ABD Dışında Saul Sezon 4 Daha İyi Nasıl İzlenir

Better Call Saul 4. sezonu nasıl izlenir ABD dışında? Yeni Better Call Saul sezonu 4 Ağustos’ta ABD’de AMC’de başlayacak. Hayal kırıklığı yaratan, AMC coğrafi bloke yani İngiltere, Kanada, Avustralya ve Almanya’da yaşayan insanlar diziyi izleyemez. Ancak, Better Call Saul hayranları bir VPN veya Akıllı DNS  için AMC engelini kaldır son sezonunu yayınlamak için. Bu yöntemlerden herhangi biri uygulandığında, akışı Daha iyi Çağrı Saul çevrimiçi üzerinde PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Xbox, PS4, Roku, Apple TV, Fire TV Stick veya Chromecast.


ABD dışında Better Call Saul Sezon 4 nasıl izlenir

ABD dışında Better Call Saul Sezon 4 nasıl izlenir

VPN Kullanarak ABD Dışında Saul’u Daha İyi Nasıl İzleyebilirsiniz

Better Call Saul 4. sezon, serbest bırakılmasından sadece birkaç hafta sonra ve Chuck’ın (Michael McKean tarafından oynanan) evindeki yangının ardından toplanması bekleniyor. Yurt dışındaki hayranları, Chuck’ın hayatta kalıp kalmayacağını bilmeyecek, ancak bir VPN’ye abone olmadıkça ölecekler. Sanal özel ağ, İnternet trafiğinizi İnternetteki başka bir bilgisayar üzerinden göndermek için güvenli bir yöntemdir. Ayrıca, verilerinizin içinden geçtiği ve şifrelendiği bir dijital tünel oluşturur. Bağlantınız bir VPN sunucusu üzerinden yeniden yönlendirilir ve böylece size bu sunucunun IP’sini (bulunduğu ülkede) verir. VPN kullanarak Better Watch Saul Sezon 4’ü İngiltere dışında nasıl izleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. İlk olarak, bir VPN servis sağlayıcısına kaydolmanız gerekir. Hola gibi ücretsiz VPN’lerden kaçının.
 2. Artık VPN hesabınızı oluşturduğunuza göre VPN uygulamasını VPN sağlayıcının web sitesinden indirip yükleyin.
 3. Uygulamayı başlatın ve ABD’de bir VPN sunucusuna bağlanın.
 4. Artık web’de bir Amerikan IP adresi.
 5. Bu yaklaşım, ABD dışındaki tüm ABD kanallarının engelini kaldırmanıza olanak tanır. TilkiNBC, ABC, Serbest Biçimli, A&E, CW TV, ve Hulu.

Better Call Saul’un dördüncü sezonunu izlemek için AMC’nin engelini kaldırmak için yapmanız gereken tek şey ExpressVPN. Bu, dünya çapında kısıtlamaları atlamanın ve içeriğin engellemesini kaldırmayı garanti eden en güvenilir ve güvenilir hizmet sağlayıcısıdır. İşte kullanabileceğiniz en iyi VPN’ler izlemek ABD dışında Better Call Saul.

Akıllı DNS Proxy’leri ile ABD Dışında Saul’u Daha İyi Arayın

AMC’nin ABD dışında engellenmesinin başka bir yolu da Akıllı DNS proxy’sidir. Akıllı DNS sunucusu yardımıyla, AMC gibi web sitelerine ve hizmetlere, erişime izin verilen ülkede bulunmuş gibi sınırsız erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Akıllı DNS en güvenli yöntem olmasa da, kesinlikle bir VPN’den çok daha hızlıdır. Akıllı DNS kullanarak AMC’nin ABD dışındaki engellemesini nasıl kaldıracağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Başını aşmak Unlocator 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.
 2. Artık Akıllı DNS hesabınızı oluşturduğunuza göre, akış cihazınızda Akıllı DNS’yi kurun: PC, Mac, iPhone, iPad, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Akıllı TV, Chromecast, PS4 ve Xbox. 
 3. AMC web sitesini ziyaret edin veya AMC uygulamasını başlatın.
 4. Oturum açın ve Better Call Saul 4.Sezon 4..

Unlocator AMC de dahil olmak üzere coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engelini kaldırma cazibesi gibi çalışır. Unlocator’ı ABD dışında Hulu, Fox, NBC ve CW TV gibi diğer büyük akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar ve kredi kartı gerektirmez. Nerede olursanız olun 200’den fazla kanalı engellemenizi kaldırabilen hızlı ve etkili bir Akıllı DNS proxy’si.

Sezon 4.Bölüm Better Call Saul

Better Call Saul’un dördüncü sezonu geçen yıl Haziran ayında yenilendi ve Ocak ayında tekrar üretime geçti. Better Call Saul S4’ün Amerika’da AMC’de yayınlanacağı 6 Ağustos Pazartesi günü geri döneceği onaylandı. Bu sezon Jimmy (Bob Odenkirk), hayranların dört gözle beklediği şey olan Saul Goodman’a tam dönüşümüne yaklaşıyor. Vince Gilligan alay etti: “Her yıl Jimmy McGill’in Saul Goodman olmasına yaklaşıyor ve bu yıl farklı olmayacak. Jimmy ve Saul dünyaları bir araya geliyor ve bu nedenle Better Call Saul ve Breaking Bad dünyalarının da birbiriyle daha derin ve daha derin örtüşmesine neden oluyor. ”

Bob Odenkirk, elbette, Jimmy McGill, AKA Saul Goodman olarak geri dönecek. Diğer oyuncular arasında sırasıyla Kim Wexler ve Mike Ehrmantraut olarak Rhea Seehorn ve Jonathan Banks yer alıyor. Dördüncü sezon ayrıca Patrick Fabian’ın Jimmy’nin rakibi Howard Hamlin, Giancarlo Esposito’nun Breaking Bad’un ikonik kötü adamı Gus Fring ve Michael Mando’yu Ignacio ‘Nacho’ Varga olarak, Daniel ve Luis Moncada’nın dahşet verici kuzenleri Leonel ve Marco Salamanca olarak döndüğünü görecek . İlk beş bölümün başlıkları:

 • Duman: Bölüm 1
 • Nefes: Bölüm 2
 • Güzel bir şey: Bölüm 3
 • Tartışma: Bölüm 4
 • Bölüm Quite a Ride: Episode 5

Better Call Saul 4. Sezon 4. Bölüm

ABD Dışında Daha İyi Çağrı Saul Sezon 4 izle

Better Call Saul sezon 4 Ağustos’ta ekranlara vuracak, ancak sadece yerel ABD sakinleri ve VPN / Smart DNS kullanıcıları prömiyerini izleyebilecek. Taraftarlar, önümüzdeki sezonda işlerin daha koyu bir dönüş yapmasını ve büyüleyici sonuçlar beklemesini bekleyebilir ve bu ölümün Jimmy’nin Saul olmasına yol açıp açmayacağını keşfedebilir mi? ABD dışındaki kişiler için bunu öğrenmenin tek yolu bir VPN veya SmartDNS edinmeleri.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me