ExpressVPN Çalışmıyor mu? Bu Düzeltmeleri Deneyin

Netflix, Hulu, Sky Go, BBC iPlayer veya Amazon Prime’dan akış yaparken ExpressVPN ile ilgili sorunlarınız? ExpressVPN belki de şu anki ikamet ettiğiniz ülkede Çin, Rusya, Kuzey Kore veya BAE gibi sizin için çalışmıyor. Bir çok insanın bir VPN hizmetine kaydolmasının en büyük nedenlerinden biri Netflix gibi coğrafi kısıtlı hizmetlere erişebilmektir.. 


ExpressVPN Çalışmıyor mu? Bu Düzeltmeleri Deneyin

ExpressVPN Çalışmıyor mu? Bu Düzeltmeleri Deneyin

Bu tür akış hizmetleri çok çeşitli ülkelerde engellenme eğilimindedir ve bunun nedeni, içeriğinin çoğunun ne kadar dağıtılacağını yöneten lisanslama düzenlemelerinden kaynaklanmaktadır. Bu, erişebileceğiniz içerik türünün esas olarak coğrafi konumunuz tarafından belirlendiği anlamına gelir. Bu nedenle farklı bir ülkeye seyahat etmek, yalnızca Netflix’in veya başka bir hizmetin o bölgedeki izleyiciler için sunduğu bölgesel içerik türüne erişmek anlamına gelir. Böyle bir kütüphane, özellikle tatil veya iş için farklı bir ülkedeyseniz, bilmediğiniz içerikler içerebilir.

ExpressVPN Netflix ile Çalışır?

ExpressVPN kullanıcıları Netflix’in engellemesini uzun süre kaldırabilir, ancak bazen sunucuları bile hizmet tarafından izlenir ve engellenir. Bunun nedeni, VPN’lere bağlı tüm IP adreslerini takip etmeleri ve kara listeye almaları biliniyor olmasıdır. Onların listesi de sürekli güncellenmektedir. Bu, farklı bir sunucu kullanarak her bağlandığınızda, kullanmak için kullandığınız IP adresini engelleme için ayırma riskiniz olduğu anlamına gelir. Böyle bir problem üzerinde çalışmak mümkündür, ancak sayı tabanlı bir yaklaşım izlemeye zorlar.

Sık sık geniş bir IP adresi listesi dağıtma kapasitesine sahip bir sağlayıcıya kaydolmanız gerekir. Böylece, Netflix veya diğer herhangi bir hizmetin bir VPN hizmetine bağlı olduklarını öğrenip hızlandırmaya karar verebilirsiniz..

Hangi VPN servis sağlayıcısını kullanırsanız kullanın, Netflix ve Amazon Prime gibi akış kanallarının engelini kaldırmak için VPN kullanırken sorun yaşayacağınızı unutmayın. Alternatifleri aramaya başlamadan önce VPN sağlayıcınıza sorunu düzeltmesi için biraz zaman vermenizi öneririz. Şu anda ExpressVPN’in Amerikan Netflix, Netflix İngiltere ve Netflix Kanada ile çalıştığını doğrulayabiliriz.

ExpressVPN Çalışmıyor – 7 Düzeltme

ExpressVPN ile ilgili sorun yaşıyorsanız, bu 7 geçici çözümden birini deneyebilirsiniz.

ExpressVPN Müşteri Desteğine başvurun

Kullanıcılar, en güvenilir çevrimiçi hizmetleri kullanırken bile potansiyel sorunlarla karşılaşmak zorundadır. VPN sağlayıcıları farklı değil. ExpressVPN gibi iyi bir VPN’yi ayıran şey, 7/24 müşteri hizmetleri. ExpressVPN’in çalışmasını sağlayamamanız durumunda, müşteri hizmetlerine başvurmak her zaman en iyisidir. Son derece duyarlı ve neredeyse tüm VPN sorunlarına düzeltmeler yapıyorlar.

