ABD dışında CW TV İzleme Engellemesi Nasıl Kaldırılır – DNS Proxy veya VPN

Smart DNS veya VPN kullanarak ABD dışındaki CW TV'nin engellemesini kaldırın ve izleyin

Smart DNS veya VPN kullanarak engellemeyi kaldırın ve ABD dışındaki CW TV’yi izleyin

ABD Dışında CW TV Engellemesi Nasıl Kaldırılır – VPN Çözümü

VPN daha sert bir yaklaşım benimser. VPN, Sanal özel ağ, aslında tüm trafiğinizi bir VPN sunucusu üzerinden yeniden yönlendirir. Bir ABD VPN sunucusu seçerek, yerel IP adresinizi bir Amerikan IP adresine değiştirebilirsiniz. CW TV, Netflix, Hulu, WWE Ağı, Pandora, Crackle bunlara ABD içinden eriştiğinizi düşünecek. VPN’yi neyin özel kıldığına bir göz atın.

 • VPN sadece IP adresinizi değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda ayrıca tüm trafiğinizi şifreler. Artık devlet kurumlarından, hackerlardan veya o meraklı komşundan casusluk yok.
 • ABD IP adresi aldığınızda, tüm Amerikan akış hizmetlerinin engeli kaldırıldı. ABD Netflix, Amazon Instant Video, WWE Ağı, Hulu Plus ve CBS Tam Erişim’i izleyin.
 • DNS korsanlığı veya Şeffaf Proxy’ler hakkında endişelenmenize gerek yok. VPN, her ikisinden de tamamen etkilenmez.
 • İçin VPN uygulamalarının kullanılabilirliği iPhone, iPad, Android, PC ve Mac VPN’i bu cihazlara kurmayı nispeten kolaylaştırır.
 • VPN istemcisi olmayan cihazlar doğrudan VPN ile kurulamaz. Akıllı DNS proxy kullanın veya VPN özellikli bir yönlendirici satın alın ve üzerine bir VPN yükleyin. Bu Xbox, PS3 / PS4, Chromecast, Apple TV, Amazon Fire TV, Smart TV ve Roku için geçerlidir.

VPN sağlayıcıları ararken birkaç şeyi aklınızda bulundurun. İlk olarak, bir VPN İnternet hızınızı azaltacaktır. Soru ne kadar olduğuna göre. Güvenilir VPN sağlayıcıları, örneğin ExpressVPN, hızı sadece% 10 azaltmak.

ABD Rehberi Dışında CW TV Nasıl İzlenir

Avustralya, Hindistan, İngiltere, Kanada veya yurtdışındaki herhangi bir yerde CW TV’nin engellemesini kaldırmak için VPN’yi nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Yukarıdaki listeden bir VPN sağlayıcısına kaydolun.
 2. VPN uygulamasını PC’nize, Mac’inize, Android’inize, iOS aygıtınıza indirin ve yükleyin.
 3. VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Şimdi bir Amerikan VPN sunucusuna bağlanın.
 5. Son olarak, CW TV web sitesine gidin veya CW TV uygulamasını başlatın.
 6. ABD dışında CW TV’nin engellemesini başarıyla kaldırdınız.

CW TV için En İyi VPN

Piyasada dikkate alınması gereken düzinelerce VPN olsa da, CW TV’nin yurtdışındaki engelini kaldırmak söz konusu olduğunda bazıları diğerlerinden daha verimli olabilir. Sadece hangisinin size uygun özellikleri sunacağını seçmeniz gerekiyor. iyi ki, TV için en iyi VPN’ler aslında var ve onları aşağıda bulabilirsiniz.

ExpressVPN

Önyargılı değilim, ancak en sevdiğim VPN sağlayıcılarımdan birinin ExpressVPN. Buradaki en popülerlerden biri, isterseniz istatistikleri kontrol edebilirsiniz. Dünya çapında 2000’den fazla sunucu içeren geniş bir sunucu ağına sahiptir..

Güvende değilseniz, her zaman MediaStreamer DNS Proxy’lerini kullanabilirsiniz. Bu şekilde, internet bağlantınızda şifreleme sayesinde ani bir düşüşle karşılaşmadan CW TV yayınlayacaksınız.

Destek ekipleri tarafından çözülemeyen bir sorun asla bulamazsınız. Müşterileri için her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için her zaman kullanılabilirler.

NordVPN

Neyi seveceksin NordVPN sunmak zorunda. Öncelikle, bu VPN’in çok iyi yaptığı için güvenlikle başlayalım. NordVPN kullanıcılarına herhangi bir veri depolamaz ve tüm trafiğiniz 256 bit şifreleme ile korunur. Bir kill switch, DNS sızıntı koruması gibi özelliklere sahip olacaksınız. Özel olanlara gelince, verilerinizi iki farklı sunucu üzerinden iki kez şifreleyen Çift VPN elde edersiniz. Cihazınızı kötü amaçlı yazılımların kötü amaçlı yazılımlarına karşı koruyan CyberSec’ten bahsetmiyoruz.

Bu VPN, ABD’de binlerce olmak üzere 62 ülkeye yayılmış 5.000’den fazla sunucudan oluşan bir ağ işletmektedir. Hangi ülkede olursanız olun dünyanın her yerinden web sitelerinin ve içeriğin engellemesini kaldırabilir. Bir seferde 6 adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verdiğini unutmayın..

