Canal + için en iyi VPN

Fransız eğlencesi için bir zevkiniz varsa, Canal + gerçekten bakmanız gereken bir kanaldır. Hizmet, hem Fransız izleyicileri hem de İngilizce tabanlı kitleleri için geniş bir kanal yelpazesine sahiptir. 1984 yılında kurulan hizmet, kaliteli içeriğin nasıl dağıtılacağı konusunda onlarca yıllık deneyime sahiptir ve hepsinden önemlisi, sunulan içeriğin çoğu ücretsizdir. Hizmetten içeriğe erişmek için web sitelerinde oturum açmanız veya kullanıcı dostu myCanal uygulamasını indirmeniz gerekir.


Canal Plus için en iyi VPN

Kanal için En İyi VPN+

En İyi Kanal + VPN Özetlendi

İncelemenin tamamını aşağıdaki listede özetledim. Burada Canal Plus’ı yurtdışında izlemek için kullanabileceğiniz en iyi 5 VPN servis sağlayıcısı:

 1. ExpressVPN
 2. VyprVPN
 3. CyberGhost
 4. BulletVPN
 5. IPVanish

Canal Plus Fransa Dışında Kullanılabilir mi?

Canal + Cinema, CanalPlay ve myCanal gibi kanallar, Canal + ‘dan alacağınız türden bir programlama örneğidir, ancak çoğu kullanıcı için bu yalnızca Fransa’da yerleşik olmaları durumunda geçerlidir. Yurtdışında yaşayan Fransız gurbetçiyseniz, Canal Plus’ta canlı veya isteğe bağlı içeriği çevrimiçi izlemeye çalıştığınızda aşağıdaki hatayla karşılaşacaksınız:

“İmkansız d’accéder au contenu, veuillez vérifier votre internet bağlantısı.”

Özellikle İsviçre, Avustralya, Belçika, ABD veya İngiltere gibi ülkelerde çalışmak üzere gönderilmiş bir Fransız gurubuysanız bu durum çok korkunç bir durumdur. Canal + web sitesi ve akış hizmeti, yalnızca Fransa merkezli kullanıcıların akış yapabilmesini sağlamak için coğrafi kısıtlayıcı bloklara dayanmaktadır ve bunun arkasındaki nedenler lisanslama düzenlemelerinden bant genişliği sınırlamalarına ve yerel kitle için genel bir tercihe kadar değişebilir..

Durum ne olursa olsun, Fransa dışındayken Canal + ‘dan en sevdiğiniz şovları yayınlayamamak ciddi bir ev hastalığı vakasına yol açabilir ve sizi eve geri dönenler hakkında clueless tutabilir. Bu soruna geçici bir çözüm bulmak ve yurtdışından Canal Plus’ın engellemesini kaldırmak için, temelde sahip olmanız gereken şey bir Fransız IP adresidir. Bilmeyenler uğruna, dijital parmak iziniz olarak eşitlediğiniz bir IP adresi. Bu adres, siteler ve İSS’ler tarafından bir kullanıcı hakkında kimlikleri ve konumları gibi birkaç şey oluşturmak için kullanılır. Canal + ‘yı yurt dışından aktarabilmek için size bir Fransız IP adresi sağlayan bir çözüme ihtiyacınız var ve bunu yapan başka bir araç ve bir VPN yok.

Canal + Fransa Dışını İzlemek için Bir VPN Kullanma

VPN, trafiğinizin şifrelenmesi için bağlandığınız bir grup güvenli sunucu olan Sanal Özel Ağ’ın kısaltmasıdır. Bu sunucuların hepsi farklı ülkelerde bulunmaktadır, bu nedenle Fransa dışındaki Canal + izlemek için sunucuları o sunucuda olan bir hizmete bağlanmanız gerekir. Birine bağlanmak, IP adresinizde bir Fransızca adresle ticaret yapabileceğiniz anlamına gelir, bu nedenle Canal + sitesi adrese ülke dışından eriştiğinizi belirleyemez..

Daha önce de belirtildiği gibi, bir VPN kullanmak verilerinizi şifrelenmiş olacağınız anlamına gelir; yani İnternet Servis Sağlayıcınız bile çevrimiçi olduğunuz her şeyi deşifre edemez. Akış için çok fazla bant genişliği kullanan kullanıcılara uygulanan tüm kısıtlamalardan kaçınacağınız için bu harika bir şey. İSS’lerin, bant genişliği kullanımını kısıtlama bağlantı hızlarıyla yönettiği ve ayrıca belirli web sitelerine kullanıcıya özel bloklar uygulamak için kullanıcı etkinliğini dinlemeye başladığı bilinmektedir. Güvenilir bir VPN hizmetine abone olmak, tüm bunlardan kaçınmanıza yardımcı olur ve nerede olursanız olun, Canal + ‘ya web sitesi veya myCanal uygulaması aracılığıyla erişimin garanti edilmesini sağlar..