ExpressVPN Sorun Giderme Merkezi’ni ziyaret edin

ExpressVPN, kullanıcıların soruları ve sorunlarının cevaplarını içeren şaşırtıcı derecede ayrıntılı bir bilgi tabanı yayınladı. ExpressVPN’in sorun giderme sayfasını ziyaret edebilir ve sayfanın üst kısmındaki arama kutusuna daha fazla bilgi edinmek istediğiniz sorguyu yazabilirsiniz. Sorununuz için olası çözümler olması durumunda, size anında ilgili sayfalara bağlantılar verilecektir..

ExpressVPN Uygulamanızı Güncelleyin

ExpressVPN PC, Mac, Android, iOS ve Amazon FireStick’teki VPN istemcilerinde sürekli iyileştirmeler yapar. ExpressVPN uygulamanızda oturum açmakta sorun yaşıyorsanız veya bağlantınız belirli bir VPN sunucusunun zaman aşımına uğraması durumunda, en son ExpressVPN uygulama sürümünün yüklü olduğundan emin olun. 

Aynı Anda Bağlı Cihazlar

ExpressVPN, etrafındaki en iyi VPN servis sağlayıcılarından biri olsa da, eşzamanlı bağlantı politikaları biraz zayıflıyor. ExpressVPN sunucularına aynı anda yalnızca 3 cihaz bağlayabilirsiniz. Bağlantı sorunları yaşıyorsanız, 3 cihaz sınırını geçmediğinizden emin olun..

Farklı bir VPN Sunucusuna Bağlanma 

ExpressVPN kullanıcılarına kapsamlı bir VPN sunucuları listesi sunar. Belirli bir VPN sunucusunun favori akış kanalınızla çalışmaması durumunda, ExpressVPN uygulamasından her zaman farklı bir VPN sunucusuna bağlanabilirsiniz.

Cihazım VPN’yi Desteklemiyor

Tüm cihazlar VPN uyumlu değildir. Amazon FireStick, Android, iPhone, iPad, Mac, Linux ve PC’ye VPN’yi doğrudan yükleyebilmenize rağmen, PS4 veya Xbox One gibi oyun konsolları VPN’yi desteklemez. Apple TV, Roku ve çoğu Akıllı TV VPN uyumlu değildir. Bu sorunu aşmak için ExpressVPN, MediaStreamer’ı geliştirdi. MediaStreamer temel olarak çoğu akış cihazında doğrudan yapılandırılabilen bir Akıllı DNS proxy’sidir.

Yönlendiricinizde Google DNS’yi engelleme

Roku’daki Netflix ve Chromecast’teki tüm uygulamalar gibi bazı akış hizmetleri Google DNS kullanıyor. Bu, ExpressVPN’in Akıllı DNS proxy’lerini cihazınıza ayarlasanız bile belirli coğrafi kısıtlamalardan kaçamayabileceğiniz anlamına gelir. Bu sorunu çözmek için, belirli statik yolları yapılandırarak yönlendiricinizdeki Google DNS’yi engellemeniz gerekir.

ExpressVPN Alternatifini Deneyin

Sorunu yukarıda önerdiğimiz geçici çözümlerden herhangi birini kullanarak düzeltemezseniz, her zaman farklı bir VPN servis sağlayıcısına geçebilirsiniz. Kısa süre önce ExpressVPN için en iyi alternatiflerin ayrıntılı bir incelemesini yayınladık.

Netflix için En İyi ExpressVPN Alternatifleri

Bu listeye dahil ettiğimiz VPN hizmetlerinin tümü kapsamlı bir şekilde test edildi ve sadece Netflix’e değil, Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer ve benzeri diğer akış kanallarına da güvenilir bir şekilde erişim sağladığı bulundu. Netflix için en iyi VPN’lerden bazılarına aşağıda bir göz atın. Kaydolduktan sonra ne kazanacağınızı görmek için bireysel inceleme kılavuzlarından geçtiğinizden emin olun..

1. BulletVPN

BulletVPN, şu anda yaklaşık 29 ülkede bulunan ve birçoğu ABD’de bulunan yaklaşık 47 güçlü sunucu sunan yetenekli bir sağlayıcı olarak listemize başlıyor. Bu tek başına, nerede olursanız olun Netflix’e bağlanabileceğiniz ve Netflix’e erişebileceğiniz uzun bir sunucu listesi sağlama yeteneğine işaret eder. Video kalitesi de oldukça yüksek. Sunucu ağı, size net ve net bir görüntü kazandıracağından emin olan 1080p akışa izin verir. BulletVPN ayrıca Çin’in Büyük Güvenlik Duvarı’nı atlamanıza ve dünyanın diğer yerlerinden bile izlemek istediğiniz içerik akışına izin verir.

