BBC’nin Gezegenleri Çevrimiçi Canlı Olarak Nasıl İzlenir

Gezegenler dün BBC Two’da prömiyer yaptı ve en azından söylemek kafa karıştırıcıydı. Coğrafi konumumdan bağımsız olarak, VPN yardımıyla BBC iPlayer’a erişin servis sağlayıcı. Gezegenleri herhangi bir yere aktarmakla ilgileniyorsanız, bu kılavuzu yararlı bulacaksınız.


Gezegenler, BBC iPlayer İngiltere dışında kullanılamıyor. Ancak bu makalede size nasıl yapılacağını göstereceğim kanalın engelini herhangi bir yerden kaldırın dünyada VPN veya Akıllı DNS proxy kullanarak. Bu yoldan, her bölümü yayınlandıkça izleyebilirsiniz.

BBC'nin Gezegenlerini Her Yerden İzleyin

BBC’nin Gezegenleri Her Yerden Nasıl İzlenir

BBC Gezegenler

Bu çığır açan yeni diziyi BBC iPlayer’da istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Akış hizmeti sadece İngiltere’de ikamet eden izleyiciler tarafından kullanılabilir, uluslararası kullanıcılar yine de erişebiliyor. Bu nedenle, size biraz zaman kazandırmama ve yurtdışından erişmeye çalıştığınızda ne olacağını göstermeme izin verin. “Bu içerik bulunduğunuz yerde kullanılamıyor”, ekranınızda açılacak olan şey budur.

Sorun şu ki IP adresi konumunuzu gösterir Web’e bağlanın. BBC iPlayer bunu fark ettiğinde, feshedilirsiniz. Bütün bunlar telif hakkı sorunları nedeniyle. Ancak endişelenmeyin çocuklar, VPN’ler ve Akıllı DNS proxy’leri yardımcı olabilir.

VPN ile Gezegenler Nasıl Akış Yapılır

İngiltere dışından Gezegenleri izlemenin en iyi yolu sanal özel ağ. Bu araç IP adresinizi gizleyerek küresel konumunuzu aldatın. İlk olarak, VPN, çevrimiçi trafiğinizi yurt dışında olsa bile bir ağ seçiminize yönlendirir. Sonra, IP adresinizi değiştirir seçtiğiniz bölgeyle eşleştirmek için.

Sonuç olarak, ülkenin içindeymiş gibi görün, bu alandaki kısıtlı web sitelerine erişilebilecektir. Başka bir deyişle, nerede olursanız olun bir İngiltere sunucusuna bağlanın ve yeni bir İngiltere IP adresi al. Bu, BBC iPlayer’ı kendi izleme alanında olduğunuzu düşünmesi için kandırır. Gezegenler de dahil olmak üzere içeriğinin engelini kaldıracak.

Engellemeyi kaldır BBC iPlayer – VPN

Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

 1. VPN hizmetinde bir hesabınız yoksa abone olmanız gerekir. ben ExpressVPN kullanmanızı öneririz.
 2. Uygulamayı kurun PC, iOS, Android, Mac veya başka bir cihazda.
 3. İngiltere sunucusuna bağlanma ve İngiliz IP adresi al. 
 4. WhatIsMyIP.network’ü başarıyla ziyaret ederek VPN’nizin IP adresinizi değiştirmeyi başardığından emin olun.
 5. BBC iPlayer’a gidin hangi cihazı kullanmak istediğinize bağlı olarak.
 6. Önemli dönüm noktası serilerinin tadını çıkarın Gezegenler.

BBC iPlayer’ın Engelini Kaldırmak için En İyi VPN’ler

Bir VPN acemi iseniz, önceden size çok fazla sağlayıcı olduğunu söyleyeyim. Ancak, hepsi vaat ettikleri gibi teslim etmez. Bu nedenle, en iyi servis sağlayıcıyı araştırmak istemiyorsanız, aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz. Bu liste endüstrideki en yüksek markalar, yani herhangi biri iyi olur.

