Claro Video için En İyi VPN

Claro Video, Latin Amerika’dan abone olabileceğiniz en premium isteğe bağlı video hizmetlerinden biri haline geliyor. Latin Amerikalıların başka ülkelere seyahat ederken bile erişmek istedikleri bir akış platformudur. Ne yazık ki, Claro Video’nun coğrafi olarak kısıtlanmış bir hizmet olduğu için durum böyle değil. Ancak, bu sorunun çözümü güvenilir bir VPN hizmetine kaydolmaktır.


Claro Video için En İyi VPN

Claro Video için En İyi VPN

Claro Video nedir?

Kanal, en sevdikleri telenovela programlarından bazılarının yanı sıra dinlemek isteyecekleri müzikleri sunduğundan Latin Amerikalılar için en iyi seçim olmaya devam ediyor. Hatta aboneler için Netflix ile baş başa kalıyor, yani sundukları içerik çok yüksek kalitede. Claro Video, hizmet sunumunun yanı sıra erişilebilirliği de genişletmeye yardımcı olabilecek diğer birçok olanak sağlayan şirketle görüşmelerde bulunuyor. Bu diğer hizmetlerden bazıları, Amerikan pazarına baktığınızda daha yaygın içerik ve dağıtım ortakları olan Crackle ve Opera’yı içerir..

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Claro Video coğrafi olarak kısıtlanmıştır. Bu, yalnızca belirli bir bölgeye dayalı kullanıcıların erişmesine izin verileceği anlamına gelir. Bu nedenle Latin kullanıcıları, yurtdışındayken en sevdikleri programlardan vazgeçmekle çok rahatsız olabilirler.. 

Güney Amerika / Meksika Dışında Claro Video Nasıl Engellenir

Bu hayal kırıklığını hafifletmek için Claro Video abonelerinin kendi ülkelerinin dışındayken bile hizmete erişmek için kullanabileceği bir çözüm var. VPN adına gelen bir çözüm.

Bir VPN veya Sanal Özel Ağ, konumunuzu şifreleyen ve gizleyen bir dizi sunucuya bağlanmanıza olanak tanır. Bu esas olarak IP’niz aracılığıyla olur. Bir IP adresi, konumunuz ve hatta bazen kimliğiniz gibi bilgilerin aktarılmasından sorumludur. Bu nedenle, bir VPN kullanmak IP adresinizi gizlemenize yardımcı olur. Uzak bir sunucuya bağlanmak, IP’nizi sunucunun bulunduğu ülkenin IP adresi ile değiştirmek anlamına gelir. Örneğin Güney Amerika’dan uçarsanız, tek yapmanız gereken orada bulunan bir sunucuya bağlanmaktır ve hazırsınız demektir. Claro Video’nun yurtdışındaki engelini nasıl kaldıracağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Bir VPN sağlayıcısına kaydolun.
 2. VPN uygulamasını Android, iOS, PC veya Mac’inize indirin ve yükleyin.
 3. VPN hesabınızla oturum açın.
 4. Latin Amerika’daki ülkelerden birinde bir sunucuya bağlanma.
 5. Nerede olursanız olun Claro Video’nun keyfini çıkarın.

Bir VPN kullanmanın kendisine bağlı birçok avantajı vardır, ilki elde ettiğiniz ek güvenlik katmanıdır. Tanıma göre bir VPN, bağlantınızı şifreleme yoluyla özel hale getirir. Bu, başkalarının kodunun çözülmesini zorlaştırmak için trafiğinizin üstüne bir veri katmanı eklemeyi içerir. İSS’niz de dahil olmak üzere hiç kimse bağlantınızı takip edemediği için çevrimiçi ortamda tam gizlilik sağlandığından emin olabilirsiniz.

Bundan sonra ne olacağına kısa bir göz atmak için aşağıdaki tabloya bakın.

Claro Video için En İyi VPN’ler

Tüm bu sorunlardan kaçınmak istiyorsanız, ilgili bir VPN sağlayıcısına kaydolduğunuzdan emin olmanız gerekir, ancak mevcut birçok hileli hizmetle, birini seçmekte zorlanabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olmak için, kararınızla hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilmeniz için arayabileceğiniz bir liste hazırladık. İşte Claro Video için en iyi VPN’ler listemiz:

1. ExpressVPN

ExpressVPN bakabileceğiniz en güvenilir hizmetlerden biri olduğu için nadiren kötü eleştiriler alır. Dünyaca ünlü sağlayıcı, yaklaşık 2000 sunucudan oluşan bir ağa sahiptir ve İngiliz Virgin Adaları’nda bulunmaktadır. Sağlayıcının, sosyal medya, e-posta veya canlı sohbetler aracılığıyla 7/24 iletişim kurabilen çok güvenilir bir müşteri hizmetleri ekibi var. ExpressVPN ayrıca müşterileri için bir özellik olarak bölünmüş tünele sahip birkaç sağlayıcıdan biridir. Bölünmüş tünelleme özelliği, kullanıcıların trafiğinin hangi bölümlerini şifrelemek istediklerini seçmelerine olanak tanır.

