Bellator 235 ve 236 Canlı İzle

Bu haftasonu, Tatil sezonunda isteyebileceğiniz tüm Bellator eylemini alacaksınız. İki gün üst üste, 20 Aralık ve 21 Aralık 2019, sırasında Octagon’a katılacaksınız Bellator 235 ve 236, sırasıyla. İlkinde, Josh Barnett vs Ronny Markes, takip eden gün, biz var lima-Lei Macfarlane vs.Kate Jackson. Bellator hayranları için yoğun bir hafta sonu, bildikleri takdirde olaylar nasıl akar. Biliyorum, size bir sonraki adımın nasıl yapılacağını göstereceğim.


Bellator 236_236 Canlı İzle

Bellator 236_236 Canlı İzle

Bir Akış Seçeneğinde İki Etkinlik

Şimdiye kadar, hepiniz hangi akış kanalının yayın haklarına sahip olduğunu biliyorsunuz Bellator dünya çapında olaylar. Sporun tek ve tek Netflix’inden bahsediyoruz, DAZN (Da-Zone).

Kanal bunu uzun süredir yapıyor ve yakında hiçbir yere, hiçbir yere gitmediğini görmüyoruz. Bunun nedeni, kablo aboneliği gerektirmez ve flamalar için kavgalara uyum sağlamayı kolaylaştırıyor.

DAZn daha fazla 4 milyon abone karşısında dokuz ülke. Kanalın piyasaya sürüldüğünü unutmayın 2018, yani hala nispeten yeni. Sunduklarına dayanarak, önümüzdeki yıllarda çok daha popüler olacak.

Dediğim gibi DAZN, her bölgede belirli katalog dokunun. Neyse ki, Bellator MMA hariç tüm bölgelerde kullanılabilir Brezilya ve İspanya, yani çoğunuz güvendesiniz.

Ülkeler

Her bir ülkedeki abonelik fiyatları ile birlikte ülkeler:

 • Avusturya: (119,99 € / Yıl, € 11,99 / Ay)
 • İtalya: (9,99 € / Ay)
 • İsviçre: (12.90CHF / Ay)
 • Amerika Birleşik Devletleri: ($ 99.99 / Yıl, $ 19.99 / Ay).
 • Kanada: (150 $ / Yıl, 20 $ / Ay)
 • Almanya: (119,99 € / Yıl, 11,99 € / Ay)
 • Japonya: (1.750 ¥ / Ay)
 • Brezilya: (R $ 37,90 / Ay)
 • İspanya: (9.9999 € / Yıl, 9,99 € / Ay)

Ne yazık ki, bu ülkelerin dışında yaşayanlar Bellator MMA etkinliklerine DAZN. Biz buna diyoruz coğrafi blokları, bir kanalın erişimini belirli yerler.

Kanal mevcut olsa bile, içeriğin de olduğu anlamına gelmez. Ama bu makalenin ilerleyen bölümlerinde bir sorun. Çözeceğim, bu yüzden endişelenme. DAZN, IP adresi belirlemek için yer. Sizi yabancı olarak belirlediğinde, bu coğrafi hata mesajı görünecektir:

“DAZN ülkenizde kullanılamıyor. 10-06-002.”DAZN Hatası

DAZN, aşağıdakiler gibi çok çeşitli cihazları kapsar: Android, iOS, PC, Mac, Chromecast, Roku, Apple TV, Xbox, PlayStation, FireStick ve Akıllı TV’ler. Kısıtlı olmasına rağmen, engelleme kaldırma işlemi daha sonra sunulacaktır.

Başka Bir Akış Oyuncusu?

DAZN aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli spor etkinliklerinin haklarını edinerek grafiklere hükmetmektedir. Bellator. Görünüşe göre, artık sadece bu değil.

Bellator MMA, kendi akış hizmeti, Canlı yayın yapmanıza olanak tanır ön kavgalar dünyanın neresinde olursanız olun. Ancak, Amerika Birleşik Devletleri, ile oturum açmanız yeterli kablo sağlayıcısı ve Ana Kartı da izle.

Karşı çıkıyor kablosu kesme devrim, ancak şimdilik kullanmak çok iyi bir seçenek. Bu hizmet aynı zamanda jeo-kısıtlama. Kendinize geçerli bir kablo aboneliğiniz olsa bile, ABD’den ayrıldığınızda size yabancı gibi davranılır.

Sadece ön kartı yayınla tıpkı denizaşırı ülkelerde yaşayan herkes gibi. Ancak size söylediğim gibi, coğrafi kısıtlamalar artık sorun olmayacak. Bir sonraki bölümde, nasıl yapılacağını öğreneceksiniz bu sinir bozucu kısıtlamaları atla ve nerede olursanız olun Bellator 235 ve 236’yı canlı izleyin.

Geo-Blocking No More – Bellator 235/236 Her Yerde Canlı

Sanal Özel Ağ coğrafi kısıtlamalar konusunda tek biletiniz çevrimiçi konumunuzu taklit eder ve seçtiğiniz bir ülkede görünmenize yardımcı olur.

