ABD dışında Amerikan IP Adresi Nasıl Alınır?

mümkün mü Amerikan IP adresi al Netflix ve benzeri için Kanada, İngiltere, Meksika, Avustralya veya yurtdışında mı? Cevap Evet’. IP adresinizi değiştirebilir ve hatta İnternet trafiğinizi yol boyunca şifreleyebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir VPN hizmetidir. Her şey ayarlandıktan sonra, en sevdiğiniz Amerikan TV kanallarını ve şovlarını dünyanın herhangi bir yerinden yayınlayabileceksiniz. VPN, sanal özel ağ anlamına gelir ve hepsini kurmak düşündüğünüzden daha kolaydır. Aşağıdaki eğitimde, VPN yardımıyla ABD dışındaki bir Amerikan IP adresini nasıl alacağınızı göstereceğim..


ABD dışında Amerikan IP Adresi Nasıl Alınır?

Amerikan IP Adresini ABD Dışına Alma?

ABD dışında bir Amerikan IP Adresi Nasıl Alınır – Talimatlar

Bir VPN uygulaması temel olarak bir “Amerikan IP Adresi Oluşturucu”. VPN kullanarak yurtdışında bir ABD IP adresi almak için aşağıdaki adımları uygulayın:

 1. İlk olarak, ABD’de VPN sunucuları olan bir VPN sağlayıcısına kaydolun. ExpressVPN iyi bir örnektir.
 2. Ardından VPN uygulamasını PC’nize, Mac’inize, Android’inize, iOS aygıtınıza indirin ve yükleyin.
 3. Ardından, VPN uygulamasını başlatın ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Şimdi bir Amerikan VPN sunucusuna bağlanın.
 5. Son olarak WhatIsMyIP.network adresine gidin ve IP adresinizi kontrol edin.
 6. IP adresinizi başarıyla gizlediniz ve şimdi bunun yerine bir Amerikan IP adresi kullanarak web’e göz atıyor gibi görünüyor.

Tüm süreci istediğiniz zaman tersine çevirebilirsiniz. Gerçek IP adresinizi kullanarak çevrimiçi görünmek istiyorsanız, VPN bağlantısını kesin.

Amerikan IP Adresi Almak İçin En İyi VPN

IP adresinizi değiştirmek için kullanabileceğiniz birçok VPN servis sağlayıcısı vardır. Dikkat etmeniz gereken, ABD’de çok sayıda VPN sunucusu olan bir VPN’dir. Yurtdışında bir ABD IP adresi almak için kullanabileceğiniz en iyi VPN servis sağlayıcıları.

ExpressVPN

ExpressVPN İngiliz Virgin Adaları merkezlidir. Sunucu yelpazesi, ABD’deki 20 konum da dahil olmak üzere dünya çapında 2000’e kadar sunucuyu içermektedir. Bu VPN sağlayıcısıyla bir ABD IP adresi almanın ne kadar kolay olduğunu hayal edemezsiniz.

Ayrıca, ExpressVPN cihazınızı ve kişisel verilerinizi 256 bit AES şifreleme ile korur. Müşterisiyle çalışırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, müşteri destek ekibiyle canlı mesajlaşma yoluyla iletişime geçebilirsiniz; bu kişiler hızlı bir şekilde yanıt verir.

ExpressVPN’i son derece sansürlü ülkelerde kullanabilirsiniz, bu da işe yarayacaktır. Aynı zamanda 5 eşzamanlı bağlı cihazı destekler. Güvenlik protokollerine gelince. OpenVPN, SSTP, PTPP, L2TP / IPSec ve IKEv2 arasında seçim yapabilirsiniz.

Hizmet ayrıca, çevrimiçi gizliliklerini önemseyen insanlar için oldukça büyük olan sıkı bir sıfır günlük kaydı politikası kullanır. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, biraz daha ilerleyin:

 • Netflix, Hulu ve Amazon Prime ile iyi çalışır.
 • Şaşırtıcı hızlı sunucular.
 • Canlı Sohbet Desteği
 • AES-256 şifreleme.
 • Kesin kayıt tutmama politikası.
 • Dünya genelinde 2000’den fazla sunucu.
 • Bir abonelik altında üç cihaz.

NordVPN

NordVPN hizmetlerine abone olduktan sonra birçok özellik sunar. Üst düzey şifreleme ile güvenliğinizi artırır. Bir sunucu yerine iki sunucuya bağlanmanıza izin verdiğinden bahsetmiyorum bile. Çift VPN adıdır ve trafiğinizi iki kez şifrelemek, yaptığı şeydir. Her zamankinden daha güvenlisin.

