Ücretsiz NordVPN Deneme Nasıl Elde Edilir

“Ücretsiz” etiketine sahip her şey, özellikle VPN endüstrisinde çok cazip olabilir. Her zaman kaçınılması gereken ücretsiz VPN’lerden bahsetmiyorum. Hizmetlerini, kullanıcıların test sürüşü için almaları için ücretsiz deneme olarak sunan premium VPN’lerden bahsediyorum. Bu en iyi VPN’lerden biri NordVPN olacaktır. 7 günlük ücretsiz denemelerini nasıl deneyebileceğinizi merak ediyorsanız, bu kılavuz size bilmeniz gereken her şeyi gösterecektir.


Ücretsiz NordVPN Deneme Nasıl Alabilirsiniz

Ücretsiz NordVPN Deneme Nasıl Alabilirsiniz

NordVPN Aslında Ücretsiz Deneme Sunuyor mu??

Ücretsiz denemelerden bahsedecek olsaydık, sektördeki en iyi VPN sağlayıcıları bile bu özelliği sunmuyor. Bu hizmet şirket için çok iyidir, çünkü kullanıcıların bir kuruş ödemeye gerek kalmadan kaydoldukları VPN sağlayıcısının hizmetini test etmelerine izin verir. Ücretsiz Deneme ve Geri Ödeme Politikası gibi iki terim arasında kafanız karışabilir. Bunlardan biri yalnızca e-posta adresinizi gerektirdiğinden, diğeri kredi kartı bilgilerinizi istediğinden aynı değildir. NordVPN’in durumunda, ikisinden de biraz. Konu hakkında daha sonra bu makalede bahsedeceğim.

Premium VPN’in ücretsiz deneme sürümünün en iyi yanı, sağlayıcının tam potansiyelinden yararlanabilmenizdir. Bununla, NordVPN’in tüm 5000+ sunucu ağını herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabileceğinizi kastediyorum. NordVPN’in hizmet cebine dahil olan her şey, 6 eşzamanlı bağlantısı da dahil olmak üzere 7 günlük tam bir süre boyunca kavranacaktır..

NordVPN Ücretsiz Deneme Nasıl Elde Edilir

NordVPN ücretsiz deneme sürümü almak kolay bir iştir. Aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir..

 1. İlk olarak, ücretsiz denemelerine gidin resmi sayfa.
 2. Orada, web sayfasının şöyle göründüğünü fark edeceksiniz.NordVPN Ücretsiz Deneme Sürümü
 3. Ücretsiz Deneme Al kutusunu tıkladığınızda sayfa otomatik olarak aşağı kaydırılır.
 4. Kredi kartı bilgilerinizi göndermeniz gerekeceğini fark edeceksiniz. (Daha önce ikisinden de bahsettiğim şey buydu).Kredi Kartı Bilgilerini Girin
 5. Şimdi, bilgilerinizi girdikten sonra, aşağı doğru ilerleyin ve devam et’i tıklayın.Devam'ı tıklayın
 6. NordVPN’den bir e-posta alacaksınız. Bir göz atın ve hesabınızı etkinleştirin.Ücretsiz Denemeyi Etkinleştir
 7. Bir şifre belirleyin.Şifreyi belirle
 8. İşiniz bittiğinde, uygulamalarını indirebilir ve tüm özelliklerini ücretli bir aboneymiş gibi kullanabilirsiniz.

Sıradaki ne?

Ücretsiz deneme süreniz 7 gün içinde sona erecek. Ama sonra ne olacak? NordVPN’e göre, size otomatik olarak 3 yıllık bir NordVPN planına kaydolacaksınız, bu da size 107.55 dolara mal olacak. İstemiyorsanız endişelenmeyin, deneme süresinin bitiminden önce sağlayıcının size gönderdiği e-postaya dikkat edin, böylece iptal edebilirsiniz.

Ancak, e-postayı kaçırırsanız, 30 günlük nakit iadelerinden yine de yararlanabilirsiniz. Yani, her iki durumda da güvendesiniz. Bence, NordVPN’in sunduklarını beğenirseniz, en iyi değer ayda sadece 2,99 $ karşılığında 3 yıllık çevrimiçi güvenlik anlaşmasıdır. Ayrıca, ücretsiz deneme süresi sona erdiğinde iki seçeneğiniz vardır. Otomatik ödemeyi iptal edebilir veya NordVPN aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Her iki durumda da size yardımcı olacağım. İşte yapmanız gerekenler.

