2019 Canlı Akış Çevrimiçi Kesinlikle Gelmek Nasıl İzlenir

Ünlülerin (özellikle aktörlerin) dublör çifte olmadan neler yapabileceğini görmek ister misiniz? Öyleyse, BBC iPlayer gel 7 Eylül 2019 ve izle Kesinlikle Dansın 17. sezonu. Ama önce bilmen gereken bir şey var. BBC’nin yayın hizmeti İngiltere dışında mevcut değil. ancak, jeo-engelleme bizi daha önce hiç durdurmadı ve şimdi yapmaya başlamayacak. Yurtdışında yaşayan hayranlar, işte nasıl yapabileceğiniz izlemek Strictly Come Dancing 2019 her yerde canlı.


2018 Canlı Yayın Çevrimiçi Canlı Yayında

2019 Canlı Akış Çevrimiçi Kesinlikle Gelmek Nasıl İzlenir

BBC iPlayer’da SCD 2019

BBC iPlayer LogosuYani, yeni gelenler türünün ilk örneği olmadığı için gösteriyi dayamaya başlayacaklar. Eğer diyebilirsem, şov kendi 17. sezon koşusu; Yüksek derecelendirmelerinin ve popülaritesinin onu İngiliz popüler kültürünün bir parçası haline getirdiğinden eminim.

BBC iPlayer bir süredir piyasada ve ücretsiz premium içerik sunuyor. Servis ışığı tekrar içeri girdi 2007. Ancak, neredeyse büyük bir hayran kitlesi oluşturdu Günlük 9.9 milyon başarılı istek.

Ama sorun şu ki sadece İngiltere’de mevcut. Kanıt ister misin? Sezonun ilk bölümünü oynatmayı denediğimde:

“BBC iPlayer yalnızca İngiltere’de çalışıyor. Maalesef, haklardan kaynaklanıyor. ”SCD Hatası

Gördüğünüz gibi kanal IP adresinizi inceler içeriğini görüntülemeye çalıştığınızda. Bu yardımcı olur cihazınızın fiziksel konumunu belirleyin. Trafiğinizin nereden geldiğini öğrenir öğrenmez, erişiminizi engelleyecek.

Ama bir bükülme var. Analistlere göre, 60 milyon kullanıcı Birleşik Krallık dışından düzenli olarak hizmetin içeriğini izleyin. Bunu nasıl yapıyorlar? Evet, bu doğru, o gün için çözümünüz – bir Sanal özel ağ.

SCD 2019 – İngiltere ile Kesinlikle Sınırlı Değil

Bu nedenle, BBC iPlayer’ın VPN ile kolayca engellenmez. Ama bunu nasıl yapıyor? Sanal Özel Ağ tüm internet trafiğinizi yönlendirir seçtiğiniz bir ülkedeki bir sunucu aracılığıyla.

Bu şekilde, verileriniz sunucunun bulunduğu bölgeden geliyor gibi görünecektir. BBC iPlayer’ın durumunda, İngiltere sunucusuna bağlanma. Bu size bir İngiliz IP adresi ve doğrudan BBC iPlayer’ın içeriğine erişim.

Farklı bir şekilde özetleyeyim. Doğrudan BBC iPlayer’a bağlamak yerine, bir VPN’ye bağlanacaksınız. İngiltere IP adresi kullanarak BBC iPlayer’a bağlanır. Sonuç olarak, İngiltere vatandaşıymışsınız gibi kanala erişebileceksiniz.

İçin şu adımları izleyin Dünyanın herhangi bir yerinde Kesinlikle Come Dancing 2019’u izleyin.

 1. Güvenilir bir kayıt olun VPN servis sağlayıcı.
 2. VPN uygulamasını indirin ve PC, Mac, Android, iOS cihazlar.
 3. VPN uygulamasını etkinleştirin ve VPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Şimdi bir İngiltere VPN sunucusu.
 5. Son olarak, BBC iPlayer web sitesi veya iPlayer uygulamasını başlat.
 6. Kesinlikle Dancing Dancing 2019 izle ABD, Kanada, Avustralya veya İngiltere dışındaki herhangi bir yerde.

En İyi BBC iPlayer VPN

ExpressVPN LogosuBBC’nin başladığı için kara listeye alma VPN IP adresi içinde 2015, bir ağa bağlı olduğunuzda hala bu hata iletisini alabilirsiniz İngiltere VPN sunucusu. Bu yüzden hala iPlayer ile çalışan bir VPN hizmetine kaydolmak çok önemlidir.