BulletVPN

BulletVPN piyasada yeni. Bu 30 ülkede 52+ küçük bir sunucu listesi ile geliyor. Bununla birlikte, sunucularda bulunmadığı şey, 5 farklı güvenlik protokolünü desteklediği için güvenlik protokollerinde kazanır.

Dahası, BulletVPN aboneleri sınırsız bant genişliği ve Akıllı DNS seçeneği elde ediyor. Bu, CW’de birçok diziyi izleyen flamalar için mükemmeldir. En iyi yanı, küçük bir ağda bile, hizmetin mükemmel akış deneyimini sağlamak için hala hızlı bağlantılar sağlamayı başarmasıdır. En sevdiğiniz şovları ve filmleri aynı anda 5 cihazda izleyebilirsiniz. Herhangi bir rahatsızlık yaşarsanız desteklerine başvurun ve neredeyse anında cevap verirler.

SurfShark

Surfshark tüm deneyimli VPN’lerin önünde uzun boylu durmaya layık olduğunu kanıtlamıştır. Bir süre önce piyasaya sürüldüğünde hala genç, ancak özellikleri soru sormadan en iyi VPN’e yükseltiyor. Sormak isterseniz, bu VPN hız, güvenlik ve destek vaat ediyor. Hizmet, ABD’de yanan hızlı sunucular da dahil olmak üzere 50 ülkede 8’den fazla sunucuya sahiptir..

Sağlayıcılar askeri düzeyde AES 256 bit şifreleme sunar. Ayrıca, otomatik bir öldürme anahtarı ve Sıfır bilgili DNS de çevrimiçi varlığınızı daha güvenli hale getirir. SurfShark ile ilgili en iyi şey, sınırsız eşzamanlı bağlantıya izin vermesidir. Sınırsız olduğu için bant genişliği konusunda endişelenmenize gerek kalmadan hesabınızı tüm aile üyelerinizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

ABD dışındaki CW TV’nin engellemesini kaldırın – Smart DNS Proxy Solution

CW Ağ sitesini ziyaret ettiğinizde ve bir video akışı gerçekleştirmeye çalıştığınızda bu mesajı alırsınız “Maalesef, bu içerik bulunduğunuz yerde kullanılamıyor ”. CW sadece IP adresinize bakarak konumunuzu algılar. İhtiyacınız olan şey size izin veren bir araçtır gerçek konumunuzu CW’den ve coğrafi olarak engellenen diğer akış kanallarından gizlemek için. Akıllı DNS tam olarak bunu yapmanıza izin verir. Kurulduktan sonra, Akıllı DNS size CW TV, Netflix, Hulu ve CBS Tam Erişim. Akıllı DNS avantajları aşağıdaki gibi özetlenebilir.

 • Akıllı DNS Proxy’si aynı anda çeşitli bölgelerden çevrimiçi içeriği izlemenizi sağlar. Aynı Akıllı DNS kurulumunu kullanarak CW TV, CBC Kanada ve BBC iPlayer’ı yayınlayın.
 • Akıllı DNS trafiğinizi şifrelemez. Ayrıca tüm yönünü değiştirmez. Bu nedenle Smart DNS Proxy kullanırken İnternet hızınız aynı kalır.
 • Yönlendiriciniz, iPhone, iPad, Android, Akıllı TV, Xbox, PlayStation, Chromecast, Apple TV ve diğer tüm akış cihazları Akıllı DNS uyumlu.
 • Yerel IP adresiniz değiştirilmeden tutulur. Yerel / ulusal web sitelerinden veya hizmetlerden engellenme konusunda endişelenmenize gerek yok.
 • Akıllı DNS, aşağıdaki durumlarda iyi çalışmıyor DNS Ele Geçirme veya Saydam Proxy’ler. Her ikisi de bazen İSS’ler tarafından kullanılan politikalardır.

Özetle Akıllı DNS. Tek yapmanız gereken bir Akıllı DNS Proxy hizmeti bulmak. Birkaç işaretçi: Akıllı DNS hizmetinin engellenmemiş akış web siteleri listesinde aslında CW TV olduğundan emin olun. İyi Akıllı DNS hizmetleri, en az 100 İnternet kanalının kilidini açan DNS kodları sunar. Unlocator listesinde yaklaşık CW TV var 160 akış hizmeti. 7 günlük ücretsiz deneme sürümlerini deneyerek işe başlayabilirsiniz. Ayrıca, videolar ve kurulum kılavuzları.

ABD dışında CW TV engelini kaldırın ve izleyin – İpuçları ve Püf Noktaları

CW TV Now aşağıdaki akış cihazlarında izlenebilir.

 • Windows PC / iOs Mac
 • iPhone / iPad / iPod Touch.
 • Android.
 • Xbox One / Xbox 360

CW TV, çevrimiçi izlemek için en iyi şovlara ve dizilere sahiptir.

 • Amerika’nın Sıradaki En İyi Modeli
 • Saltanat
 • 100
 • flaş.
 • Bakire Jane
 • Doğaüstü.
 • Vampir Günlükleri
 • Hart of Dixie
 • Nikita
 • iZombie
 • Haberciler.

Gerek yok CW TV’yi çevrimiçi izlemek için ABD kablo aboneliği. ABD dışındaki CW TV’nin engellemesini kaldırmak için ihtiyacınız olan tek şey Akıllı DNS veya VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me