Bu VPN’in dünya çapında geniş bir sunucu yelpazesi vardır. Bu, bölgesel kısıtlamaları atlamanıza ve nerede olursanız olun yüzlerce kanala erişmenizi sağlar. Ayrıca, bazı sunucular belirli görevler için optimize edilmiştir. Akış, torrent ve çevrimiçi oyunlar için parlak hızlı ve güvenli sunucular bulacaksınız. Bunun dışında NordVPN 6 eşzamanlı bağlantıya izin verir. Artık bir VPN bağlantısından yararlanabilir ve hesabınızı bir abonelik altında 5 kullanıcıyla paylaşabilirsiniz. NordVPN hakkında daha fazla bilgi için:

 • Günlük politikası yok.
 • Üstün güvenlik protokolleri.
 • 5000’den fazla sunucu.
 • 6 eşzamanlı bağlantı.
 • 30 günlük nakit iade.
 • Çift VPN.
 • Akıllı DNS özelliği.
 • 7/24 sohbet desteği.

BulletVPN

Bir VPN benzeri BulletVPN cihazınızın çevrimiçi deneyimini başka bir seviyeye taşır. Bazıları listemizdeki diğer sağlayıcılarda bulunmayan üstün güvenlik protokolleriyle birlikte sınırsız bir bağlantı elde edeceksiniz. İnanılmaz hızlara sahiptir, bu da çevrimiçi içerik akışı gerçekleştirmeye, dosya indirmeye veya çevrimiçi oynatmaya çalışan herkes için daha kolay hale getirir.

Tek dezavantajı, hizmetine o kadar çok sunucuyu dahil etmemesidir. Onları 30 ülkeye dağıtır. Bu, diğerlerine kıyasla oldukça küçük bir aralık. Ama hey, hala yeni. Oyununu hızlandırmak için zaman var. Okuyun ve daha fazlasını öğrenin:

 • Kayıt tutmaz.
 • PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv1 ve IKEv2 protokollerini destekler.
 • Bir Öldürme Anahtarı.
 • Akıllı DNS özelliği.
 • 30 farklı ülkedeki sunucu.
 • Sınırsız bant genişliği.

SurfShark

Bu, eskilerine nasıl yapıldığını gösteren yeni VPN’dir. Her yeni gelen, devler arasında olmaya değer olduğunu kanıtlamak için zamana ihtiyaç duyar. Ancak, bu fazla sürmedi. Tek gereken özellikleri göstermek ve insanlar ona aşık olmak. SurfShark yeni başlayanlar için kullanımı kolay basit bir uygulama ile birlikte hava geçirmez gizlilik özelliklerine sahiptir. Çok çeşitli sunucular ve sınırsız eşzamanlı bağlantılar ekleyin ve kendinize güçlü bir VPN rakibiniz olsun. Özelliklerine bir göz attığınızda neden bahsettiğimi görebilirsiniz:

 • Askeri düzeyde güvenlik özellikleri.
 • İnanılmaz Hız.
 • Sınırsız cihaz bağlantısı.
 • P2P ve Torrenting desteği.
 • Netflix ve BBC iPlayer ile çalışır.
 • 50’den fazla ülkede sunucular.

IP Adresi ABD’ye Nasıl Değiştirilir – Yararları:

Coğrafi kısıtlamaları atlamak

En iyi akış hizmetlerinin çoğu yalnızca ABD’de kullanılabilir. Buna Amerikan Netflix, Hulu, HBO GO, ABC GO, DirecTV, Sling TV ve diğerleri dahildir. Yurtdışında yaşayan bir göçmenseniz, yerel akış kanallarınızı yalnızca şu anda bulunduğunuz ülkede o kanalı izleyemeyeceğinizi belirten bir coğrafi hata almak için yayınlamaya çalıştınız. VPN, coğrafi konum için mükemmel bir araçtır. kimlik sahtekarlığı, yani yaşadığınız yerde normalde bulunmayan kanalların engellemesini kaldırma.

Kesintilerden Kaçının

Amerikan spor hayranı yıllardır elektrik kesintilerinden muzdarip. Karartma kısıtlamaları, oyunlarının yerel kablo sağlayıcınız tarafından yayınlanması nedeniyle en sevdiğiniz MLB, NFL, NHL, MLS veya NBA ekibini aktaramayacağınız anlamına gelir. Bu kesintileri önlemek için, VPN’yi kullanarak şu anda oyunun kararmadığı bir durumda ikamet ettiğiniz ABD spor akış kanallarını kandırın.

Çevrimiçi Gizliliği Artırın

Bilseniz de bilmeseniz de Google, Facebook, yerel yönetiminiz ve hatta İnternet servis sağlayıcınız çevrimiçi olarak ne yaptığınızı sürekli olarak izliyor. Bu, hangi cihazları kullandığınızı, ziyaret ettiğiniz siteleri ve indirdiğiniz dosyaları içerir. Bir VPN kullandığınızda, tüm İnternet trafiğinizi şifreleyebilirsiniz. Böylece, meraklı gözleri uzak tutun.

VPN ile IP Adresini ABD’ye Değiştirme

Amerikan IP adresi alma işleminin tamamı 5 dakikadan fazla sürmemelidir. VPN uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra, IP adresinizi saniyeler içinde dünyanın herhangi bir yerine tam anlamıyla değiştirebilirsiniz. En iyi VPN’ler hakkında daha fazla bilgi için, bir Amerikan IP adresi almak için kullanabilirsiniz, kontrol ettiğinizden emin olun. ABD için en iyi VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me