Çeşitli VPN’leri denedikten sonra, ExpressVPN bu en iyi VPN hizmeti için kullanabilirsin bölgesel kısıtlamaları atla. Buna, İngiltere dışında BBC iPlayer akışı.

Neden endüstrinin en tepesinde olduğunu konuşalım. ExpressVPN 2009 yılından beri piyasada en iyi hizmeti veren kullanıcılara hizmet vermektedir. Vardır 94 ülkede 3000+ sunucu, beş bunların Birleşik Krallık’ta olması.

Hepsi bu değil. Aldığınız sunucular çok hızlı, yani VPN şifrelemesinin neden olduğu hız kaybını fark etmezsiniz. Eğer tercih ederseniz mükemmel Full HD içerik akışı.

Öte yandan, ExpressVPN güvenlik söz konusu olduğunda en son teknolojiler. Bu nedenle, genel ağlarda bile e-postanıza, banka hesabınıza ve istediğiniz web sitesine erişebilirsiniz (Kafeler, havaalanları ve oteller). Hiç kimse ExpressVPN tarafından verilen şifrelemeyi çözemez.

Ayrıca, ExpressVPN çoğu rakipten daha fazla gizlilik özelliğine sahiptir. Bir otomatik öldürme anahtarı, bölünmüş tünel ve katı bir “kayıt tutmama politikası”.

Şimdi, beklentilerinizi karşılamaması durumunda, geri ödeme ilkinde 30 gün. Bundan sonra diğerlerine göz atın iPlayer için en iyi VPN’ler altında.

Kesinlikle Dans Et 2019 – Şimdiye Kadar Bildiklerimiz

Dizi başlıyor 7 Eylül 2019 BBC iPlayer’da. Ancak, birisi eksik. Jamie Laing, önceden kaydedilmiş bir gösteri sırasında bacak yaralanması nedeniyle yarışmadan çekildi. İşte söylemek zorunda olduğu şey:

“Keşke dans edebilsem ama yapamam ama dans pistini bu yıl dans eden herkese, sevdiğim, gidip şutlaştıran ve hepimizi gururlandıracak şekilde sallayacaklar, yapacağını biliyorum. Herkese iyi şanslar.”

Haber yayınlandıktan sonra, SCD evreninde kimin yerini alacağı konusunda spekülasyonlar dolaşmaya başladı. Neyse ki için Oti Mabuse, bu sezon dışarıda kalmayacak. Gerçekten de aktör şeklinde yeni bir ortağı var Kelvin Fletcher.

Yarışmacılar

Bununla birlikte, yarışmacılar SCD’nin dans pistinde?

Pairings

Her yarışmacının bir dans partnerine ihtiyacı vardır. Aksi takdirde, şovun Kesinlikle Yalnız Dans Ediyor olması gerekir. Her ünlünün kiminle sonuçlandığını görmek için heyecanlı mısın? İşte tam liste.

 • Alex Scott ve Neil Jones
 • Anneka Rice ve Kevin Clifton
 • Catherine Tyldesley ve Johannes Radebe
 • David James ve Nadiya Bychkova
 • Dev griffin ve dianne buswell
 • Chris Ramsey ve Karen Hauer
 • Emma Barton ve Anton du Beke
 • Emma Weymouth ve Aljaž Skorjanec
 • Karim Zeroual ve Amy Dowden
 • Michelle Visage ve Giovanni Pernice
 • Mike Bushell ve Katya Jones
 • James Cracknell ve Luba Mushtuk
 • Safran Barker ve AJ Pritchard
 • Bayley ve Janette Manrara

Kesinlikle 2019 Canlı Akış Çevrimiçi – Sarma

Akış Kesinlikle Dans 2019 eğer olsaydın hiç bu kadar kolay olmamıştı VPN kullanma. Devam et ve onlara katıl 65 milyon uluslararası izleyici bir düğmeye basarak. Sadece İngiltere sunucusuna bağlanma, ve SCD’yi her yerde canlı yayınlayacaksınız. Şimdi, bu yıl hem ünlü hem de profesyonel dansçılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Glitter Ball Trophy’yi kimin sevdiğini düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi ve tahminlerinizi paylaşın aşağıdaki yorum bölümünde.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me