Tabii ki, bu bağlandığınız sunucuya bağlıdır. Bağlan düğmesine tıkladığınızda, veriler yeniden yönlendirilecek bu sunucu aracılığıyla. Sonra VPN şifreleme o ve IP adresinizi gizler, sunucunun bulunduğu ülkede size yeni bir tane atamak.

Örneğin, sunucu Amerika Birleşik Devletleri, alacaksın ABD IP adresi. Bu senin anahtarın. Artık her ikisine de DAZN’ın Amerikan versiyonu ve Bellator’un kendi akış uygulaması fiziksel olarak nerede olursanız olun.

Aslında geçmesi kolay bir süreç. Tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip etmek. Bellator 235 ve 236 her neredeysen:

Adımlar

 1. İlk, VPN servisine abone ol Birleşik Devletler’de hızlı ve hızlı sunucular sunuyor. kullanırım ExpressVPN, ve ben de yapmanızı tavsiye ederim.
 2. Sonra, onların olsun uygulama ve cihazınıza yükleyin.
 3. oturum aç kimlik bilgilerinizle ve sunucu listesine gidin.
 4. Bir ağa bağlanın Amerikan sunucusu.
 5. DAZN’i başlat ve giriş yap.
 6. Canlı Bellator 235 ve 236 izlemek herhangi bir yer.

ExpressVPN internetin sınırlarını aşmanıza ve web’e olabildiğince anonim olarak erişmenize yardımcı olur. 94 ülkede 3000 sunucu arasından seçim yapabiliyor ve Akıllı DNS hizmeti VPN alternatifi olarak.

Ayrıca, şüpheleriniz varsa, onların risksiz nezaketini deneyebilirsiniz 30 günlük geri ödeme politikası. Ardından, diğer DAZN için en iyi VPN’ler hizmet beklentilerinizi karşılamıyorsa aşağıdaki tabloda.

Bellator 235/236 – Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

Bellator LogosuBu hafta sonu Bellator aksiyonuyla dolu. İlk olarak, 20 Aralık 2019, Honolulu’daki Neal S. Blaisdell Arena’da, Hawaii, ile Bellator 235. Etkinlik, arasında destansı bir maçla başlıyor Josh Barnet ve Ronny Markes.

Bellator 235 olur dublajlı olarak “Birlikleri Selamla,” ve karttaki maçlar çok ilgi çekicidir. Ana kartta ayrıca Alejandra Lara, ilk baskın TKO finişiyle kazanan yollarına geri dönen Taylor Turner en Bellator 225. Tabii ki, arka arkaya kayıplardan geçtikten sonra.

şimdi, Alejandra bu cumaya karşı bir açıklama yapmak istiyor Veta Arteaga gözlerini dikerken Macfarlane’nin başlığı. Bu şampiyona ertesi gün maçtan önce düşünecek bir şey verecektir. Cumartesi günü kazansa bile, şampiyon birinin peşinden geldiğini bilmeli – Alejandra Lara.

Öte yandan, Bellator 236 daha önce bahsedilen şampiyon tarafından yönetildi Macfarlane üstlendiği gibi Kate Jackson. Etkinlik gerçekleşecek şekilde ayarlandı 21 Aralık 2019, -de Neal S. Blaisdell Arena – Honolulu, Hawaii de. Ayrıca, dövüş kartı AJ Mckee ve Raufeon Stots gibi büyük isimler içeriyor.

Bununla birlikte, kartları şu ana kadar şekillendi:

Bellator 236

Bellator 236 Dövüş Kartı şunları içerir:

Ana Kart

 • Macfarlane (c) vs.Jackson
 • AJ McKee vs Derek Campos
 • Kiichi Kunimoto vs. Jason Jackson
 • Juliana Velasquez vs. Bruna Ellen
 • Raufeon Stots vs. Cheyden Leialoha

Ön Kart

 • Swayne Lunasco vs. Kaylan Gorospe
 • Keoni Diggs vs. Scotty Hao
 • Nate Yoshimura vs. Chas Dunhour
 • Kai Kamaka III ve Spencer Higa
 • Benjamin Wilhelm ve Ke’ali’i Kanekoa
 • Dustin Barca vs. Brandon Pieper
 • Nainoa Dung vs. Zachary Zane

Canlı Bellator 235/236 Live Anywhere – Sonuç

Bellator, çabaları söz konusu olduğunda geri durmuyor “Birlikleri selamla.” İlk olarak, Bellator 235 20 Aralık 2019, bunu takiben Bellator 236 21 Aralık 2019.

İki gece inanılmaz Bellator MMA bir fanın isteyebileceği her şeydir. Ama onu her yerde nasıl aktarabilirsiniz? Artık biliyorsunuz ki VPN sizin biletiniz sınırsız ve sınırsız akış. Başka sorunuz varsa, lütfen yorum bölümüne bırakın..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me