönderme konusunda çok fazla zaman harcayan kullanıcılar için en idealdir. Neden? Çünkü hizmet, biri diğerinden ödün vermeden hem hız hem de güvenlik sağlayacak şekilde oluşturulmuştur. Aynı anda 10 cihaza kadar destekleme kapasitesi ile IPVanish, karşılaşabileceğiniz diğer birçok sağlayıcıdan çok daha fazlasını yapmanıza izin verir. Sağlayıcı doğrudan 1500’den fazla sunucuya sahiptir ve abonelerine 40.000 IP’ye kadar fayda sağlar.

Vurgulamaya değer özelliklerinden biri de torrent desteği. Servis, onlarla kaydolan tüm kullanıcılar için sınırsız P2P dosya aktarımı ve anonim torrent sunmayı vaat ediyor. IPVanish ayrıca kullanıcıların VPN istemcisini indirmeden servislerine bağlanmasına izin verir. Bu, konumunuzu gizlemek ve coğrafi olarak kısıtlı hizmetlere kolayca erişmek için kullanabileceğiniz SOCKS5 web proxy’si aracılığıyla mümkün olur. Güvenlik açısından, kullanıcılar 256 bit AES şifrelemesini alır ve bu, göz atarken anonim ve güvenli olmasını sağlar. Hizmet hakkında daha fazla bilgi için IPVanish İncelememize göz atın..

3. NordVPN

Listemizi sona erdirmek, merkezi Panama’da olan yetenekli, çok yönlü bir sağlayıcı olan NordVPN’dir. Hizmet, Panama’da bulunuyor ve veri düzenleyici makamların her türlü etkisinden veya müdahalesinden uzak tutuluyor. NordVPN, dünyanın dört bir yanına dağılmış 4000’den fazla kapsama alanı ile dünyanın en büyük sunucu ağlarından birine sahiptir. Hizmet, benzersiz özellikleri nedeniyle en çok saygı duyulanlardan biridir..

NordVPN tarafından işletilen birçok sunucu, çift VPN şifrelemesi gibi bir hizmet sunmasına izin verir. Bu, kullanıcıların verilerini iki sunucu üzerinden yönlendirmesini sağlar, böylece askeri sınıf 256 bit AES şifrelemesinin yoğunluğunu artırır. Hizmet ayrıca, kullanıcıların çevrimiçi olarak gerçekleştirmeyi planladıkları etkinliğe bağlı olarak hangi sunuculara bağlanacaklarını seçmelerine olanak tanır. İndirme, oyun, torrent ve akış için optimize edilmiş sunucular vardır. NordVPN’in başka neler sunduğunu görmek için NordVPN İncelememize göz atabilirsiniz..

VPN Kullanmanın Ek Avantajları

Daha fazla çevrimiçi güvenlik için VPN kullanmak da harikadır. Yanınızda güvenilir bir VPN hizmeti ile, cihazınızın saldırılara açık olmayacağından emin olabilirsiniz. Bu, özellikle güvenli olmayan Wi-Fi etkin noktalarına bağlanırken onu daha güvenli hale getirir. Yukarıda belirtildiği gibi, bir VPN kullanmak aynı zamanda nerede olduğunuz gibi görünmek istediğiniz yeri seçmenize yardımcı olur. Bu, bir web sitesinin farklı sürümlerine erişim anlamına gelir. Bu tür hizmetler, ziyaretçilerinin siteye nereden eriştiğine göre fiyatlarını temel aldığından otel odaları ve daha ucuz uçuşlar için rezervasyon yapabilirsiniz. Çevrimiçi alışveriş ve bankacılık gibi şeyler de oldukça kolaylaşır, çünkü daha fazla güvenlik ve anonimlik elde edersiniz.

CT Sport’un Çek Cumhuriyeti Dışında İzlenmesi Hakkında Sonuç

CT Sports izlemek, Çek Cumhuriyeti’nde olmasanız bile yapabileceğiniz bir şeydir. Bunu yapmanıza izin vermesi gereken en iyi şey bir VPN kullanmaktır. Bu incelemede bahsettiğimiz üç güvenilir hizmetin tümü iyi ve iyi yeteneklidir, ancak hangisinin size en uygun olduğunu görmek için ücretsiz bir deneme veya para iade garantisi almanızı öneririz. Bunu yaparken, en iyi hizmeti seçmeden önce paranızı harcamaktan kaçınacaksınız..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me