ExpressVPN

Tabii ki, bazı sağlayıcılar diğerlerinden daha iyidir, bu yüzden ExpressVPN’i bir numaralı seçimimiz olarak seçtim. İlk olarak, şirketin sahibi 94 ülkede 1.000’den fazla sunucu, İngiltere dahil. Bu, işteki en büyük ağlar, ve sana verir BBC iPlayer dahil olmak üzere herhangi bir İngiltere kanalına erişim. Böylece Gezegenleri dünyanın herhangi bir yerinden aktarabilirsiniz. İkincisi, ExpressVPN aşağıdakilerden birine sahiptir: en hızlı sunucular, için mükemmel bir özellik akışlı HD programları. Sen arabellekleme veya yükleme sorunlarıyla karşılaşmaz, bağlandığınız sunucular uzak olsa bile.

Ayrıca, en güvenilir güvenlik özellikleri kullanıcıları için, AES-256 şifrelemesi dahil. Bu katı protokol kullanıcıların en üst düzeyde gizliliğini sağlar. Hükümet veya İSS gibi hiçbir üçüncü taraf, kullanıcıların verilerine erişemez. Diğer koruyucu önlemler şunları içerir: bölünmüş tünelleme, DNS sızıntısı koruması, ve bir öldürme anahtarı. Gizlilik söz konusu olduğunda, şirket hiçbir kayıt tutmaz ve kullanıcıların geçmişini izler. Web sitesinde açıkça belirtiliyor: “Asla trafik günlüklerini tutmuyoruz ve birisinin bir IP ile eşleşmesini ve bir kullanıcıya zaman damgası eklemesini sağlayacak günlükleri de tutmuyoruz. Tamamen paylaşılan IP’lere dayanarak çalışıyoruz, yani tek bir IP tek bir kullanıcıyı izlemiyor. ”

Ve son olarak, ExpressVPN torrent ve P2P dosya paylaşım etkinliklerine izin verir, yani yapabilirsin İstediğiniz her şeyi güvenle indirin / yükleyin. Oh, eğer bu yeterli değilse şirket size tüm Netflix kütüphanelerine erişim, ABD versiyonu bile. Ayrıca, şirketin özelliklerinin ve avantajlarının tam listesi için ExpressVPN incelemesi.

Akıllı DNS proxy’leri ile Gezegenleri İzleyin

VPN’leri sevmiyorsanız, Gezegenleri izlemek için tek seçeneğiniz Akıllı DNS proxy’sidir. Bu yazılım yalnızca konumunuzu gösteren URL’leri yönlendirir, böylece bağlantınıza müdahale etmez. Örneğin, Akıllı DNS proxy sunucuları IP adresinizi gizleme, Bu da çevrimiçi kimliğinizin herkes tarafından görülebileceği anlamına gelir. Ayrıca, hiç kimsenin trafiğinizi ve verilerinizi izleyememesi için trafiğinizi şifrelemezler. Bu size izin verirken bağlantı hızında bir düşüş olmadan yerel içeriğe erişme, aynı zamanda önemli bir güvenlik ve gizlilik riskidir.

Dahası, Akıllı DNS proxy’leri çok verimli değildir. İSS’niz şeffaf proxy kullanıyorsa veya DNS kaçırma kullanıyorsa düzgün çalışmazlar. Ayrıca, cihazınıza yüklemek, özel uygulamaları olmadığı için parkta bir yürüyüş değildir. Bu nedenle, bunları manuel olarak yapılandırmanız gerekir, ancak size yardımcı olacak birçok kurulum kılavuzunuz olacaktır..

Akıllı DNS ile adımlar

Son olarak, Smart DNS proxy’si ile BBC iPlayer’ın engellemesini kaldırın:

 1. İyi bir Akıllı DNS’ye abone olun gibi hizmet Unlocator.
 2. Hizmetin cihazlarınızla uyumlu olduğundan emin olun.
 3. Akıllı DNS’yi yapılandırma PC’nizde, dizüstü bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde. Alternatif olarak, yönlendiricilere, oyun konsollarına veya Akıllı TV’lere yükleyebilirsiniz.
 4. İngiltere kısıtlamalı kanallara erişin ve akış yapın coğrafi konumunuza rağmen.

