ABD Dışında National Geographic Nasıl İzlenir

ABD Dışında Nat Geo Nasıl İzlenir? Dünyanın, Avustralya, Kanada ve İngiltere’deki insanların bilmediği başka bir tarafı daha var, çünkü Ulusal Coğrafya coğrafi olarak kısıtlanmıştır. Dünyadaki birçok insan sanat ve bilim üzerine gelişir ve Nat Geo tam olarak izleyiciyi sunar. Yoksa Amerikan izleyicisini mi söyleyelim? Bu kadar basit. ABD’deyseniz, National Geographic’i izleyebilirsiniz. Eğer değilseniz, o zaman zor şanslar. Aslında, şansın bununla bir ilgisi yoktur, çünkü bir VPN servis sağlayıcısı ABD’de olmasanız bile Nat Geo’ya erişmenizi sağlayabilir. Yukarıda belirtilen ülkelerin herhangi birinde Nat Geo’nun engellemesini kaldırmanın başka bir seçeneği de Akıllı DNS proxy’sidir. Her iki araç da kullanıcıların herhangi bir PC, Mac, Android, iPhone veya iPad’de National Geographic almasını sağlar.


ABD Dışında National Geographic Nasıl İzlenir

ABD Dışında National Geographic Nasıl İzlenir

VPN Kullanarak ABD Dışında National Geographic Nasıl İzlenir

Tabii, Nat Geo’nun sloganı daha fazla, ancak görünüşe göre, sınırları aşmak ve dünyanın farklı yerlerinden diğer insanların meraklı, her zaman merak etmeye veya keşfetmeye cesaret etmelerine izin vermek için yeterli değil. Neyse ki ABD dışında doğa, bilim, kültür ve tarihi içeren gerçek içerikten mahrum bırakılan insanların nerede olursa olsun National Geographic’e erişebilmelerinin bir yolu var. Bir VPN, tüm verilerinizin geçtiği ve şifrelendiği özel bir dijital tünel oluşturur. Bu güvenli yöntem, çevrimiçi anonimlik elde etmenize yardımcı olur ve verilerinizi bilgisayar korsanlarından korur.

VPN ayrıca birçok ülkeye dağıtılmış sunucularından birine bağlanmanıza izin verir. Farklı bir sunucuya bağlanmak size o sunucunun IP adresini (bulunduğu yerde) sağlar. Bu, orada bulunan içeriğe erişmenizi sağlar. Bir VPN kullanarak Nat Geo’yu ABD dışına nasıl çıkarabileceğinizi öğrenmek için bu talimatları izleyin.

  1. Yapmanız gereken ilk şey bir VPN hizmetine kaydolmaktır.
  2. Ardından, bir VPN hesabı oluşturursunuz.
  3. VPN uygulamasını Nat Geo’yu yayınlamak istediğiniz cihaza indirip yükleyin..
  4. Uygulamayı başlatın ve ABD’deki bir VPN sunucusuna bağlanın.
  5. Bir Hint sunucusuna bağlandıktan sonra size bir Amerikan IP adresi bu, ABD’de olduğunuzu gösterir.
  6. Artık bir Amerikan IP’niz olduğuna göre, Nat Geo’ya dünyanın her yerinden kolayca erişebilirsiniz.

Dünyanın herhangi bir yerinden nihai güvenlikle National Geographic’e garantili erişim için, kayıt olmanızı kesinlikle öneririz. ExpressVPN. Onlar iyi! Coğrafi kısıtlamaları aşmak, onların hızlı hızlardan mükemmel müşteri hizmetlerine kadar sunmaları gereken diğer birçok hizmetle birlikte onların şeyidir. Diğer seçenekleri incelemek isterseniz, aşağıdaki tabloyu kontrol ettiğinizden emin olun..

Akıllı DNS Kullanarak ABD Dışında National Geographic’in Engellemesi Nasıl Kaldırılır

Yeni Bilim koleksiyonlarını araştırın ve keşfedin & ABD dışında Nat Geo ile Akıllı DNS proxy’si ile Keşif, Macera, Hayvanlar ve Aile. Bu proxy, dünyanın her yerinden içeriğin engellemesini başarıyla kaldırır, ancak kullanıcıların verilerini korumaz. Akıllı DNS’nin çalıştığı prosedür bir VPN’den farklıdır. Örneğin, bir VPN’den farklı olarak, Akıllı DNS kullanıcılarına yeni bir IP adresi vermez. Endişelenmeyin, Nat Geo’nun engelini kaldırırsınız ve bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

  1. İlk olarak, Unlocator’a gidin ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.
  2. Akış cihazınızda Akıllı DNS’yi yapılandırmak için bu videoları / kurulum eğitimlerini izleyin.
  3. National Geographic web sitesine / uygulamasına gidin.
  4. Nat Geo’nun gerçekliği ve sahte bilimsel eğlence programlarıyla uçurulmaya hazırlanın.

ABD dışında Nat GEo’nun engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacak iyi ve güvenilir bir Akıllı DNS proxy’si arıyorsanız, elbette, Unlocator. Tüm cihazlarda harika çalışıyor ve 7 günlük ücretsiz deneme sunuyor, bu yüzden denemeye değer.

ABD Dışında National Geographic’i İzleyin

Amerikalı bir yabancıysanız, favori dizinizin en son bölümlerini yakalayabilir veya bir VPN veya Akıllı DNS proxy kullanarak Genius, Mars, The Incredible Dr. Pol ve Wicked Tuna gibi muhteşem belgeselleri izleyebilirsiniz. Kim TV’nin eğitim alamayacağını söyledi? National Geographic gibi bilgilendirici, ilginç ve sağlam içerik sağlayan bir kanala sahip olmak TV izleme süreniz için harikalar yaratabilir. Yani, bir VPN veya Akıllı DNS proxy’ye abone olmak aslında entelektüel ilerlemenize bir yatırım olacaktır..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me