Kanal için En İyi VPN’ler+

Çevrimiçi gerçek özgürlük ve esneklik elde etmenize yardımcı olmak amacıyla, sizin için zemin hazırladık ve paranız için en iyi değeri sunan VPN sağlayıcılarını belirledik:

1. ExpressVPN

Piyasadaki diğer sağlayıcıların birçoğu, ExpressVPN’in sunduklarına uymayı oldukça zor buluyor. Hizmetin kendi ağı içinde yaklaşık 2000 sunucusu var ve uygun şekilde İngiliz Virgin Adaları dışında bulunuyor. Böyle bir konum, orada geçerli hiçbir veri düzenleme kuralı olmadığından ve hizmetin aynı zamanda çok katı bir sıfır günlük kaydı politikası olduğu için özellikle uygundur. ExpressVPN ile, kullanıcılar aynı anda 3 cihaza kadar bağlantı şansına sahip olurlar ve bu da 256 bit AES şifrelemesi ile sağlanan güvenliğin tüm panoya yayılmasını sağlar.

Sağlayıcı ayrıca örnek müşteri hizmetlerini tanıyan ödüllere sahip olan, sektörde en çok ödül alanlardan biridir. ExpressVPN, kullanıcıların P2P bağlantıları aracılığıyla dosya paylaşırken koruma almasını sağlar ve ayrıca tercih edilen VPN protokolleri olarak OpenVPN, IPSec ve hatta IKEv2 arasından seçim yapma seçeneği sunar. Aboneler ayrıca, bölünmüş tünelleme, otomatik öldürme anahtarı, gizli sunucular ve başarıyla kaydolan bir müşteriyi yönlendirmek için bir ödül gibi özelliklerden de yararlanacaklar. Hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ExpressVPN İncelememize göz atın.

2. VyprVPN

Listemizden ikinci olarak, tüm kullanıcılarının 700’den fazla sunucusu aracılığıyla trafiğinin şifrelenmesini sağlayan İsviçre merkezli bir tedarikçimiz var. Bu ağ aracılığıyla, kullanıcılar 200.000’den fazla IPS ve diğer birçok ek özellik arasından seçim yapabilirler. Premium planında kullanıcılar için sunulan 5’e kadar eşzamanlı bağlantı sayesinde, kullanıcılar Android, iOS, Mac veya Mac OS’de tamamen güvenli bir şekilde çalışan çok çeşitli cihazlara sahip olabilirler.

VyprVPN, OpenVPN paket meta verilerini karıştırarak ve kullanıcıların VPN kullanarak herhangi birini bulmak ve engellemek için derin paket denetimleri yaptıkları ülkelerde bile algılanmayan hizmeti kullanabilmelerini sağlayan Chameleon protokolü için de oldukça popülerdir. Servis de torrent dostu, bir İnternet öldürme anahtarı sunuyor ve tüm sunucularına sahip oluyor. Abone trafiği de OpenVPN tabanlı 256 bit AES şifrelemesi ile güvende tutulur ve güvenli iletişim göndermek isteyenler için sağlayıcının Cyphr mesajlaşma uygulaması kullanıcılara gönderdikleri tüm metinlerin şifrelenmesini sağlar. VyprVPN’in sizin için neler yapabileceğini tam olarak bilmek için VyprVPN İncelememizi incelemenizi öneririz..

3. CyberGhost

Hızlı, kullanışlı ve uygun fiyatlı. Bu, CyberGhost VPN’den alacağınız türden bir hizmeti özetliyor. Hizmetin merkezi Romanya’da olup, “14 Göz” bölgesinin tamamen dışındadır. Bu, sıfır günlük kaydı politikalarının sağlam olduğu anlamına gelir, bu nedenle 1300+ sunucusundan herhangi birine yönlendirilen trafiğin hiçbiri araştırılmayacaktır. Hizmet ayrıca Windows, Android, iOS veya Mac tabanlı bir hizmet çalıştıran herkesin bağlanabilmesini sağlamak için tasarlanmış bir uygulamaya sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz başlıca VPN protokolleri olarak OpenVPN, L2TP ve IPSec’i sunar.

Kullanıcı arayüzünden, CyberGhost’un piyasadaki en kullanıcı dostu uygulamalardan birine sahip olduğunu tespit etmek çok kolaydır, çünkü her şey aboneler için çok açık bir şekilde düzenlenmiştir. Hizmet ayrıca Tor ile kullanılmasını da destekler ve bu da çevrimiçi olduğunuzda tamamen anonim kalmanızı sağlar. Torrent kullanımına izin verilir ve 5 cihaza kadar bağlantı sınırıyla, Internet özellikli tüm elektronik cihazlarınızın koruma altında olmamasına gerek yoktur. Bu sağlayıcının sizin için yapabileceklerinin daha kapsamlı bir dökümüne sahibiz ve tüm bu bilgileri CyberGhost VPN İncelememizde bulabilirsiniz..

Kanal için En İyi VPN Üzerine Sonuç+

Kendi ülkenizden uzak olmanız, en son haber güncellemelerini almanızı veya daha önce alışkın olduğunuz programlardan keyif almanızı engellememelidir. Bir VPN edinin ve Fransa’dan uzakta olmasına rağmen Canal + ‘dan akış yapabildiğinizden emin olun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map