BulletVPN, çevrimiçi güvenlik arayanlar için mükemmel bir alternatiftir. Başlangıç ​​olarak, hizmet Estonya’da bulunmaktadır. Bu, veri saklama yasalarına tabi olmayan bir ülkedir. Bu nedenle hizmetin güvenilir bir sıfır günlük kaydı politikası vardır ve çevrimiçi olarak işinize özel olarak devam etmenize izin vermelidir.

BulletVPN ayrıca 256 bit şifreleme ile en üst düzey koruma sunar. Kullanıcılar ayrıca listelerinden uygulamak istedikleri VPN protokolünü seçebilirler. Müşteri hizmetleri de BulletVPN için önemli bir odak noktasıdır. Mümkün olduğunca geniş bir müşteri kitlesine destek sunmak için çaba harcadılar. Müşteri hizmetleri İngilizce, Fransızca, Almanca olarak sunulmaktadır. & Danimarkalı. Tepki süreleri de şikayet ettiğiniz bir şey değil. Hizmet hakkında bilgi edinmek isteyen herkes için BulletVPN incelememiz.

2. NordVPN

NordVPN, seçeneklere sahip olmaktan hoşlanan kullanıcılar için başka bir güçlü VPN hizmetidir. Sağlayıcı on yıl önce Panama’da başladı. Bu onların hizmetlerini piyasanın ihtiyaçlarına göre uyarlamalarını sağlamıştır. Hizmetin ağında etkileyici bir 4000 sunucu var, yani kullanıcılar istedikleri ülke tabanlı Netflix hizmetine erişebilmelidir. Hizmet ayrıca Çin merkezli içeriğe ve web sitelerine erişmenin yanı sıra Netflix ABD gibi ABD tabanlı hizmetlerin oradan akışına izin verebilir.

NordVPN ayrıca çoklu bağlantılar için yüksek bir kapasiteye sahiptir ve bir hesap altında 6 adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir. Hizmet aynı zamanda çevrimiçi etkinliklerinizi kolaylaştırmak için seçebileceğiniz bir dizi farklı sunucu sunar. Anti-DDOS, VPN üzerinden Tor, Video Akışı ve özel IP için optimize edilmiş sunucular arasından seçim yapabilirsiniz. NordVPN paketine ayrıca DNS sızıntı koruması da dahildir. VPN’iniz her tehlikeye girdiğinde İnternet bağlantınızı kesen bir İnternet Kill Switch’ten bile yararlanabilirsiniz. Hizmet, Firefox veya Chrome tarayıcınızda kullanabileceğiniz proxy uzantıları sunar. İyi düzenlenmiş NordVPN incelememizi okuduktan sonra bu sağlayıcının ne sunmaya hazır olduğunu tam olarak öğreneceksiniz.

3. VyprVPN

VyprVPN, 700’den fazla sunucusunun her birine sahip olmak ve abonelerine özel olan özel teknoloji geliştirmek için ileri giderek diğer çoğu sağlayıcıya göre iyi bir avantaj elde ediyor. Hizmet, herhangi bir bant genişliği daralmasını önlediği bilinen Chameleon meta veri karıştırma özelliği sayesinde Netflix akışı için iyi ayarlanmıştır. Bu, İSS’niz sizi rahatsız etmeden 1080p HD’de istediğiniz kadar akış gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca Çin’in Büyük Güvenlik Duvarı etrafında çalışabilir ve oradan Netflix şovlarını yayınlayabilirsiniz..

VyprVPN İsviçre’de kuruldu ve VPN uygulamasının işletim sistemleri olarak Windows, Mac OS, iOS veya Linux çalıştıran cihazlarda kullanılabilen çok sayıda sürümüne sahip. Servis ayrıca mevcut protokol seçenekleri olarak OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ve Chameleon’u da sunuyor. VyperVPN’in ek hizmetleri arasında 5 GB’a kadar depolama alanı sağlayan çevrimiçi bir depolama platformu olan Damperli Kamyon yer alıyor. Ayrıca Android ve iOS tabanlı kullanıcılar için Cypher olarak adlandırılan şifreli bir mesajlaşma uygulaması da alırsınız. Bu güvenilir sağlayıcı hakkında VyprVPN incelememiz aracılığıyla bulabileceğiniz daha birçok kaynak bilgisi var.