ExpressVPN ayrıca 256 bit AES şifrelemesi uygular ve kullanıcıların abone olmayı seçebilecekleri VPN protokolleri olarak OpenVPN, PPTP, SSTP ve IKEv2’yi sunar. Servis ayrıca VPN üzerinden Tor ve bir abonelik altında 3’e kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir. ExpressVPN ayrıca, VPN hizmetinizin tehlikeye girmesi durumunda İnternet bağlantınızı öldüren bir İnternet kill anahtarı sunar. Sağlayıcı, Latin Amerika dışında Claro Video akışı için de harika çünkü kullanıcıların sansürlenmiş ülkelerde olsalar bile bağlanabileceği ve yapabileceği gizli sunucular var. Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi için ExpressVPN İncelememize göz atın.

2. IPVanish

IPVanish şirkete ait süper hızlı sunucuları sayesinde akış için iyi olan başka bir sağlayıcıdır. 1500 civarındalar ve 40.000’e kadar IP’si var. Bu, herhangi bir sunucuda tıkanıklık olmamasını sağladığından, sağlayıcılar arasından seçim yapabileceği iyi bir sayıdır. IPVanish, bağlantılarını torrent için kullanma eğiliminde olan kullanıcılara da çok destek sunuyor. Hizmet, sınırsız eşler arası dosya aktarımının yanı sıra garantili anonimlik sağlar. IPVanish çevrimiçi oyuncular arasında da çok popüler çünkü sunucuları oyunlarının nadiren gecikmesine veya askıda kalmasına izin veriyor.

ABD merkezli bu sağlayıcı, bir hesap altında 10 adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir. Tüm platformların 256 bit AES şifrelemesi ile kolayca korunmasını sağlar. IPVanish ayrıca, kullanıcıların VPN istemcilerini indirmemeyi düşünmeleri için yeterince alternatif sunan birkaç sağlayıcıdan biridir. Aboneler tarafından çevrimiçi olduğunda kullanılabilecek SOCKS5 web proxy’si var ve ayrıca internette gezinirken etkinleştirilebilecek tarayıcı uzantılarının listesi de var. IPVanish, ABD’de yerleşik olmasına rağmen sıkı bir sıfır kayıt politikasını da desteklemektedir. Bu, başvurabileceğiniz bir sağlayıcı gibi görünüyorsa, IPVanish İncelememize giderek bu konuda daha fazla bilgi edinin..

3. NordVPN

Dahil etmemek bir haksızlık olurdu NordVPN Bu listede sağlayıcı sektörde bulabileceğiniz en yetenekli biridir. Servis ağında 4000’e yakın sunucuya ve 60’ın üzerinde ülkede varlığına sahiptir. Sağladığı güvenlik seviyesi eşsizdir. 256 bit AES şifreleme ve çift VPN koruması kombinasyonu sayesinde. Bu, kullanıcı verilerinin bir yerine iki sunucu üzerinden yönlendirildiği ve mevcut güvenliği iki katına çıkardığı anlamına gelir.

4000 sunucusuyla hizmet, ne yaptığınıza bağlı olarak hangi sunuculara bağlanacağınızı seçmenize olanak tanır ve bu çevrimiçi oyun oynamak, HD olarak akış yapmak veya toplu indirmeleri daha hızlı yapmak olabilir. Servis ayrıca diğer cihazlarınızdan 6 taneye kadar işleme kapasitesine sahiptir ve bunun için fazladan ödeme yapmanız gerekmez. Bu ayrıca CyberSec ve SmartPlay gibi yazılımları da içerir. İlki dikkat dağıtan reklamları ve kötü amaçlı yazılımları uzak tutmaya yardımcı olurken, ilki konumunuza bakılmaksızın coğrafi kısıtlamalı sitelere erişim izni verir. Hizmetin başka neler başarmanıza yardımcı olabileceğini görmek için daha ayrıntılı NordVPN İncelememize göz atın.

Claro Video için En İyi VPN Üzerine Sonuç

Claro Video, Latin Amerika’daki en popüler servisler arasında en üst sıralarda yer alıyor. Birçok insanın platformun sunduğu şeyleri sevdiğine bahse girebilirsiniz. Hayranlarından biriyseniz, bir VPN konumunuzdan bağımsız olarak içeriğinizin çoğunun tadını çıkarmanıza yardımcı olur. Yukarıda listelediğimiz üç sağlayıcı, sınırsız erişimi garanti etmek için fazlasıyla yeterli. Ayrıca, çevrimiçi olduğunuzda size tam güvenlik ve anonimlik de sağlarlar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map