Otomatik Ödemeyi İptal Et

Ücretsiz deneme sürümünüz sona erdiğinde, NordVPN sizden otomatik olarak 3 yıllık bir abonelik için ücret alır. Bazılarınız bunun yatırım yapmak için çok uzun bir anlaşma olduğunu düşünebilir. Bu nedenle iptal etmek mükemmel bir yol olacaktır. Durumunuz buysa aşağıdaki adımları izleyin:

 1. NordVPN’in web sayfasından hesabınızda oturum açın.
 2. Hizmetlerim’e gidin.
 3. “Planı Değiştir” in yanındaki 3 noktayı tıklayın.
 4. Belirten bir bağlantı “Otomatik ödemeleri iptal et” görünecek. Bunu seçin.
 5. Şimdi, iptal işlemini onaylayabilmeniz için bir pencere açılacaktır..Otomatik Ödemeyi İptal Et
 6. Otomatik ödemenizi iptal ettiğinizi onaylamak için, başarılı bir şekilde yaptığınızı belirten bir kutu görünecektir.İptal Başarılı
 7. Sen bittin.

NordVPN’in Aboneliğini İptal Et

İlk kez alıcı olarak hizmetten memnun değilseniz, muhtemelen paranızı geri isteyeceksiniz. Sadece bu değil, aboneliğinizi iptal etmek için otomatik ödemeleri devre dışı bıraktıktan sonra ek bir işlem yapılması gerekir. Dolayısıyla, artık NordVPN hesabınızı istemiyorsanız, yapmanız gerekenler.

 1. İlk olarak NordVPN’in web sitesine gidin.
 2. Kimlik bilgilerinizle oturum açın ve Hizmetlerim’e gidin.
 3. Otomatik Ödemeleri İptal Et.
 4. Müşteri hizmetlerini açın. E-posta veya canlı sohbet yoluyla yardım isteyebilirsiniz. Canlı sohbet en iyi seçenektir.Nord Destek
 5. İlk zamanlayıcıysanız onlara aboneliğinizi iptal etmek istediğinizi söyleyin ve geri ödeme isteyin.
 6. Sizi ödeme departmanına yönlendirecekler.
 7. Bir kez orada, size birkaç soru soracaklar. Onlara cevap verin ve işleme devam edin.
 8. Aboneliğiniz sonunda iptal edilecek.
 9. Canlı sohbet sizin işiniz değilse, onlara bir e-posta gönderin ve aynı sonuçları elde edersiniz.E-posta

Neden Kredi Kartı Bilgileri İsteyin??

7 günlük deneme süreniz bittikten sonra, otomatik olarak atanan 3 yıllık plana bağlı kalmanız gerekmez; istediğiniz zaman yükseltme yapma özgürlüğüne sahip olursunuz. Ancak, NordVPN 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sunarken neden kredi kartı bilgilerinizi topladığını kendinize sorabilirsiniz. Ücretsiz denemeler, herhangi bir karar vermeden önce VPN hizmetlerini deneme şansı verir.

Sorun, bazı kullanıcıların her oturumun süresi dolduğunda sahte e-posta adresleri oluşturarak kendilerine verilen özgürlüğü kötüye kullanmasıdır. Bu şekilde, nikel ödemek zorunda kalmadan ücretsiz bir tam premium hizmet almaya devam ediyorlar. Sonuç olarak NordVPN, sahtekarlığı önlemelerine yardımcı olmak için kredi kartı bilgilerinizi vermenizi ister. Öte yandan, sağlanan tüm bilgiler üçüncü taraf şirketler tarafından paylaşılmayacaktır. Bilgileriniz tamamen güvende.

NordVPN Ücretsiz Deneme Nasıl Yapılır – Son Düşünceler

NordVPN saygın bir VPN sağlayıcısının mükemmel bir örneğidir. Sektördeki en iyi güvenlik özellikleri ile birlikte dünya çapında 5000’den fazla sunucu sunmaktadır. Hiçbir şey bilmediğiniz bir hizmete biraz para harcamaktan endişe ediyorsanız, şimdi ücretsiz bir test sürüşü yapma şansınız var. NordVPN’in ücretsiz deneme sürümünü kullanın ve bu VPN sağlayıcısının neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin. İstediğiniz zaman veya tamamen iptal edin NordVPN’e abone ol beklentilerini karşılıyorsa.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me