ABD dışında FloSports nasıl izlenir

Flowrestling, Flofootball, Flogymnastics, Floswimming, Floracing, adını sen koy, onu bul! Aklınıza gelebilecek tüm sporlar, canlı dijital sporların ve orijinal içeriğin yenilikçisi FloSports çatısı altındadır. Mark Floreani’ye göre, “Topluluk daha önce böyle bir şey görmemişti”. FloSports, haftalık olarak tam etkinliklerin daha önce hiç görülmediğini ortaya koymaya başladı ve bu, her yerde spor severler için büyük bir anlaşma oldu. Aynı şey, ABD dışındaki hayranlar için de geçerli olduğunu söyleyemeyiz çünkü FloSports ABD görüntülemeyle sınırlıdır. Bununla birlikte, dünyanın tüm ülkelerindeki spor hayranları, büyük etkinlikler yayınlayabilir ve bir VPN kullandıkları takdirde favori takımlarını neşelendirebilir.


ABD dışında FloSports nasıl izlenir

ABD dışında FloSports nasıl izlenir

VPN Kullanarak ABD Dışında FloSports Nasıl İzlenir

FloSports ile bir spor dünyasının kilidini açıyorsunuz ve bu her spor hayranının hayalidir. FloSports’un kullanılamadığı bir ülkede olmak konusunda kendinizi kötü hissetmemelisiniz. Aslında, sorununuzu çözebilecek bir VPN teknolojisi olduğu sürece hayal kırıklığına uğramamalısınız. Bir VPN, sanal özel ağ, cihazınızın İnternet’e eriştiği dijital bir tünel oluşturur. Ayrıca bağlantınızı seçtiğiniz ülkedeki belirlenmiş sunucularından biri aracılığıyla yeniden yönlendirir. Bu size sadece anonimlik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda seçtiğiniz ülkenin içeriğine erişmenizi de sağlar. Dolayısıyla, bir Amerikan sunucusu seçseydiniz, Amerikan kökenli her kanala, hizmete veya web sitesine orada yerelmişsiniz gibi erişebilirsiniz. Bir VPN kullanarak ABD dışındaki FloSports’un engelini nasıl kaldıracağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Bir VPN sağlayıcısına kaydolun.
 2. VPN uygulamasını PC, Mac, Android, iOS cihazınıza indirip yükleyin.
 3. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Şimdi ABD’deki bir sunucuya bağlanın.
 5. Artık bir Amerikan IP.
 6. Güreş, Grappling, Futbol, ​​MMA, Elit Fitness, Boks, Softbol, ​​Jimnastik, Yürüyüş Sanatları, Basketbol, ​​Bowling, Voleybol, Yüzme, Amigo, Hokey, Bisiklete binme, Dans, Rodeo, Şarkı Söylemek, Dans, Yarış, Rugby, ve FloSports’ta Takip.

Coğrafi kısıtlamalarla sihir gibi çalışan bir hizmet sağlayıcı ExpressVPN.  Kusursuz performansları ve birinci sınıf hizmetleri ile tanınmaktadır. Diğer servis sağlayıcılar hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki tabloya göz atın.

VPN Avantajları

Böylece bir VPN coğrafi kısıtlamaları atlayabilir ve yalnızca almayı hayal ettiğiniz içeriği izlemenize izin verebilir. Ancak, işlevinin kaynağının sadece kısıtlamaları ortadan kaldırmak ve bir şeylerin engellemesini kaldırmakla ilgilendiğini düşünüyorsanız ne yazık ki yanılıyorsunuz. Bu, hem çevrimiçi güvenlik battaniyeniz hem de İnternet özgürlüğüne biletiniz olduğu için, zamanınız boyunca var olmanızdan memnun olmanız gereken bir teknolojidir. Bir VPN aboneliğinin sunduğu avantajların farkında değilseniz, bir VPN’in sizin için neler yapabileceğini listeledik.

 • Web’e anonim olarak göz atın.
 • Üçüncü tarafların verilerinize erişmesini önleyin.
 • İnternet özgürlüğü elde edin.
 • İçerik filtrelerini, yasakları veya kara listeyi atlayın.
 • Verilerinizi devlet gözetiminden koruyun.
 • Coğrafi olarak kısıtlanmış sitelere ve içeriğe erişin.
 • Coğrafi konumunuzu gizleyin.
 • Herkese açık wifi’ye güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.
 • Bant genişliği daralmasını önleyin.
 • Sınırla ilgili satın alımlarla tasarruf edin.
 • Yeni ve geçici bir IP adresi alın.
 • Blokları ve diğer sansür biçimlerini araştırın.
 • İnterneti başka bir ülkeden kullanıyor gibi görünüyor.
 • Yerel ağlardan ve İSS’lerden göz atma etkinliğini gizleme.
 • Dosyaları güvenle indirin, paylaşın ve torrentleri güvenle gönderin.

ABD Dışında FloSports’u İzleyin

Gerçek tutkulu spor severler sevdikleri sporlar ve arkalarındaki hikayeler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyeceklerdir. FloSports tam olarak bunu sağlıyor. Dışarda olmayı hak eden yüzlerce spor var ve FloSports hikayelerini anlatıyor. FloSports’ta dünyanın neresinde olursanız olun sporcular, etkinlikler, taraftarlar ve sporlarla ilgili iç hikayeyi öğrenin. Gerçekten bir spor hayranıysanız, FloSports, akış cihazınızda en çok izlenen kanal olmalıdır. Dışarıdaki tüm o sert spor hayranları için FloSports henüz yeni başladı ve sadece Flourish’e devam edecek! 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me