4. StrongVPN

Netflix’e dünyanın her yerinden erişebilmek için hiç şüphesiz Güçlü bir VPN servisine ihtiyacınız olacak. Strongvp görüntüleyenlerin yayın yapmak istedikleri en popüler Netflix sitesi. Hizmetin yaklaşık 650 sunucusu var; çeşitli popüler akış hizmetlerine kesintisiz bağlantıyı garanti etmek için hepsi iyi hazır.

Güçlü VPN, tercih edilen VPN protokolleri olarak kullanılmak üzere OpenVPN, L2TP, SSTP, IPSec ve IKEv2’yi destekler. Ayrıca ağında P2P dosya paylaşımına izin verir. Aboneler aynı anda 5 cihaza kadar bağlantı seçeneğine sahiptir. Scramble gizleme özelliği sayesinde kullanıcılar Çin’den ve içinden siteler ve kanallar arasında herhangi bir engel olmadan gezinebilirler. ABD’de yerleşik olmasına rağmen, servis herhangi bir trafik veya bağlantı kaydı saklamaz. StrongVPN ayrıca yalnızca masaüstü uygulamalarıyla entegre olan bir İnternet kill anahtarı sunar. İlgilenen müşteriler, hizmeti kullanmayı ümit eden herkes için nelerin bulunduğunu öğrenmek için StrongVPN incelememizi okumalıdır..

5. CyberGhost VPN

Birçoğu tarafından uygun fiyatlı bir hizmet olarak görülen CyberGhost VPN, akış özellikleri için arayanlara ciddi bir şekilde odaklanıyor. CyberGhost VPN, Netflix ABD’nin engellemesini kaldırmaya odaklanan ve yakında eklenecek diğer bölgesel konumların desteklendiği tam bir “Akışı Engellemeyi Kaldır” ekranına sahiptir. Servis otomatik olarak Netflix akışına izin veren sunucuları arar ve bunu kendiniz yapmak zorunda kalmanızı önler.

Romanya’da yerleşik olmak, CyberGhost’un çoğu veri kısıtlama yasasının uygulandığı yargı alanının dışında olduğu anlamına gelir ve bu, sıfır kayıt politikasına olan güveni solur. Hizmet, 1000’den fazla etkileyici bir sunucu sayısına sahiptir ve hepsi 60’ın üzerinde ülkeye yayılmıştır. CyberGhost VPN ayrıca bir reklam engelleme aracı, otomatik bir HTTPS yönlendirmesi ve veri sıkıştırma gibi dikkate değer eklenen özelliklerin bir listesine sahiptir..

Ayrıca bağlantı başına 7 adede kadar ek cihazı kabul etmek için sağlıklı bir kapasitenin yanı sıra abonelerin “Çevrimiçi İzlemeyi Engelle” ve “Ekstra Hız” ile etkileşim kurmasını sağlayan basit bir arayüze sahiptir. Hizmet 1080pHD’de akış için uygundur. Ayrıca güvenilir müşteri desteği sunar. Hizmet hakkında bilmeniz gerekenlerin çoğunu ayrıntılarıyla anlatan daha derinlemesine bir CyberGhost VPN İncelememiz var, bu yüzden ilgileniyorsanız zaman ayırın ve gözden geçirin.

ExpressVPN Çalışmıyor – Sonuç

Netflix ve benzerlerine bağlanmak veya bu tür akışlardan akış yapmak, özellikle kendi ülkenizin dışına seyahat edip alışkın olduğunuz sürüme erişilemediğinde bir güçlük olmak zorunda değildir. Umarız, yukarıda önerdiğimiz ExpressVPN düzeltmeleri ve alternatifleri, favori sitenize veya uygulamanıza yurt dışından erişmeye çalışırken karşılaştığınız sorunları çözmenize olanak tanır..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map