Birleşik Krallık Dışında Coronation Street Nasıl İzlenir

Coronation Street’i izlemek istediğim, ancak İngiltere dışında olduğum zamanı hatırlayamadım ve yapamadım. Hayır? Her neyse, mesele şu ki, hatta “Jeo-kısıtlama”. Bu temelde benim doğru yerde Coronation Street izlemek için. Bir şekilde yer değiştirmeliyim, İngiltere’de olduğu anlaşılıyor, ve sonra itv’nin şovlarına erişim kazanın. Bu mümkün mü? İle VPN ve Akıllı DNS, Evet öyle.

Stream Coronation Street Ücretsiz Canlı

Stream Coronation Street Ücretsiz Canlı

Taç Giyme Caddesi en uzun süredir çalışan İngiliz sabunu. 1960 yılında çıkış yaptı ve yıllar boyunca büyük bir hayran kitlesi topladı. Yurtdışında yaşayan bir İngiliz gurbetçiyseniz veya Avustralya, Kanada veya ABD’de yaşayan bir İngiliz TV dizisinin hayranıysanız, en sevdiğiniz programı çevrimiçi olarak izlemeniz zor olabilir. Çünkü resmi Coronation Street akış kanalı ITV, yurt dışında engellendi. Ancak, bunu düzelteceğiz.

İlk Adım – Ücretsiz ITV Hesabınızı Oluşturun

Uyarı, yine de bir ITV hesabına kaydolmanız gerekir, böylece ücretsiz bir akış kanalı olup olmadığına bakılmaksızın kendi içeriğini aktarabilirsiniz. Hesabınızı oluşturmak için, aşağıda belirtilen adımları izlemelisiniz. Bu şekilde, ABD, Kanada ve Avustralya da dahil olmak üzere dünyanın herhangi bir ülkesinde ücretsiz bir itv hesabı elde edersiniz.

 1. İlki, ITV’nin web sitesine gidin.
 2. “Oturum aç” ı tıklayın, sağ köşede
 3. Now Şimdi kaydolun’u seçin sonraki sayfada.
 4. Bilgilerinizi doldurun ve detaylar. Buna adınız, e-postanız ve doğum tarihiniz de dahildir.
 5. ‘WC1X 0AA girin “Posta kodu” için ancak alıntılar olmadan.
 6. Bir çek işaretleyin “ITV Şartlar ve Koşullar Kutusu” nda.
 7. son olarak, ready hazırım’ı seçin.

Tamam, şimdi bağlantıyı tıklayarak hesabınızı onaylamanızı isteyen bir e-posta alacaksınız. Daha sonra ücretsiz ITV hesabınızı kullanabileceksiniz. Artık hesabınız hazır olduğuna göre, engellemeyi kaldırma araçlarını nasıl kullanacağınızı öğrenmek.

VPN kullanarak Coronation Street Live Online yayınlayın

Eğer İngiltere dışındaysanız, sadece bu mesajla karşılaşacağınız için ona erişmeye çalışırken zamanınızı boşa harcamayın: “Üzgünüz. ITV Hub yalnızca İngiltere’deki izleyiciler tarafından kullanılabilir ” veya bu “Üzgünüz. Bu video şu anda kullanılamıyor. ” Her ikisi de inanılmaz derecede sinir bozucu, bu yüzden bir VPN varlığına teşekkür edin. Aksi takdirde, Brtish gurbetçilerin ve sabun hayranlarının Coronation Street’i nasıl izlemeleri gerekiyor?

Bir VPN’ye bağlandıktan sonra, güvenlik kazanmak, ve ikinci yeni bir IP adresi kazanmak. Nasıl yani? VPN’iniz çevrimiçi trafiğinizi ve verilerinizi seçtiğiniz sunuculardan biriyle yeniden yönlendirir, önce şifreler, ardından seçtiğiniz yerde bulunan sunucunun adresiyle eşleşen IP adresini verir.

Temel olarak, sanal bir özel ağ size bir İngiltere IP adresi verir erişmenize ve akış İngiliz akış kanalları ikamet yerinize rağmen. Bu nedenle, sanal bir İngiltere yerel olmak ve itb.v’yi kaldırmak için şu adımları izleyin:

 1. Güvenilir bir VPN sağlayıcısıyla abonelik alın. Her ne pahasına olursa olsun Hola gibi ücretsiz VPN’lerden kaçının. Ücretsiz VPN’ler çevrimiçi güvenliğinizi tehlikeye atabilir ve verilerinizi riske atabilir.
 2. Bir VPN hesabı oluşturun ve bunun için kayıt ol.
 3. VPN’in web sitesinden, uygulamayı indir ve yükle.
 4. şimdi, uygulamayı başlat.
 5. VPN sunucusu listesini tarayın ve İngiltere’ye bağlan. 
 6. Sonuç olarak, çevrimiçi görünüyor Birlikte İngiliz IP adresi.
 7. İngiltere’deki tüm kanalların engellemesini kaldırın herhangi bir yerde istiyorsun.