BBC’nin Gezegenleri

Bu yeni dizide, Profesör Brian Cox güneş sistemimizin olağanüstü anlatımını anlatıyor. İlk bölüm, güneşe en yakın gezegenler olan Merkür, Venüs, Dünya ve Mars’ın gelişiminden bahsetti. Ve dürüst olmak gerekirse, ikinci bölüm için sabırsızlanıyorum. Her şeyin nasıl başladığını merak ettiyseniz, bunu kaçırmak istemezsiniz..

Gezegenler prömiyerini 28 Mayıs’ta BBC Two’da yaptı. İlk bölümü tekrar izlemek istiyorsanız, BBC iPlayer’da tekrar oynatabilirsiniz. Ancak, şovun ne hakkında olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa, içerik sağlayıcılarının neler söylediğini okuyun:

Öncül

“Bu önemli dönüm noktası serisinde, Profesör Brian Cox güneş sistemimizin olağanüstü yaşam öyküsünü anlatıyor. Dört buçuk milyar yıldır, gezegenlerin her biri şaşırtıcı bir gösteri ve yüksek drama ile dolu inanılmaz bir yolculuğa çıktı. Çığır açan CGI ile birlikte en son güneş sistemi keşiflerimizden elde edilen verileri kullanan bu seri, hikayelerini yeni anlamaya başladığımız sekiz gezegenin hayal edilemez güzelliğini ve ihtişamını ortaya koyuyor. 

İlk bölüm Güneş’e en yakın dört kayalık dünyanın gelişimini izler: Merkür, Venüs, Dünya ve Mars. Birlikte doğdular, istikrarlı gezegenler olmak için erken güneş sisteminin inanılmaz şiddetiyle mücadele ettiler. Bir süre, her birinin neredeyse dünya benzeri koşullardan hoşlandıklarında bir umut anı vardı. Ancak bugün, Merkür yakılmış bir kısır dünyadır. Venüs kavurucu bir atmosfere sahip kaçak bir sera dünyası ve Mars donmuş bir çöl. Sadece Dünya’da okyanuslar – ve yaşam – devam eder. 

Diğerleri kaybolurken Dünya neden büyüdü? Şimdiye kadar yapılmış en gelişmiş uzay görevleri, her dünyanın kaderi döndüğünde anları ortaya çıkarmamıza izin veriyor. Merkür, hayal bile edilemeyecek bir vahşet çarpışmasıyla güneş sistemi boyunca fırlatıldı. Okyanuslarla şaşaalı genç bir Venüs, güneşle yapılan bir savaşta kilitlendi. Ve erken ıslak bir Mars hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğu malzemeden soyuldu. 

Sadece Dünya kendini yaşamın tutunabilmesi için güneşten yeterince uzakta buldu. Ama sonsuza kadar süremez. Milyarlarca yıl sonra, güneş kırmızı bir dev olmak için genişledikçe dünyamız kardeş gezegenlerinin kaderini takip edecek. Ancak, Satürn’ün uydusu Titan gibi, gaz devlerinin uzak uydularında başka vahalar uyanabilir. Uzak gelecekte de güneşte anının tadını çıkarabilir. ”

tanıtım videosu

İşte beklemeniz gerekenler.

BBC’nin Gezegenleri – Sonuç

Gezegenler serisi, 4,5 milyar yıllık güneş sisteminin tarihini inanılmaz ayrıntılarla ortaya koyuyor. En son alandan, keşiflerden ve son teknoloji CGI’dan elde edilen verileri kullanmak, her gezegenin gizemli güzelliğini ortaya çıkaracaktır. Hayatın diğer gezegenlerde de var olup olmadığına dair tartışmalar olacak.

İster bilimde olun, isterse de bulunmayın, Gezegen kaçırmak istediğiniz bir seri değildir. Yani, İngiltere dışında yaşıyorsanız, VPN veya Akıllı DNS proxy’si edinin BBC’nin engellemesini kaldırmak ve akışa geçmek için. Bir VPN veya Akıllı DNS kullanır mısınız? Yorumlarda ne söylemeniz gerektiğini duyalım.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map