İtv’in Coronation Street için en iyi VPN

BBC iPlayer, TVPlayer, Kanal 4, Kanal 5 ve tabii ki ITV Player’ın engellemesini kaldırmak istemiyor musunuz? O zaman VPN’den daha iyi VPN yoktur ExpressVPN. Onun dışında inanılmaz özellikler ve etkileyici hizmetler, ExpressVPN en büyük sunucu ağı yapılmış 94 ülkede binlerce sunucu aboneliğe değer kılar. Olanakları ve herhangi bir ülkeden bağlanma yeteneğinizi düşünün, çünkü her zaman bulunduğunuz yere yakın bir sunucu var.

Daha da önemlisi, ExpressVPN’i tüm platformlarda kullanın: PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Roku, Şimdi TV, Apple TV, Samsung Smart TV, Amazon Fire TV, Amazon FireStick. Hizmeti beğenmediyseniz endişelenmeyin, hizmetten yararlanabilirsiniz. 30 günlük geri ödeme garantisi, hizmetleri beğenmezseniz geri ödeme almanızı sağlar. Engellemeyi kaldırmak için diğer VPN hizmetlerine de göz atabilirsiniz. Lig tv izle canlı Coronation Street |.

Akıllı DNS ile Coronation Street Ücretsiz Online Nasıl İzlenir

Bir VPN gereksinimlerinizi karşılamıyorsa, bir SmartDNS proxy’sine başvurabilirsiniz. Sizi yurtdışına çıkarabilen başka bir engelleme yöntemidir, ancak güvenlik açısından bir VPN ile aynı değildir. Bir VPN ile IP adresinizin nasıl maskeleneceğini ve değiştiğini bilirsiniz. Bir SmartDNS’de durum böyle değil. Sizi çevrimiçi güvende tutmak bir VPN’in işidir, Akıllı DNS sorumludur size engellenmemiş içerik getirme. Coğrafi konumunuzu belirleyen verileri belirlenmiş sunucularından biri aracılığıyla yeniden yönlendirerek başarılı bir şekilde yapar, böylece kısıtlı içeriğe erişim elde edersiniz.

Çünkü sizinkinden farklı bir yerde görünüyorsunuz. Bu yer, erişmek istediğiniz içeriğin temel aldığı yerdir. Akıllı DNS de tüm platformlarla uyumlu yukarıda Roku ve Now TV hariç. Ne elde ettiğinizi unutmayın erişim Akıllı DNS’ye bağlıdır abone olun. ITV’nin engellemesini kaldırmak ve Birleşik Krallık dışında çevrimiçi olarak Coronation Street’i ücretsiz canlı yayınlamak için Akıllı DNS’yi şu şekilde kullanırsınız:

 1. Yapmak Konum bulucu aboneliği ve faydalan 7 günlük ücretsiz deneme.
 2. Yapabilirsin takip et bu videolar / kurulum dersleril Cihazınızda Akıllı DNS’yi yapılandırmak için.
 3. şimdi, ITV web sitesini ziyaret edin veya ITV Player uygulamasını açın.
 4. ITV hesabını kullanarak oturum açın yarattın- ki yukarıda açıkladık.
 5. En sonunda, Akış taç giyme sokak kelimenin tam anlamıyla istediğiniz her yerde ve istediğiniz her yerde.

Unlocator düşünmenize ve seçiminize değer çünkü bana sadece onu veren itv’ye erişim. Ancak, şirketin 7 günlük ücretsiz deneme hayal kırıklığı yaratıyor. Denemek için kaybedecek bir şeyiniz olmasa da, düşünmek için daha fazla zamana ihtiyacınız olduğunu hissedebilirsiniz. Ayrıca, 200’den fazla kanalın engelini kaldırma hızınızı etkilemeden. Peki ya bu?

Coronation Street ücretsiz her yerde izlemek nasıl?

İngiliz TV fanatikleri artık varsa Coronation Street’i herhangi bir yerde yayınlayabilir VPN veya Akıllı DNS. Önceliklerinizin gerçekten seçtiğiniz şeyle ilgisi vardır ve size en uygun yöntemi düşündüğünüzü bilmek isteriz? Bunları aşağıdaki yorum bölümüne yazın. Herhangi bir konuda aklınıza gelebilecek herhangi bir soruyu bize sormaktan çekinmeyin.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me